Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolás

Krémes, tápláló testradír makadámia olajjal és rizstejjel, ¼ rész hidratáló krémmel.

godisawoman

2019. január 26.

Zseniális! Imádom az illatát, szuperül radíroz, a szemcsék nem túl nagyok, viszont tökéletesen teszik a dolgukat. A használata után teljes mértékben puha, hidratált lesz a bőröm, nem hagy ragacsos érzetet. Egyetlen negatívum számomra, hogy viszonylag gyorsan fogy, viszont nekem minden pénzt megér, így ennek ellenére is megérdemli az 5 csillagot. :)

godisawoman
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

VBoga

2019. január 21.

Isteni az illata! Tökèletesen radíroz, nem túl olajos de mégis tápláló. Az egyetlen amit biztosan újraveszek majd. Remélem kiadják testápolóban is!

VBoga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

La-Fee

2019. január 21.

Nem volt még ilyen finom testradírom soha. Hatás, minőség, illatélmény..max pontos.

La-Fee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

Flami

2019. január 21.

Nagyon jól radíroz, mintha a legfinomabb tengerparti homokkal dörzsölné le magát az ember!
Mióta megvan, diónyi mennyiséget minden nap muszáj vagyok használni! :)
Egyelőre nem szárít, illata is finom, nem olcsó, de egyszer élünk.

Flami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 21.

Mióta megvan, diónyi mennyiséget minden nap muszáj vagyok használni! :)
Egyelőre nem szárít, illata is finom, nem olcsó, de egyszer élünk.

Blenheim

2019. január 19.

Nagyon finom illata van, de annál jobban szárít.. több esélyt is adtam neki, hátha túl sokat használtam, de már kis mennyiség után is viszketek tőle, pedig nincs érzékeny bőröm. Sajnos nekem ez a termek nagy csalodas volt.

Blenheim
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

viktoriasnt

2019. január 19.

Eszméletlenül finom illata van. Jól radíroz.
Nem irritálja az érzékeny bőrömet, azonban gyorsan fogy (bár ketten használjuk).

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Eszméletlenül finom illata van. Jól radíroz.

cattitude

2018. december 12.

jöttem lerontani a csupa ötös értékeléseket
több, mint egy éve nem használok testradírt, a koreai mosdókesztyűm tökéletesen leradíroz, DE úgy gondoltam, nekem JÁR valami kényeztetés ebben a hideg, csúnya gonosz decemberben, szóval miután egy kisebb afrikai ország egy főre jutó éves gdp-jét elvásároltam az interneten, még a dm-ben megvettem ezt is, minden mindegy alapon, a lényeg a kényeztetés. a 3 fajta közül direkt ezt a krémeset vettem. látszik a dobozán, mennyi van benne, majdnem pont akkora a kiszerelése, mint egy flakon Balea tusfürdőnek, szóval nem értem a kiakadást az alattomos alj miatt.
a radír állaga olyan, mint az olvadni készülő dobozos jégkrém. az szaga dobozból és használat közben sem tetszett, nekem avasnak tűnt. szárítkozás után már érződik az édes makadámia, de meglehetősen mű. a hatása semmi extra, szerencsére nem karistol nagyon, de nem is radíroz olyan jól. sokat kell használni (nekem legalábbis, mondjuk akkora testem van, mint egy belugának), tippre 5-6 használat fér bele 1700 jó magyar forintba. szárítja a bőröm sajnos (bár tudom, ebben az ultrakemény víz is ludas), a kezem zuhanyzás után meglehetősen pocsék állapotba került.
nekem nem hozta az elvárásaim, az árát meg főleg nem éri meg, azért tanulópénznek jó volt.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

jöttem lerontani a csupa ötös értékeléseket

Erina

2018. december 3.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata, krémes az állaga, jól radíroz, sokáig elég ez a hatalmas tégely. A szemcsék olyanok, mintha homok lenne, milliónyi darab van benne, nem karcolnak, de azért érezhetően teszik a dolgukat. Most a gránátalmásat fogom tesztelni, de valószínűleg csak illatban lesz változás ☺️

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

babyface

2018. december 3.

először anyukámnak hoztam egyet grazból mikor még itthon nem lehetett kapni. :) nem vagyok nagy dove fan, de eskü annyira jó ez a radír és annyira bevált hogy rájárok anyuméra... :D finom krémes, a szemcsék láthatatlanok, de teszik a dolgukat, pedig én nagy testradír kritikus vagyok... :D tuti ebben a hónapban beszerzek egyet magamnak is. :) annak különösen örülök, hogy illatban és érzetben hasonló a kedvenc body shopos mézes-mandulatejes családomhoz, ahol sajnos a testradír nem vált be, de ezzel tudom pótolni. együtt hihetetlenül jók! :) az ára szerintem ajándék

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

cintialaura

2018. december 3.

Nagyon-nagyon jó ez a radír. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, kipirosodott bőrt, csak puhaságot. Az illatáért odavagyok, ha lenne belőle testápoló, vagy testpermet nem is vennék mást ... :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1