Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

pBeata

2019. december 9.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Próbáltam már korábban is önbarnítókat szörnyű eredményekkel, de ez a számomra tökéletes. Nem lettem foltos tőle, nagyon gyorsan beszívódott. Nagyon szép árnyalata lett a bőrömnek. Tuti, hogy továbbra is használni fogom. A tipikus önbarnító szaga ennek a kérmnek is megvan, de szerintem kibírható. Én el tudom nézni neki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

Mirácska09

2019. október 29.

Nekem ez sajnos nagyon nem jött be, pedig az itteni jó vélemények miatt mertem csak megvenni. Minden nyáron jó színem van, nagyon szeretek napozni, de most várom a babámat, nem akartam, nem is bírtam napra menni, így ezzel tettem próbát. Este kentem be magam, reggel mikor megéreztem a szagát ... mert ez szag! 🤢🤢🤢 A színem sem lett még egy kicsit sem barnább. Ragadtam is tőle.
Számomra nagy csalódás. ☹

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Számomra nagy csalódás. ☹

livia0

2019. augusztus 28.

Én télen használtam, nekem bevált. Nem sárgás, nem foltos, ruhákat nem fogja be és nem láthatóan de egyenletesen kopik. Nagyon jó önbarnító

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

Uveggalamb

2019. augusztus 26.

Szerettem használni idén nyáron. Mivel babát várok , nem nagyon feküdtem ki hosszabban a napra, ha igen, akkor is nagyon védtem a bőrömet mindenhol 50 faktorral.
Megbarátkoztam már azzal, hogy az én bőröm sosem lesz az a makulátlan bronzbarna színű , bármit is csinálok, de az tény, hogy nyáron egészségesebben mutat egy kellemes barnába hajló bőrszín. Ez a testápoló erre tökéletesen bevált, könnyen beszívódik, rendszeresen használva szép, természetes barna bőrszínt eredményez, szépen kopik (általában csak tusoláskor látom viszont ) ,a ruháimon sosem köszön vissza a barnaság szerencsére :) , nem fogja meg őket, illata is rendben van és az ára is megfelelő.
Lassan nyár vége van és most fogyott el, szerintem most nem veszem újra , de jövő nyáron valószínűleg ismét velem lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Kicsike1981

2019. augusztus 13.

Másodjára veszem újra a terméket. Szerintem szépen barnít. Nem annyira büdős az illata, legalább is a férjem azt mondja. Én azért pár óra múlva érzem azt az enyhe égett szagot de abszolút elviselhető. Nem leszek tőle foltos, egyenletesen barnít. Nagyon nagyon világos bőrre a sötétebb árnyalatot választottam, mert itt azt javasolták és valóban kellett a sötét árnyalat. 3 alkalom után már nagyon szép egyenletes barna színem volt. Én mindennap használom. Nem leszek tőle sárga se. Télen is használni fogom, mert napozni nem napozhatok sajnos, szolárium pedig rettenetesen káros. ( sajnos tapasztalatból tudom....:-( )

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

sztike

2019. augusztus 8.

Na jól van, úgy tűnik, rossz helyre írtam az előző véleményem, nem tudtam, hogy fent van külön a sötét bőrre való is. Bemásolom, amit ahhoz írtam, mert igazán megérdemli a dupla 5 csillagot.
Szögre akasztottam a szolibérletet, mióta ez megvan. Ami azért vicces, mert pont azután találtam rá, hogy vettem egy 100 perceset. :D (Pécsi lányok, nem érdekel esetleg valakit? :D ) A sötét bőrre valót vettem meg (hófehérke vagyok egyébként kék szemekkel). Csak szemléltetésképp: az alap bőrszínemhez elég világos alapozót még nem sikerült találnom, ezzel viszont a L'Oreal Infallible 120 Vanilla/Bourjois Healthy Mix 53 árnyalata tökéletes (korábban az 51-es is vagy 2 árnyalattal sötétebb volt a nyakamnál!!). Minden este használom, a bőröm puha és egyenletes barna tőle. Nekem alapból sárgás tónusú bőröm van, úgyhogy rajtam abszolút nem kelt természetellenes hatást. Az illatát is nagyon szeretem, és messze nincs olyan durva barnító szaga, mint a korábban próbáltaknak, a nyomós flakonból pedig az utolsó cseppig ki lehet sajtolni a krémet. Előtte Niveát használtam, ami hiába olcsóbb, szörnyen viszketett tőle a bőröm és nem is barnított ilyen szépen. Tudom, body positivity meg minden, de én barna bőrrel jobban tetszek magamnak, és így legalább nem öregítem a bőröm a szoli UV fényével. Állandó kellék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

wijen

2019. július 27.

Alapvetően nem nagyon szeretem az önbarnítós dolgokat, de azért egyszer kétszer megpróbálkozom velük. Ez az eddigi legjobb amit próbáltam. Tényleg barnább tőle a bőr (na nem kell itt, bronzos napcsókolta barnaságra gondolni :D de azért ad egy kis színt). Szépen kopik, nem foltos, nem sárgás színű leszek tőle, nem hagy nyomot a ruhán/ágyneműn, és még hidratál is valamennyire. Az illata viszont... Büdösnek nem nezevném, de valóban nem a legjobb. Kezetmosni kötelező utána, én egyszer elfelejtettem és úgy feküdtem le, másnap reggelre gyönyörű sárga volt a tenyerem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Erika80

2019. július 25.

Jó kis termék. Meg vagyok vele elégedve. Este szoktam általában felkenni, reggelre már szép színem van. (Kissé azért kellemetlen az egérszag vagy lábszag ami a bőrön alakul ki tőle, de hát ez ilyen. Valamit valamiért.:D ) Annak örülök, hogy bár fehér bőrű vagyok, de ezt a változatot vásároltam meg. Milyen jól tettem. Így sem leszek tőle sötét barna, milyen lennék, ha a világos fajtát vettem volna... Nem is látszana meg rajtam. Szóval kellemes tónusú bőrt kapok, bár el tudnám viselni, ha ennél még barnább lehetnék tőle... na de ahhoz már szoli kellene. :D
Természetes hatású, nem foltosodtam tőle és kopni is egyenletesen kopik. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

szaboszilvia28

2019. július 25.

Mivel már nyár van és már lebarnultam májusban (néha jó dolog a Balatonon élni... ) csak testápolónak használom, imádom az illatát és hogy a szomjas bőröm beszippantja. Ez az első tubus, későbbiekről még írok...

Update:

Mást is próbáltam, natúr kozmetikumot is, de visszatértem ehhez, mindig van itthon egy flakon.
Nem foltos, nem csíkos, nem büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

Update:

Nem foltos, nem csíkos, nem büdös.

Annacska22

2019. július 25.

Nem kopik foltosan, szép árnyalatot ad a bőrnek emellett puhává is teszi. Szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.