Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. április 1.

Kategória:   Testápolás

Megújult összetétel!

Krémes, tápláló testradír makadámia olajjal és rizstejjel, ¼ rész hidratáló krémmel.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • hidratálja és táplálja a bőrt
  • finom és rugalmas bőrt hagy maga után

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

borbasemese

2022. november 10.

A legjobb testradír, amit valaha használtam. Isteni illatú, amit még a fürdés után is sokáig lehet élvezni. Könnyed, krémes állaga könnyedén alkalmazható a bőrön, lágy szemcséi finoman radíroznak és a végeredményben valóban csodás, puha bőrt kapok. A szárazabb bőrfelületekkel is csodát tesz. Csak ajánlani tudom bárkinek.
Szerencsémre idén születésnapomkor akciós áron tudtam meglepni vele magam és jó lenne egy következő alkalommal is akciósan beszerezni, de én szerintem a normál árán is meg fogom venni. Abszolút lenyűgözött és nálam sokáig elég egy ilyen nagyobb kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 10.

eduscho

2022. november 4.

Ajándékba kaptam és nagyon megszerettem, újravettem volna, de borzasztóan felment az ára, 3000 forint környékén kapni, amit már nem engedhetek meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 4.

Adél Zsanna

2022. október 6.

Olyan 16-17 éves korom óta használtam házi testradírokat és bizton állítottam, hogy én ilyenért sosem fogok pénzt adni...
Na, hát történt ez addig,ameddig nem próbáltam ki ezt!
IMÁDOM :) Több tégellyel elhasználtam már belőle, csodás illat van, nagyon puha a bőröm tőle, a férjem is használja és nagyon szereti!
Nekem illatban ez jobban tetszik, mint a gránátalmás változat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 6.

Na, hát történt ez addig,ameddig nem próbáltam ki ezt!
Nekem illatban ez jobban tetszik, mint a gránátalmás változat!

AkInImOd

2022. október 6.

Ezt próbáltam ki elsőként ebből a Dovetól ebből a terméktípusból. Az illatát nem kedveltem, volt valami furcsa mellékszaga, ami miatt kevésbé lopta be magát a szívembe. Egyébként egy finoman szemcsés termék, ami megfelelően radírozott és hidratált - a talpamra is remekül alkalmazható volt. Nem bántotta a psoriasist sem a bőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 6.

erdelyidorka

2022. július 23.

Nem rajongtam a Dove termékekért, eddig. :) Kedvenc bőrradírom lett, nagyon jól hidratál és valami isteni az illata! Kissé testesebb, mint a gránátalmás verzió hidratálás szempontjából így ezt hűvösebb időben vagy nagyon száraz bőr esetén használom. Szemcsemérete tökéletes, nem sérti fel a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 23.

catacidus

2022. június 1.

Számomra ez egy nagyon jó kis termék, az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet sem "bántja". :) Hetente egyszer használom, fantasztikusan puha lesz tőle a bőröm, és nagyon tartós, kellemes illatot hagy maga után. Miután ezt használtam, bekenem magam egy testesebb hidratáló krémmel (mint a Mixa Atoderm vagy a Bioderma testápolói), és másnapra feszes, puha, fényes lesz a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

fszabo84

2022. május 9.

Tokeletesen hozza amit iger. :)

Remekul radiroz, es teszi ezt kozben megis finoman, igy az arcomra is kiprobaltam es mukodott.

Isteni illata van ami kivaloan ellazit mentalisan, es korrekt a kiszereles, arban is megfelelo.
Igazi wellness erzesem van a hasznalata utan: teljes megtisztulas, puha finom bor a vegeredmeny.

Ajanlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Tokeletesen hozza amit iger. :)

Ajanlom. :)

Tundebe

2022. április 11.

Gyengéden hamlaszt, tökéletes. Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Gyengéden hamlaszt, tökéletes. Ár érték arányban nagyon jó.

viragocskaa

2022. március 18.

Pont jó! Nem durva, hanem pont tökéletes bőrradír. Jól teszi a dolgát, az illata is csodálatos 🥰
Általában egy héten egyszer szoktam használni, bőven elég szokott lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 18.

Általában egy héten egyszer szoktam használni, bőven elég szokott lenni.

hdori23

2022. január 5.

Kedvenc termékeim egyike a fürdőben :) egy fárasztóbb nap után a legjobb használni, az illatát imádom, kevés kell belőle sokáig elég. Heti 1-2 alkalommal használom.
Pont annyira radírozza a bőröm ami még kellemes. Müllerben 1200 ft ért vettem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 5.

Pont annyira radírozza a bőröm ami még kellemes. Müllerben 1200 ft ért vettem,

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Cetearyl Alcohol, Lauric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Palm Kernelate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Trideceth-9
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Tisztítószerek: Sodium Lauroyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Lauric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Isethionate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Trideceth-9
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Lauric Acid ti I eu 4 1

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.