KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolás

Krémes, tápláló testradír makadámia olajjal és rizstejjel, ¼ rész hidratáló krémmel.

Ennie86

2018. október 13.

Most próbáltam ki egy kis mintát, amit a parfümöm mellé adtak. Ez valami csoda! :) Annyira finom illata van, hogy legszívesebben megenném. Nagyon kellemesek benne a szemcsék. Nem durvák, és könnyen eloszlatható. Biztosan megveszem a nagyobb tesóját is. Így ősszel amúgy is igénylem a plusz kényeztetést. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

kontrakcio

2018. október 12.

Jó cucc, de nagyon felidegesített a csomagolása, látom másnak is feltűnt már... Ma használtam másodszor, és igen erősen meglepődtem, amikor megláttam a tégely alját, pedig egyik alkalommal se használtam túl sokat szerintem. Egyébként pont jó erősségű testradír, az illata is kellemes, de nem értem, miért kell ilyen tégelybe tenni, tiszta átverés...

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

pacsalia

2018. október 11.

Nálam az illata mindent visz. A legjobb kence-illat, amit valaha volt szerencsém szaglászni. Illatmániásként én innentől kezdve elfogult leszek a véleményezésnél. Egyébként nem nagyon értem az egész testradír-mániát, meg nem is biztos, hogy jót tesz az érzékeny+aknés bőrfelületeimnek, de valahol értem, hogy talán ez több szennyeződést és hámsejtet hoz le a bőrről, mint egy sima tusi, szóval lehet hogy heti 3-szor is fogom használni ennek tudatában :) Végül is a összetevői sem vészesek, az állaga is jó, szóval talán az illattól eltekintve is megérdemelné az ötöst. :)
PS: a tégely alján lévő 5 cm átmérőjű 1-2 cm-re mélyülő rész iszonyat aljas húzás. :D kb mint a boroknál...

pacsalia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

nusysan

2018. október 4.

Meglepően kevés kell belőle. Az illata nekem nem a kedvencem, de lehet majd másikat is kipróbálok ebből a termékcsaládból. Szépen radíroz, kellően szemcsés ahhoz, hogy csináljon is valamit, ellentétben néhány más radírral.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 8.

Az illata hosszú ideig érezhető a bőrömön,es hihetetlen puhává teszi a bőröm. Egyszerűbbé teszi a borotválást. Könnyen el lehet osztani, és tökéletesen radiroz. Egy hetes használat után szerelmes lettem bele.

bernatd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Oraculum

2018. szeptember 6.

Tegnap jutottam hozzá, az illata Nekem ennek tetszik a legjobban, olyan melengető, az őszi napokra tökéletes.
Meglepően jó állag, sok apró mikroszemcse, és meglepően szép összetevő-lista egy drogériás radírhoz képest.
Kézfejen rögtön kipróbáltam, szárazon kentem fel, nekem a krémet be is itta a bőröm, finoman,de hatékonyan radíroz, majd lemostam, nem habzott, nekem ez külön öröm, az illata visszafogott maradt a kézfejemen és nagyon sima bőrt eredményezett.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

lendjelnoora

2018. szeptember 2.

Egy tégelynyi kis csoda a bőrömnek. A legjobb bőrradír, amit valaha használtam. Élmény mellette a zuhanyzás, könnyen függővé válik tőle az ember lánya! :D Kellemes illatú, krémes bőrradír, apró szemcsékkel (testes illata miatt inkább a téli-őszi szezon kedvence). Érzékeny bőrűek figyelmébe különösen ajánlott. Anélkül varázsolja puhává a bőrt, hogy lecsiszolná, mint egy smirgli. Már az első használat után szerelem volt számomra. Heti három alkalommal használom, azóta sokat javult a bőröm textúrája. Kezdenek visszaszorulni a pattanások a mellem közötti területen és a hátomon is. A bőröm pedig puha tapintású és rugalmas miután hasznalom. Sokáig megmarad az illata, még a pizsamám is átveszi és megtartja használat után. Azt hiszem megtaláltam az igazit, soha nem akarok megválni tőle! :D csillagos ötös

lendjelnoora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

garfieldz

2018. július 23.

Körülbelül 1 hónapja használom, heti kétszer és eddig nagyon megvagyok vele elégedve. Az illata nagyon jó, az állaga is könnyen felkenhető és szétoszlatható. A bőrömön pedig még sokáig érezhető az illata és rettentő puha a tapintása. :) Nem bántam meg, szerintem újra megvevős lesz.

garfieldz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Szaszmancs

2018. július 9.

Kevés kozmetikum hoz lázba mostanában és hogy pont egy Dove termékért tudok rajongani újra, az több, mint meglepő. 1 hónapja vásároltam a dmben, semmit nem tudtam róla, de valamiért elhoztam és nagyon jól tettem. Az illata zseniális, valóban inkább őszi-téli, de cseppet sem érdekel, mert imádom. Kicsit aggódtam, hogy a hatékonysága nulla lesz, de nem, az is fantasztikus! Nagyon apró szemcsék vannak benne, amik nem karcolnak, nem durvák a bőrhöz, viszont teszik a dolgukat rendesen, a finom krémes alap tele van tömve velük. Nem az a tipikus olajos radír, ami után csúszósan puha a bőr, de ápol annyira, hogy ne kelljen testápolózni utána. A többi illatot is be fogom gyűjteni, az tuti!

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

reni24

2018. június 11.

Nagyon jó illata van. Haználat után puha lesz a bőröm, finom krémes az állaga. Ár/érték arányban szerintem teljesen megéri. A másik kettőt is ki szeretném próbálni.

reni24
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1