Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Ár: 1200 , Eladó: wicush
Állapot: Kétszer használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Corvin-Klinikák környékén

gabocaaa

2020. augusztus 6.

Nekem ez az első önbarnító amit használok. Nagyon szeretem, negatívumai közé sorolható, hogy felkenés után ragacsos érzést hagy a bőrön, illetve az égett csirkeszag azért itt is jelen van. Viszont nagyon szépen fed, könnyű használni. Szerintem, aki most csöppent az önbarnítók világába, annak tökéletes választás. Folyamatosan újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Vivus94

2020. július 31.

Könnyű eloszlatni szépen, egyenletesen a testre, nem lesz foltos. Kicsit ragadós réteget hagy maga után, ennek ellenére nem fogja meg az ágyneműt vagy a ruhát. Felkenés utáni napon már látszik az árnyalatnyi különbség először, kb. 3 napig szoktam használni zsinórban, utána elég 2-3 naponta újrakenni. Az egyetlen negatívuma, hogy számomra a hajlatokban nagyon csúnyán kopik, akármit is csinálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

BLili

2020. július 25.

A világosabb fajta elég szépen működik nekem, de ez nagyon foltosan száradt is mrg és nagyon csúnyán kopott. Pedig tudom kezelni az önbarnítót, évek óta használom. Nem tudom még, hogyan, megpróbálom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

SchmitzhoferFanni

2020. július 15.

Második önbarnító, amit használok. Nekem nagyon bevált, egyszerű a felvitel, hamar beszívódik. Nem fogja meg a ruhákat, ágyneműt. A térd könyök részeket csak a kezemen maradt maradékkal szoktam picit bemenni, mert eléggé be tudja őket színezi. Engem az illata sem zavar, a sötétebb bőrre valót vettem és a hófehérből lett egy egészséges színen. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Kvcsdtty

2020. július 6.

Kezdő önbarnító használóknak kifejezetten ajánlom! Nem hagy foltot vagy csíkot, de a kézfejnél és a lábfejnél oda kell figyelni felvitelnél. Felkenés után egy árnyalattal lettem barnább. Az én bőrömön inkább pirosan pigmentál, mint sárgán. De összességében szép bronzos hatású. Állaga krémes. Az első pár percben kellemes illatú majd átcsap erősen, jellegzetes barnító szagba. Ragacsos érzetet hagy, ami számomra negatívum. Testápolóban sem kedvelem. Összességében ár-érték és termék összehasonlításban legjobb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

fanniv02

2020. július 2.

Imádom. Sosem hagy csíkot vagy foltot, egy árnyalattal barnább vagyok reggel ha bekenem magam estére. Sima önbarnító szaga van de felkenéskor kifejezetten kellemes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

szgabi

2020. július 1.

Kedvenc önbarnítóm. Nem olyan büdös, mint némely társa. Én csak lábra használom. Este radírozok, kezemet, térdemet, lábfejemet főleg a lábujjaknál picit betestápolózom, alaposan elkenem az önbarnítót, kezet mosok és kész. Reggelre azért van egy kis tipikus önbarnító szaga, én le szoktam zuhanyozni. Évek óta újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

stefanie95

2020. július 1.

Nagyon fehér bőrömre vásároltam meg más sokadik alkalommal. Nagyon kedvelem, mert nem lehet vele túl nagyot hibázni. Szép az árnyalat, amit ad és nem is olyan intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Koncz

2020. június 26.

Önbarnító hab mellett használom, hogy kicsit ki tudjam tolni a hatását. Nagyon bevált, szép színt ad és nem narancssárga. Szépen kopik, megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

v1v13n

2020. június 26.

Nivea-s társa után tettem próbát ezzel a termékkel, azt kell mondjam, fényévekkel jobb. Nem annyira irtózatosan büdös, sőt, nekem az első pár órában tetszik is az illata. Ragad, az tény, de a végeredményért megéri - első zuhanyzás után a szag elmúlik, és nem foltos/sárgás a bőröm. Érdemes radírozni + minimálisan testápolózni előtte pár órával. Nagyon költséghatékony megoldás, biztosan újraveszem - pápá szoli. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Barnás sárga.