Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: Új, 1 alkalommal próbált, Helyszín: Győr, Győr-Moson-Sopron, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 500 Ft , Eladó: nkitti812
Állapot: Félig van , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fairy0124

2021. július 14.

Ugyanúgy büdös önbarnító szagú, amikor elkezd barnítani, mint bármelyik másik. Ez engem nagyon zavar, nem bírom ezt a szagot. Ragacsos is miután bekenem vele magam, így annyira nem vagyok az önbarnítók mellett, de szép színt ad. 4 csillagot adok, mert a termék jó, csak én az önbarnítókkal nem vagyok kibékülve, hiába próbálkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 14.

Haa314

2021. július 13.

Használat után mindig viszketett a bőröm, és nyomot hagyott a ruháimon. Sajnos nekem narancssárga volt az árnyalat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

CicA3s

2021. július 13.

Az itteni vélemények alapján szereztem be ezt a változatát. Csak a lábaimra használom. Ruhát, ágyneműt nem fogja be, illata nem rossz, talán lassabban szívódik be. Foltosra sikeredett a remekművem, nyilván velem van a gond. Lehet keveset kentem fel vagy nem volt egyenletes, passz. Fokozatosan kopik. A negatívum, hogy térdnél, saroknál, lábfejen egy ponton erősebb sárga folt lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

malnahal

2021. július 6.

Én nagyon szeretem. Viszonylag világos bőrű vagyok, de nekem ez a verzió jobban bevált, mint a fair skinre tervezett termék. Lehet tényleg sárga színű lesz a bőr tőle, de nekem alapból kicsit sárga alaptónusú a bőröm, így nekem ez nem probléma. Előtte közvetlenül szoktam radírozni, külön hidratálót nem használok. Karra, lábra, dekoltázsra és a hátamra kenem, magyarul azon részeimre, amik utcai ruhában nyáron látszanak.
Szépen, egyenletesen kopik. Két három nap után tartani szoktam egy kis "pihenőt", mert különben túl nagy lesz a kontraszt (az arcomra nem vagyok hajlandó felkenni). Senki ne várja tőle, hogy csokibarna lesz, cserébe szép, egészséges színt ad a bőrnek káros sugarak nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 6.

bellehercegno

2021. július 5.

Egész jó kis cucc ez! :) Rutinos "barnítózónak" mondanám magam, már legalább 10 éve használok ezt-azt, és ennyi idő alatt rengeteg terméket végigpróbáltam már / DM, Rossmann saját márkás, Dr. Kelen, St. Moriz, ebay-ről vásárolt tömény folyadék barnító pisztolyba, meg amikre már nem is emlékszem :D /. Bátran mondhatom az első flakonom végére érve,hogy elégedett vagyok a termékkel. Az én meglátásom az,hogy hófehér bőrön egyik barnító sem működik jól hosszú távon,mert nagy a kontraszt az alapszín és a krém által adott között, így aki porcelánbőrrel van megáldva az jobb,ha nem rétegezi folyamatosan a barnítót magán,hanem időnként hagy 1-2 hét szünetet és radíroz is a felvitel előtt. A Dove-nak az illata szerintem teljesen tűrhető,én ennél csak rosszabbakkal találkoztam. Könnyű elkenni,én pl. nem szoktam aláhidratálni,csakis a kritikus területeken úgy,mint kéz és lábfej,térd. Amit nagyon szeretek benne,hogy rajtam egyáltalán nem kopik foltosan,hanem szép fokozatosan, kb. 1 hét alatt világosodik ki a szín, illetve nagyon jól hidratálja a bőrömet. Nem mondom,hogy végleg letáborozom mellette,mert biztosan lesznek még próbálkozásaim,de jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 5.

djsolya86

2021. július 1.

Nem igazán vált be. Elég foltos, pedig rendesen előkészítettem a bőrt a felvitele előtt. Csak lábon használom. A lábfejen elég foltos, és nekem a világos bőrömön inkább sárgít. Naponta lehetne használni, akkor sem hoz túl erős színt. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 1.

iammrsmlsa

2021. június 21.

Sajnos nekem nem valt be.
Inkább sárga voltam tőle, mint barna :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Sajnos nekem nem valt be.
Inkább sárga voltam tőle, mint barna :(

SaraSzoke

2021. június 15.

Nem rossz cucc, de nekem a nyárra nagyon testes, zsiros.
A szép szinhez heti 1-2-3x fel kellett kennem télen. Arcra is jó amúgy de zsirosít nyilván. A szine szép barna, nem foltos nem sárga. Szépen hidratàl is. Hozza a Dove puhaságot :) A krém nem fogja be a ruhàt, fehérneműt. Van valamennyi barnitó illata.
Nyárra Dr Kelen dark tant vettem, az ennek a picit erősebb vékonyabb textúrájú párja szerintem. Az viszont megfogta a fehér bugyim mielött lemostam a krémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Nem rossz cucc, de nekem a nyárra nagyon testes, zsiros.

Anikaaa97

2021. június 14.

Hát a szaga na igen :D dehát kit vár az ember lánya ha önbarnítót szeretne használni ugye..
Azért eléggé sárgás tud lenni lábfejnél, és foltos is ha nem figyelsz oda. Én nem szeretem azt a ragyacsos érzést amit hagy de ezt leszámítva át értek arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 14.

DdoriI90

2021. június 8.

Mivel elég világos a bőröm így először a világosabb bőrre valóval próbálkoztam, sajnos azzal semmilyen változást nem értem el, így gondoltam teszek egy próbát ezzel. Nekem ez nagyon bevállt! Előtte alaposan radirozok és utána kenem fel. Szerintem nagyon szép színt eredményez. Biztos hogy újra fogom venni. A jellegzetes szoli illat valóban érződik de szerintem egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.