KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolás

Krémes, tápláló testradír makadámia olajjal és rizstejjel, ¼ rész hidratáló krémmel.

cattitude

2018. december 12.

jöttem lerontani a csupa ötös értékeléseket
több, mint egy éve nem használok testradírt, a koreai mosdókesztyűm tökéletesen leradíroz, DE úgy gondoltam, nekem JÁR valami kényeztetés ebben a hideg, csúnya gonosz decemberben, szóval miután egy kisebb afrikai ország egy főre jutó éves gdp-jét elvásároltam az interneten, még a dm-ben megvettem ezt is, minden mindegy alapon, a lényeg a kényeztetés. a 3 fajta közül direkt ezt a krémeset vettem. látszik a dobozán, mennyi van benne, majdnem pont akkora a kiszerelése, mint egy flakon Balea tusfürdőnek, szóval nem értem a kiakadást az alattomos alj miatt.
a radír állaga olyan, mint az olvadni készülő dobozos jégkrém. az szaga dobozból és használat közben sem tetszett, nekem avasnak tűnt. szárítkozás után már érződik az édes makadámia, de meglehetősen mű. a hatása semmi extra, szerencsére nem karistol nagyon, de nem is radíroz olyan jól. sokat kell használni (nekem legalábbis, mondjuk akkora testem van, mint egy belugának), tippre 5-6 használat fér bele 1700 jó magyar forintba. szárítja a bőröm sajnos (bár tudom, ebben az ultrakemény víz is ludas), a kezem zuhanyzás után meglehetősen pocsék állapotba került.
nekem nem hozta az elvárásaim, az árát meg főleg nem éri meg, azért tanulópénznek jó volt.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

jöttem lerontani a csupa ötös értékeléseket

Erina

2018. december 3.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata, krémes az állaga, jól radíroz, sokáig elég ez a hatalmas tégely. A szemcsék olyanok, mintha homok lenne, milliónyi darab van benne, nem karcolnak, de azért érezhetően teszik a dolgukat. Most a gránátalmásat fogom tesztelni, de valószínűleg csak illatban lesz változás ☺️

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

babyface

2018. december 3.

először anyukámnak hoztam egyet grazból mikor még itthon nem lehetett kapni. :) nem vagyok nagy dove fan, de eskü annyira jó ez a radír és annyira bevált hogy rájárok anyuméra... :D finom krémes, a szemcsék láthatatlanok, de teszik a dolgukat, pedig én nagy testradír kritikus vagyok... :D tuti ebben a hónapban beszerzek egyet magamnak is. :) annak különösen örülök, hogy illatban és érzetben hasonló a kedvenc body shopos mézes-mandulatejes családomhoz, ahol sajnos a testradír nem vált be, de ezzel tudom pótolni. együtt hihetetlenül jók! :) az ára szerintem ajándék

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

cintialaura

2018. december 3.

Nagyon-nagyon jó ez a radír. Nem hagy maga után ragacsos érzetet, kipirosodott bőrt, csak puhaságot. Az illatáért odavagyok, ha lenne belőle testápoló, vagy testpermet nem is vennék mást ... :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

tinyblackpaw

2018. november 4.

Korábban is szemezgettem a termékkel a pozitív visszajelzések láttán, viszont kissé drágának ítéltem így inkább vártam Glamour napokig és akkor vásároltam meg. Nem kellett csalódnom, elképesztően finom illata van, krémes állaggal és apró, nem karcoló szemcsékkel amelyek tökéletesen puhává radírozzák a bőrt. Más testradírokkal szemben sokszor volt probléma, hogy nem volt elég a radírozó szemcse, itt viszont nagyon jól eltalálták a kellő mennyiséget. Szemben a cukros radírokkal ez nem karcol, nem sérti fel a bőrt viszont sokkal eredményesebben távolítja el az elhalt hámsejteket mint korábban bármi. Heti egy használat mellett - tekintve hogy elég nagy mennyiséget fogyasztok el, mivel egész testre használom - viszonylag gyorsan fogy, nekem 7-8 alkalomra elegendő egy tégely viszont ennek ellenére is azt mondom teljes áron is meg fogom venni a terméket, ha nem fogok ki épp egy kuponnapot vagy akciót.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Amadea

2018. november 1.

Hezitáltam a Glamour-napokon, megvegyem-e, de féláron nem tudtam ott hagyni.
Szívesen használom, nagyon finom, legszívesebben-megkóstolnám-illata van. Krémes állagú, sűrű, kicsi szemcséjű, de hatékony radír, puha bőrt hagy maga után. Mivel mindennap kell testápolóznom, arról nem tudok referálni, mennyire szárít - azt mindenesetre nem érzem, hogy extrán húzódna a bőröm a használata után.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Hezitáltam a Glamour-napokon, megvegyem-e, de féláron nem tudtam ott hagyni.

birdie

2018. október 28.

OMG! Ennyi. És ez mindent elmond. Isteni ez a testradír! Az illata, a hatása, az állaga, minden. A szemcsék nem láthatók, de mégis érezhetők. Tömött, sűrű állaga van. Az illata finom, és a bőrömön meg is marad egy ideig, amit én nem bánok, és nem is zavar, mert általában este használom.
Először nem akartam megvenni, mert nem sok Dove terméket veszek, de miután többen írtátok, hogy az eddigi kedvenc Garnier Oil Beauty radírral valami megváltozott, így elcsábultam erre a kuponos napokon. És milyen jól tettem. Heti egyszer használom és nálam kitart a hatása rendszeres testápoló használat mellett. Még nem látom az alját, de ha igaz amit írtok, és kevés van benne, maximum ezért lehetne levonni, mert a mennyiséghez képest nem olcsó termék. Bár én csak térdre, lábszárra és könyökre használom, mert nálam ezek az igazán problémás részek (a combomra kiadósabb a házilag kutyult kávés radír) Én egyelőre maximumot adok neki. Ennyi költekezést megérdemlek rendszeren, mert a hatása tényleg lenyűgöző.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

Asztraia

2018. október 22.

Az állaga jó krémes, kicsik a szemcsék, de nagyon jól teszik a dolgukat, igazán puha és selymes lesz a bőröm tőle.
Használat után nem kíván testápolót, ami számomra hatalmas plusz pont.
Az illatával nem bírok betelni, nagyon tetszik, imádom, hogy sokáig érződik rajtam.
Nagyon jó testradír!

Asztraia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Használat után nem kíván testápolót, ami számomra hatalmas plusz pont.
Nagyon jó testradír!

Ennie86

2018. október 13.

Most próbáltam ki egy kis mintát, amit a parfümöm mellé adtak. Ez valami csoda! :) Annyira finom illata van, hogy legszívesebben megenném. Nagyon kellemesek benne a szemcsék. Nem durvák, és könnyen eloszlatható. Biztosan megveszem a nagyobb tesóját is. Így ősszel amúgy is igénylem a plusz kényeztetést. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

kontrakcio

2018. október 12.

Jó cucc, de nagyon felidegesített a csomagolása, látom másnak is feltűnt már... Ma használtam másodszor, és igen erősen meglepődtem, amikor megláttam a tégely alját, pedig egyik alkalommal se használtam túl sokat szerintem. Egyébként pont jó erősségű testradír, az illata is kellemes, de nem értem, miért kell ilyen tégelybe tenni, tiszta átverés...

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Lauric Acid ti I eu 4 1