Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2013. március 16.

Kategória:   Tusfürdők

Vattacukor1990

2018. december 11.

Vendégségben találkoztam vele először, mint kézmosóval. Beleszerettem az illatába, és mivel én főleg illat alapján választok tusfürdőt, vettem egyet. Annyi hátránya van, hogy kevésbé habzik, amit több Dove tusfürdőnél is tapasztaltam. Talán a krémes állaga miatt. Hidratál, nem szárítja szét a bőrömet. Tusolás után még sokáig érezhető az illata.
Most is Dove tusfürdőt használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Most is Dove tusfürdőt használok.

LondonBee

2017. november 4.

Most használtam első alkalommal Dove tusfürdőt. Nagyon megvagyok vele elégedve; jól tisztít, az illata igazán finom és tartós, kellemesen hidratál. Kézzel nem a legegyszerűbb eloszlatni, viszont fürdőpamaccsal nincs vele gond, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

mokojka

2017. január 28.

Nem szoktam Dove tusfürdőket venni,mert engem nagyon szárít,mind a szappan,mind a tusfürdő és az összetevők is elég színesek. Anyukámtól szoktam kapni őket,ahogy most ezt is. El kell ismernem,hogy az illata mennyei,tartós és nagyon finom,krémes habja van. Készíthetnék őket kíméletesebb anyagokkal is,akkor lehetséges,hogy letenném a voksom mellette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 28.

Aprile

2017. január 10.

Én egyszerűen imádom ezt a tusfürdőt... Rettentően finom az illata, és tartós is, rajtam legalábbis a fürdés után jó pár órával is érezni lehet, ha nem testápolózom.:) Nagyon jó az állaga, szépen habzik, jól tisztít, és kellemesen puha lesz a használata után a bőröm... Az INCI-n kívül nem lehet egy rossz szavam sem rá, imádom használni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Imádtam, nyáron az inkább frissebb, gyümölcsösebb illata is kifejezetten tetszett, hidratálás szempontjából Dove-nál jobbal még nem találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

trisztan

2016. október 2.

Ha megoldanák végre, hogy a Dove tusfürdőket normálisan ki lehetne bányászni a flkaonból simán 5 csillagot kapnának... De tényleg, csak ezért négy csillag, egyébként minden szempontból ok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

csibike100

2016. szeptember 24.

Ugyanazt tudom róla mondani, mint bármelyik másik Dove tusfürdőről. Hihetetlenül jól hidratál és nagyon finom az illata. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Bazsarózsaa

2016. augusztus 5.

Alapvetően nem szeretem a túl krémes állagú Dove tusfürdőket, mert volt már, amelyiket alig bírtam kinyomni a tubusból:), de ez pont jó és az illata is kellemes. Szerencsére a bőrömet sem szárítja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

mamendesz

2016. június 23.

Sajnos nem vagyok teljesen kibékélve ezzel a tusfürdővel. Bár tényleg nagyon krémes, és lehet még hidratál is, egyszerűen nem szeretek vele fürdeni.
Lehet ennek az is az oka, hogy az illata annyira semmilyen, én meg igenis szeretem, ha fürdés után is érzem, mit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

nobosz

2016. június 12.

Általában tusfürdőn spórolok. Bale-át vagy Babát szoktam leggyakrabban használni, illetve ha valami akcióba van, arra is rákapok. Külön kedvenc a Dove és a Nivea, bár normál árukat sokallom.
Most a Dove Rossman-ban 486Ft akcióban, úgy hogy ő jött velem. Szuper nyárias ez a tejszínes- narancsos-füge illat. Krémes, jól habzik, az illata tartós, nem úgy mint a baleáknál, hogy kilépsz a zuhany alól és illat semmi.Jól esett a zuhanyzás nekem is bőrömnek is.
Viszont ő 250 ml kiszerelésű, amíg sok tusfürdő hasonló áron 300 ml. Ár-érték arány miatt, nem csodaszer nálam, de szerethető kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Antioxidánsok: BHT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak