Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolás

Krémes, tápláló testradír makadámia olajjal és rizstejjel, ¼ rész hidratáló krémmel.

niki123

2019. november 12.

Nagyon megszerettem a Dove radírjait. Nagyon kellemes, szemcsés, de krémes. Nem túl durva, de hatékony. Lemosás után a bőröm pihe-puha. Az illata engem valahogyan a frissen pattogtatott vajas kukoricára emlékezet, tényleg nem tudom, hogy miért, de ezt is nagyon szeretem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Odil

2019. november 2.

Igazi szerelem bekuckózós időszakokra, hihetetlen rizses-diós, édes, kicsit gejlül, de azért nagyon kényeztetős illattal és tökéletes szemcsézettséggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 2.

asztromélia

2019. október 12.

Ilyen jo borradirral meg sosem talalkoztam, kismillio szemcse van benne emiatt szuperul mukodik. Utana testapolozas, es istennonek erzem magam. Egy problemam viszont van vele, iszonyuan eros az illata, faj tole a fejem. Nem ertem miert volt erre szukseg, miert nem lehet diszkretebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.

katalinmester13

2019. szeptember 21.

Tökéletes. Finom az illata. Tartós is. Puhává varázsolja a bőrt. Testápolóra nincs szüksége a bőrömnek használata után. Drágállom, de fogok még vásárolni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

bvero

2019. szeptember 17.

Az illata fantasztikus! Ugyan nem marad meg fürdés után. Nem jobb mint bármelyik másik testradir, DE az illata fantasztikus :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

f.eniko

2019. szeptember 2.

Az illata valami mennyei 😍 Kellemes érzés használni, nem sértenek a szemcsék és puha lesz utána a bőr. Más szerintem nem is kell. 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

SPetrus94

2019. szeptember 2.

Csodás termék isteni illattal, hatékony radírozó szemcsékkel, szárító hatás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Babooca

2019. augusztus 21.

Nagyon nagyon szeretem ezt a testradírt. Ebben végre tényleg vannak radírozó szemcsék. Nem oldódik fel, nem csúszik le, nem nyálkás. A bőröm a használata után nem ragad, nem szárad ki. Az ára húzós, ezért Glamour-napokon szoktam venni, ezt leszámítva TÖKÉLETES. Bárkinek merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

citrompor

2019. augusztus 4.

Hát ez valami CSODA termék!! Régebben is használgattam már különböző radírokat, de nem igazán értettem a lényegét. Nemrég vettem epilátort, azonban rengeteg szőröm utána befelé nőtt, ami hát nem igazán kellemes. Aztán fedeztem fel ezt a terméket itt az oldalon, és a vélemények is meggyőztek. Tényleg egy teljesen más érzés volt ezzel masszírozni a bőröm, a különböző méretű szemcsék, a krémes állag, az illat.. Ah, csodát tettek. Már az első használat után is alig maradt benőtt szőröm, és szerintem ilyen puha a bőröm utoljára babakoromban volt. Ebből tényleg be kell tárazni!:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

pilleriin

2019. július 23.

Ja, hogy ilyen, amikor működik egy testradír? Tinikorom óta karcolom magamat mindenféle sz**okkal, de ez... ez! A zuhany alatt felváltva éreztem kagylóból kikelő Vénusznak magam, meg bábból kikelő pillangónak. Ja, hogy nekem ilyen is tud lenni a bőröm? Ez zseniális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1