Dove

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2024. május 12.

Kategória:   Testápolás

Megújult összetétel!

Krémes, tápláló testradír makadámia olajjal és rizstejjel, ¼ rész hidratáló krémmel.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • hidratálja és táplálja a bőrt
  • finom és rugalmas bőrt hagy maga után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

g0809

2024. július 12.

Nagyon kellemes, púderes-vajas illata van, imádtam használni. Apró szemcsés, szóval nem durva vele a radírozás, és nagyon kellemes, puha bőrt kaptam a használata után. Sajnos elég drága, de viszonylag sokáig elég. Kedvezménnyel megéri, be is szereztem a gránátalmás testvérét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 12.

Ladybugx

2024. május 12.

Nagyon szeretem használni és fantasztikus illata van. Az itt kiírt ár már annyira nem állja meg a helyét, 3000+ forintért is láttam már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 12.

sweetgrl10

2024. május 11.

Ajándékba kaptam, nem használta az illető. Előtte még ezt a fajtát nem használtam. D
Azt kell mondjam nagy hiba volt. Nagyon jó kis termék. Drága, de sokáig elég is. Szeretem, hogy nem radiroz durván, nem túl nagyok a szemcsék benne. Ha elfogy szerintem újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 11.

tpetra0406

2024. május 7.

Szuper termék. Nem durva finoman radíroz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

Szuper termék. Nem durva finoman radíroz.

Lorna

2024. március 15.

Pozitívum: 1. az illata. 2. az illata. 3. az illata. Ja, hogy mást is kellene írni róla? :) Finom, édes rízses, mandulás isteni. A szemcsék nem igazán kellemesek, én inkább csak arra használom, hogy zuhany alatt a dekoltázs, nyak környékét megmossam vele, hogy érezzem az illatát, és ennyi. Természetesen újra fogon venni... mert isteni az illata.
Az ára az tényleg húzós lett, de nekem elég sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 15.

Az ára az tényleg húzós lett, de nekem elég sokáig elég volt.

Viktoria_fks

2023. július 10.

Csatlakozom... Szerelem illata van.
Hetente szoktam radírozni az egész testem, nagyon jó szemcsés, engem egyáltalán nem zavar.
Könnyen lemoshatú, utána pedig extra puha és selymes lesz a bőröm.
Nekem kicsit drágának tűnik, így szoktam olcsóbbat is vásárolni.
De egyébként szuper testradír!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 10.

Csatlakozom... Szerelem illata van.
Könnyen lemoshatú, utána pedig extra puha és selymes lesz a bőröm.
Nekem kicsit drágának tűnik, így szoktam olcsóbbat is vásárolni.
De egyébként szuper testradír!

vanillacaramella.sweet

2023. május 14.

Eszméletlen finom illata van, mint vmi mogyorós-diós tejberizses, vaníliás piskótás süti,krémes, de kókuszos is,édes. Hasznàlata utàn tényleg nagyon selymes,puha, extra tiszta a bőröm, orrnàl is + illatos.
DE: a szemcsék benne iszonyat karmolnak, egyenesen kellemetlen arcon,hiába tisztít jól, nekem annyira kipirult a bőröm tőle, órákig meleg, fàj, pirospozsgàs. Éles kis szemcsék! Kezemen,lábamon, bàrhol irtóra karmolt. Most vagy én fogtam ki,vagy mindben ilyen,nem tudom. A Garnier Pure 3in1 szemcsésében kerekebbek,de annak az illata vacak ehhez képest.

Mivel kellemetlen volt hasznàlni, de az illata meg vonz, a hatása is jó, gondolkodom, mi legyen vele. Tele a tégely, van időm filózgatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 14.

kovacsrekaa

2023. május 13.

Nagyon megbantam, hogy nem azonnal vasaroltam meg. Mindig csak jol megneztem, de nem vettem meg. Szortelenites elott hasznalom, nagyon jo puha bort kapok. Utana a marka silk tusfurdojevel folytatom a zuhanyzast, es a light care testapolojukkal zarom. :) Az illata nagyon kulonleges, gyerekkorombol emlekeztet valamire de sajnos nem ugrik be hogy mire. Talan valamilyen sutire..🤔 A csomagolasa szep es igenyes. Szivbol ajanlom a termeket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

inspiredina

2023. február 12.

Eddigi legjobb testradír, amit próbáltam, szinte bizsergető érzés használni. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 12.

rafi

2023. január 21.

Amíg az arcomon teljes mértékben mellőzöm a fizikai hámlasztókat, bőrradírokat, addig a testemen néha kifejezetten jól esik használni őket. Ez a termék számomra az abszolút etalon ebben a kategóriában. Finomak a szemcséi, a mechanikai radírozás ellenére sem durva, nagyon puha lesz utána a bőröm, nagyon kellemes illata van, ami sokáig érezhető, nem kell belőle sok, egy kis vízzel kevés mennyiség is szépen eloszlatható. A heti egy-két "énidő" részét képző hosszabb zuhanyzásaim elengedhetetlen eleme, többször újravettem már, nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 21.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyacetophenone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Cetearyl Alcohol, Lauric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Palm Kernelate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Trideceth-9
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Tisztítószerek: Sodium Lauroyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Lauric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Isethionate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Trideceth-9
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)