Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gyorsan felszívódó testápoló száraz bőrre omega olaj és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Varázsolja bőrét ragyogóvá és bársonyosan puhává egy igazi spa élménnyel minden nap!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, melynek kulcsfontosságú hidratáló komponenseit természetes magvakból préselt olajokból nyertük
  • Omega olaj tartalmával is biztosítja a magával ragadó, kényeztető spa élményt
  • A testápoló a bőrsejtek mélyén* fejti ki jótékony hatását, ennek eredménye az egyenletes, ragyogó és bársonyosan sima bőr – háromszoros kényeztetés a száraz bőrnek
  • Krémes vanília, lédús kókusz és pézsma illatjegyei keverednek a citrusok, gyömbér és alma finom aromájával, a frézia és a frangipáni kifinomult tónusai mellett
  • Gyorsan felszívódik
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

BRebi

2019. július 27.

Az illata valóban kellemes, azonban a hidratáló hatását én se érzem. Ilyen árkategóriában sokkal jobb termékek vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

danyadi77

2019. május 15.

Szerintem elég jól beszívódik, és hidratál, de az illata még nekem is sok. A kézkrémjét is nyögve nyelősen használtam el, meg is buggyant a végére. Nem rossz, de igyekszem minél előbb elhasználni, bár nem szívesen nyúlok utána

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Mosizso

2019. március 20.

Számomra elviselhetetlen illata van, nagyon nehezen szívódik be. Nem ajánlom, hamar megbuggyant ez is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

emagdi

2019. március 10.

Először akkor próbáltam, amikor még meleg volt az idő, akkor nagoyn nem volt jó, mert nem szívódott be, rákenődött a ruhára, szóval félre is raktam. Most télen pakolászás közben kezembe akadt, mondom teszek vele egy próbát, bekentem vele a száraz lábam és karjaim. Meglepődtem, mert egyszerűen kiválóan teljesített a testápoló, azonnal beszívódott, a bőrszárazság teljesen elmúlt, szép, egészséges(nek tűnő) bőr volt a végeredmény! Most még gyorsan el is fogom használni, úgy látszik, hogy ez a termék csak a hűvösebb időszakokban használható jól, akkor viszont kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 10.

Adec56

2019. február 26.

Nekem az előttem szólókkal ellentétben nincs vele olyan bajom, hogy nem szívódik fel, illetve ragacsos érzetet hagy maga után. Az én bőröm nagyon szereti. Télen igen ki vagyok száradva, sok mindent próbáltam, de nekem ez segített igazán. Minden reggel ezt használtam, most fogyott el, és nyugodt szívvel bújtam bele utána a ruháimba, nem ragadt. És nem is viszketett utána a bőröm napközben. Kipróbáltam több más, sokkal drágább terméket is, de nekem ez mindegyiknél jobban bevált testápolóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Kmetyek

2019. február 12.

Hidratál rendesen, a bőröm jó puha lesz tőle. Az illata először nekem túl erős volt, de könnyen hozzá lehet szokni. Hagy egy kis zsíros utóérzetet és kukacosodik ha túl vastagon visszük fel, szóval erre figyelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

lilaszilva

2019. február 6.

Pár darab pici termékmintát használtam el belőle. Tényleg nehezebben szívódik be, de ragacsos érzést azért nem tapasztaltam. A hidratálása közepes, de az illata!...Mennyei parfümös, ennyire finom kencét még sosem használtam :) Én mondjuk megvenni nem fogom, az illatát(és az árát) leszámítva szerintem ez egy teljesen átlagos testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

jeva72

2018. december 1.

Pint ez az, hogy nem gyorsan felszívódó, nyáronhasználhatatlanul ragacsos.Az illata viszont imádnivaló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

cintiarita

2018. október 29.

Mikor legelőször kipróbáltam, testápolóként nem jött be, ragacsos volt/nem szívódott fel. Azonban pár hónappal később, nem volt nálam az aktuális kézkrémem, és ezt raktam rá. Nagyon száraz volt a kezem hónapok óta. Miután felkentem, másnapra igazán széppé és kellemes tapintásúvá vált! Azóta ezt használom kézkrémként, annak nagyon bevált! Hihetetlen változást hozott rendkívül kis idő alatt!
Testápolóként viszont nekem nem "működik".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Testápolóként viszont nekem nem "működik".

Sunnyvagyok

2018. augusztus 18.

Egy akció keretein belül jutottam hozzá a Rossmannban. Az illata fogott meg elsőre, nagyon finom, parfümös. Aminek ilyen jó illata van, az sosem egészséges, no de nyárra kellett valami extrább cucc, amikor több bőrfelület van szabadon! :)

A krém textúrája tartalmas, olajos, felkenés közben is érezni, hogy ez egy testes testápoló. Viszonylag könnyű eldolgozni a bőrön, viszont nem szívódik be teljesen. Bár szoktam időt hagyni a beszívódásnak, és addig szaladgálok fel - alá a lakásban, utána öltözök fel. A selyem ruhámon sajnos nyomott hagyott, így át kellett újra öltöznöm.

A bőrön hagy egy csúszós réteget, nem szívódik be sajnos. Ezt érezni a nap folyamán és ettől olyan " hú de jó lenne lemosni " érzésem lesz, ami zavaró és frusztráló.

Vékony rétegben elhasználom, de ha elfogy, akkor nem veszek újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Vékony rétegben elhasználom, de ha elfogy, akkor nem veszek újra!

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glucose

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Myristate, Petrolatum, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Hydroxystearate, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydroxystearic Acid, Arachidic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Hydroxystearate, Palmitic Acid, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Hydroxystearic Acid, Arachidic Acid, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.