Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. április 1.

Kategória:   Testápolás

Megújult összetétel!

Krémes, tápláló testradír makadámia olajjal és rizstejjel, ¼ rész hidratáló krémmel.

• eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • hidratálja és táplálja a bőrt
  • finom és rugalmas bőrt hagy maga után

vadbarack

2020. október 18.

Az illata számomra szuper, rizses, tejes, praliné felhő, hatásfokra nagyon bevált, finom, hámlasztó és agyon apró, viszont a szemek sűrű és krémes állagot eredményeznek, nem az a nagyszemcsés, ropin a sókristály jellegű radír. Borotváláskor ezt kenem fel, nem olajosítja a pengét és szupersima lesz a végeredmény, puha tapintással, nem maradnak félig levágott kósza szálak, jobb mint bármi eddig. Néha óvatosan az arcomra is haszálom, a mitesszereket is bevallom szépen kiszedte, (nem ajánlják arcra! ) az én bőrömet nem bántotta. Sokáig elég, árban is okés, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 18.

lenochka

2020. október 11.

Baromi jó termék!
Tökéletes krémes állaga van.
Az illata egyszerűen mennyei, fürdés után is lehet érezni az illatát órákon át. 😍 Az apró szemcsék kíméletesen végzik a dolgukat, de abszolút hatékonyan, mindemellett nem irritálja vagy szárítja a bőrt. Nagyon nagy kedvencem lett, már a második tégellyel vásároltam belőle. Több illatban is elérhető a drogériákban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

Baromi jó termék!
Tökéletes krémes állaga van.

Bubucim

2020. július 13.

Téli testradírként használtam. Valóban jól radíroz, de a tégely végén már nagyon ráuntam az illatára. Valami természetesebb illatú testradírt keresek inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

szucsnoem95

2020. július 9.

A legeslegjobb testradír, amit valaha próbáltam, az isteni illata pedig már csak hab a tortán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

EvandEra

2020. július 7.

A kedvenc! Imádom az illatát, sajnos hasonlót sem találok se parfümben se tusfürdőben. Testradírként teszi a dolgát, finoman, gyengéden radíroz. Nincsenek durva szemcsék benne! Az egyetlen óriási hátránya, amiért viszont nem vonok le pontot, az az, hogy ahhoz a mennyiséghez képest irtózatosan túlárazott. Nálam egy tégely 5-6 alkalomra volt elég, lehetne belőle nagyobb kiszerelés is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Missbogarkaaa

2020. június 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a testradírt,egyáltalán nem csalódtam.Baromi jó termék!Számom,nagyon kellemes az illata és teszi a dolgát szépen.Nincsenek benne hatalmas szemcsék,hanem az egész egy aprószemcsékből álló massza,ami szerintem szuper ,mert így nagyon egyenletesen radíroz.Kellemes illatot hagy maga után és nagyon puha bőrt ,én csak ajánlani tudom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Bb.Sophie

2020. június 19.

Imádom!!!! Számomra a legjobb testradír, amit valaha használtam. Tökéletes, krémes állaga van, nem folyik, nem zselés. A szemcséi nem karistolnak, de szépen radírozzák a bőrt, pici vízzel higítva gyönyörűen el lehet oszlatni a bőrön. Kellemes, púderes illata van, ami zuhanyzás után is megmarad. A sima kék Dove testápolóval együtt használva nekem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Bridddzs

2020. június 8.

Finom illata van, nagyon jó és sűrű szemcséjű. Alapos testradírozást tesz lehetővé. Ezért az árért szerintem nagyon megéri. Teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

HeniM

2020. június 1.

Nagyon finom az illata, nem marnak a radírocskák benne, nem pattogok ki tőle. Végre! Kipróbálom a másik illatot is, eddig ez a legjobb bőrradír!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

k.boglarka

2020. május 30.

Az illata egyszerűen mennyei, fürdés után is lehet érezni az illatát. Kellemesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm, nem okoz irritációt. Sokáig elég volt heti 1 használat mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Cetearyl Alcohol, Lauric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Palm Kernelate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Trideceth-9
Fényvédők: Titanium Dioxide, Zinc Oxide
Tisztítószerek: Sodium Lauroyl Isethionate, Cocamidopropyl Betaine, Lauric Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Isethionate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Trideceth-9
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol

Lauric Acid ti I eu 4 1

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.