Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 10.

Kategória:   Tusfürdők

A Dove Rejuvenate tusfürdő felemelő élményt ad, mely élénkíti az érzékeket. Frissítően hidratált érzéssel ajándékozza meg a bőrt, a lédús körte és az aloe vera gazdag és vibráló illatával. A Dove érezhetően puhábbá és simábbá teszi a bőrt már egyetlen zuhanyzás után.

Calanques

2019. november 20.

Ezt használom felválta egy Yves Rocher-rel, az illata szerelem volt első szaglásra és az sem utolsó, hogy mennyire szuper jól habzik! A színébe tudok csak belekötni, az elég szokatlan. Hidratálni nem hidratál, de szárítani sem szárít!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Pdori888

2019. szeptember 29.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a körtés tusfürdő. Egyáltalán nem habzik rendesen, és az illata is nagyon mű. Hidratálás helyett inkább szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

blackrose

2019. augusztus 17.

Régóta ki akartam próbálni, leárazás volt így jött velem haza. A tubusból émelyítő műkörte illata van, zuhanyzás közben ez enyhűl, a végére pedig olyan kellemes édes illata van a bőrőmőn hogy nagyon szeretem. Ennek ellenére nem használom mindennap mert akkor nekem sok lenne. De így nagyon szívesen elhasználom. Nem szárít és isteni illata van a bőrömön. Időnként biztosan megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

széva

2019. július 27.

Nyáron nagyon szeretem. Már sokadikat használom,a fürdőszoba illata nekem most ő,valamiért nem kívánok mással fürdeni csak vele.A színe az borzasztó,de gyorsan a szivacsomba nyomom,hogy ne lássam :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 27.

gomoripetra

2019. július 8.

Szuper tusfürdőnek ígérkezik az elején. Remek állag, jól habzik és sokáig megmarad az illata a bőrön. Egyfajta élményt, felfrissülést hoz magával fürdés közben és puha lesz a bőr. Átmenetileg. Később jön a rémálom: a száraz bőr, ami viszket ám rendesen. Az összetevőket látván nem is csodálkozom rajta. Egyszer ezt is kipróbáltam alapon elment, de soha nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Luna1024

2019. május 17.

Nem szeretem a Dove tusfürdőket, ez se kivétel, és nem igazán értettem a nagy felhajtást körülötte. :/ Az illata a boltban még tetszett, otthon viszont rekordsebességgel csömörlöttem meg tőle, sőt a végére úgy megutáltam, hogy kínomban már kb. csak samponként nem használtam, minden másra igen. :D Rettenetes szintetikus, émelyítő, túlérett műkörte szag, aminek köze nincs a valódi gyümölcs illatához.
Az állagát se szerettem, klasszikus Dove: olyan elképesztően sűrű, hogy a víz se oldja, konkrétan ott marad a kád alján az egész... Csúszik is, bőrön, kövön, mindenhol, kb. egy örökkévalóság lemosni magamról... Selymes habot képez, de nehéz felhabosítani. A bőrömet talán egy kicsit kevésbé szárítja, mint más tusfürdők, de annyival azért nem jobb, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Bettu

2019. április 12.

Az izzadásgátlóm is körtés jelenleg, amit imádok, így már ránézésre eldöntöttem, hogy ki fogom próbálni. Az illata isteni, nem csalódtam.

Update: Tényleg imádtam az illatát, most, hogy elfogyott hiányzik is. Tuti újraveszem nyárra, kell még, hogy belengje a fürdőszobát.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Betti1994

2019. február 2.

Nagyon jót tesz a bőrömmel, selymes és puha lesz utána, jól tisztít, és az illata is nagyon finom! 😍Sokáig érezhető a bőrön, frissít, ápol, szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 2.

Sophielle

2019. január 20.

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Imádom. Állagát tekintve krémes, de nem túl sűrű, az illata isteni és nagyon sokáig meg is marad a bőrön. A páromnak annyira tetszik, hogy ő is előszeretettel használta, így hamar el is fogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

lindacica

2019. január 4.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, jól hidratál, ahogy a Dove tusfürdők általában. Én leginkább tavasszal-nyáron használom frissítő illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.