Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2023. május 10.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolók

Kényeztető testápoló krém normál,sötét bőrre gyengéd barnító anyagok és Cell-Moisturisers™ kombinációjával. Kényeztesd bőröd egy adag nyárral minden nap és élvezd a láthatóan egészséges bronzos ragyogást!

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, mely kulcsfontosságú hidratáló komponenseket tartalmaz
  • A természetes magvak préselt olajából nyert összetevőt most először egyesítettük gyengéd barnító anyagokkal, létrehozva egy kényeztető önbarnító testápolót, amely ragyogóvá és hidratálttá varázsolja bőröd
  • Egészséges, bronzos ragyogást kölcsönöz bőrödnek
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

remeczv

2023. október 29.

Nekem szép színem lett tőle de sajnos nagyon foltosan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 29.

Nekem szép színem lett tőle de sajnos nagyon foltosan kopik.

udntknowwwhoiam

2023. augusztus 5.

Egy kis off kezdésnek, azt hittem, hogy ez az a "cucc", amit kb 15 évvel ezelőtt használtam csak már más a kiszerelés,de mégsem (: ...

Mire rájöttem már tiszta sárga voltam,amivel itt le is lőttem a "poént"... Sajnos hó fehér bőröm van,de csak abból adòdòan, hogy nincs elég időm a szabadban lenni, ezért úgy döntöttem, hogy a nyaralásra megpróbálok egy kis színt varázsolni magamra. Nagy reményekkel álltam neki föleg az itteni értékelések miatt,mert mielőtt megvettem természetesen jól átnyálaztam a netet... Ez nem lesz sárga, ez nem foltosodik, ezt simán lehet úgy használni,mint egy testápolót, hát NEM. Egy hétig próbáltam építeni,de a hajlatoknál(térd,boka,könyök) egyszerűen sávokban megállt még akkor is,ha ott be sem kentem... Akármilyen technikával, eszközzel próbáltam felkenni borzasztóan sárga és foltos lett a végeredmény szóval baromi szépen néztem ki a nyaralásra... Nem tudom, hogy én voltam e ilyen béna vagy mi lehetett a baj,de egyelőre nálam ez is egy nem... 2 éve a dr kelen féle önbarnìtòval próbálkoztam az is ugyanilyen sárga fail lett,de attól még viszkedtem is...
Az egyetlen pozitívum,amit el tudok róla mondani, hogy valóban szépen kopik nem foltosan és kell neki egy jó pár nap mire teljesen eltűnik, illetve a ruhát/ágyneműt sem fogja be. Engem az illata sem zavart sőt... Viszont a hidratáló hatását sem tapasztaltam igazán.

Egyelőre 2 csillagot tudok adni,aztán ha esetleg mégegyszer nekifutok majd updatelek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

S.lilla2

2023. augusztus 4.

Jhajj régen mennyit hasznàltam , de így visszagondolva egy kicsit mindig sárgás lettem tőle ,és amiért elpártoltam tőle hogy nekem ha felkenem kicsit büdös a szaga... Illetve hamar kopott... Olyan elmegy kategória..nem a legrosszabb önbarnító, de nem is a legjobb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

luciax

2023. augusztus 3.

Ez volt az első önbarnítós próbálkozásom és szerintem kezdőknek teljesen megfelelő. A többi önbarnítóhoz képest elég baráti áron van és nem kopik foltosan sem. Az egyik ok, amiért csak 3 csillagot kap, hogy kissé sárgás színt adott, nem volt túl természetes "napbarnított hatása" (kreol bőröm van). A másik, hogy tényleg elviselhetetlen büdös lesz 1-2 óra elteltével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Emma23

2023. július 8.

Először a világosabb változatát próbáltam ki de az én hófehér bőrömön sem lett túl nagy változás így össze gyülytöttem a bátorságom és kipróbáltam a sötétebb verziót és 2-3 naponta elég megismételni a múveletet hogy egy szép napcsólolta, természetes hatást kapjak. Imádom és télen, nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 8.

Janagiszava

2023. július 5.

Mivel a világosabb nem látszik rajtam ezért meg vettem a sötétebbet is. Ez sem igazán látszik rajtam. Kesztyűvel viszem fel a krémet, nem lesz foltos. Viszont az illata a szokásos önbarnító illata van még másnap is érzem magamon ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. július 5.

hefs

2023. július 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg, előtte nem használtam soha önbarnítót. Az illata engem nem zavart különösebben, bár tény és való, hogy erősen érezni a parfümöt benne, amit nem szeretek, ha krémekről van szó. Kb. a 4. alkalom után kezdett meglátszódni, de a lábszáramat valahogy nem sikerült befognia. A ruhákon nem hagyott nyomot, nem kopik foltosan sem, de sajnos annyira nem látványos a hatása (csak egy egészségesen barnább árnyalatot ad).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. július 1.

Angelina20

2023. június 29.

Mindig is ezt az önbarnítót használtam, télen a világosabb, nyáron a sötétebb színűt. Az új formula nem annyira sárgás árnyalatú, mint régebben volt, ez még egy jó pont; a fehér ruhákon sem hagy nyomot. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 29.

nixity

2023. június 19.

Itteni vélemények alapján vettem, első önbarnítós próbálkozásom volt, és tényleg jó! szépen barnít, nem foltos pedig nagyon száraz a bőröm és szokott hámlani, tudom ajánlani kezdéshez! Én lábra használom elsősorban. Az illata elég erős, és jellegzetes de kellemetlennek nem mondanám, illetve úgy tudom ez a hatóanyag miatt van és mindnek ilyen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 19.

leylo7

2023. május 27.

Valaki talán a másik fajtánál írta, hogy a szaga elviselhetetlen, de itt nem találtam az első pár komment között, szóval megvettem. Tényleg működik és jó, de ez a szag, elviselhetetlen. Én nem is értem, hogy valakinek csak 1-2 órát tartott. Este kentem fel éjszakára és kb 4 óra elteltével úgy esszenciálódott, hogy felkeltem rá hajnalban. Szerintem ettől függetlenül mégis fogom használni, de valamit ki kell találnom az időzítéssel kapcsolatban.... nem veszem újra.
Update: nem közvetlen felkenve lefekvés előtt, hanem olyan 5 órával elviselhető. úgy érzem legyőzött :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Stearic Acid, Dimethicone, Glycol Stearate, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Isopropyl Myristate, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydroxystearic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-60, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Hydroxystearic Acid, Polysorbate-60
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Színezékek: Caramel, CI 16255, Yellow 10 Lake / CI 47005
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színtelen, szagtalan, krémes, sűrű állagú bőrpuhító anyag (emolliens) és oldószer. Magas tisztaságú isoparaffinok keveréke, ami nem zsíros, selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Sűrűbb állagú krémek, alapozók gyakori összetevője.

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Színezék. Barnás sárga.