Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. június 21.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Inzsoelne

2022. október 19.

Szerintem ez a legjobb önbarnító, mert természetes hatású, nem foltos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 19.

Szerintem ez a legjobb önbarnító, mert természetes hatású, nem foltos.

sildi

2022. július 29.

Enyhébb, mint azok a barnítók, amiket eddig használtam, de én pont ezt szeretem benne. Nem leszek foltos, nem kopik csúnyán, az idővel előbújó barnítószag is enyhébb, úgyhogy nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 29.

monit

2022. június 21.

Ez volt életem első önbarnítós testápolója. Akkor emlékszem nagyon csíkos és enyhén narancssárgás lettem tőle. Nemrég adtam neki még egy esélyt, alapos radírozással és vékony jól eldolgozott mozdulatokkal kellemes színt ad. Biztos van nála jobb, közérzet javítónak megteszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Mmmmm65

2022. június 20.

Másodjára vettem újra. Egész szép színt lehet vele elérni. Radírozni előtte mindenképp kell és egyenletesen kell elkenni. Nekem nem lett foltos semmim tőle. Bár vékonyan kentem mindig. Az illata picit erős, egy idő után kissé zavaró. De ettől eltekintve szépen teszi, amit ígér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 20.

kovacsanett43

2022. június 1.

Kétszer vettem meg a világos bőrre való verzióját, idén próbát tettem ezzel. Elég világos a bőröm, de azért nem az a krétafehér, mégsem mertem ezt használni, viszont a gyengébb verziójával kicsit több ideig tartott elérni egy alap színt. Nekem nem célom a brutál feltűnő barnaság, tényleg csak egy egészséges nyári szín elérése miatt kenem, elsősorban a lábaimon, mert sokat hordok szoknyát. Tehát a tapasztalatok:
-Meglepően jó illatú ahhoz képest, hogy barnítós, ettől nem vagyok rosszul. :D Felkenésekor kifejezetten kellemes, később persze előjön az a tipikus önbarnítókra jellemző szag, de messze nem olyan erős és zavaró, mint amilyen általában szokott lenni hasonló termékeknél. Ettől függetlenül este kenem, de reggel nem is kell lemosni, annyira elillan.
- Hiába sötétebb bőrre ajánlják, ez sem brutál erős, fokozatosan alakul ki a szín, de rövidebb idő alatt, mint a gyengébb verziójával.
- Mivel ugyan látszik egy használat után, de nem brutál erős, így nem is foltos, nem csíkos, rajtam nem sárgás.
-Hamar beszívódik, de hagy egy furi ragacsos réteget maga után, de ha hozzáérek, tök száraz a bőröm, szóval ez fura, mindenesetre nem szoktam pizsinadrágot felvenni, ha bekentem magam, nehogy foltos legyen.
- Előtte szőrtelenítés, radírozás, hidratálás, így nem lehet vele mellélőni.
Összességében nekem a világos verzióval együtt kedvenc, nem találtam még jobbat ezeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

- Előtte szőrtelenítés, radírozás, hidratálás, így nem lehet vele mellélőni.

ddoorraa

2022. május 31.

Már 3. éve újra vásárolom ezt a terméket. Nem büdös, szépen el lehet dolgozni, nem voltam tőle foltos sosem.
Az érzékeny bőröm is szereti, szép színt lehet vele elérni 2-3 alkalom után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

Az érzékeny bőröm is szereti, szép színt lehet vele elérni 2-3 alkalom után.

kovacskitti0127

2022. május 21.

Minden évben újra veszem ezt a terméket, gyönyörű természetes, egységes végeredményt képez. Kedvencem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 21.

Fairy0124

2022. május 20.

Mint minden évben, most is adtam neki egy újabb esélyt, mert elegem van, hogy minden nyár elején világít a fehér lábam. Most sikerül szépen elkennem, minden reggel ezzel indítok, így a lábam nagyon szép barna mostanra már, és nem sárgás. A kellemetlen illatát most nem érzem, még egyedül ennek a barnító testápolónak van a legkevésbé zavaró illata, amin nem csodálkozom, mert Dove, és én még ebben a márkában nem csalódtam. Szóval önbarnítás terén bátran ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Kendra04

2022. május 8.

Én nagyon szeretem 2.használatra elég szép színem lett tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 8.

Én nagyon szeretem 2.használatra elég szép színem lett tőle

Hanna1234

2022. május 5.

Én nagyon szeretem ezt az önbarnító testápolót, fehér bőrű vagyok, mégsem sárga az eredmény, jól hidratál, már 1 használat után nagyon szép bronz színű a bőröm. Negatívumként talán annyi, hogy ragad nagyon az első pár órában, és büdi,de a végeredményért megéri szenvedni egy kicsit

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.