Dove

Ár:   1443 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioleves, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

24 órás hidratálást biztosít a bőrnek.

cintialaura

2019. június 11.

Nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál, és finom, friss, tartós illata van. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Lilluc

2019. március 14.

Kellemes az illata, hamar beszívódik és jól hidratál.
Nálam abszolút kedvenc lett az összes Dove testápoló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Kellemes az illata, hamar beszívódik és jól hidratál.
Nálam abszolút kedvenc lett az összes Dove testápoló

bluecinnamon

2018. március 27.

Téli időszakban szoktam használni, amikor a bőrömnek szüksége van egy kis plusz kényeztetésre. Rendkívül jól bevált a szárazabb területeken is. Könnyen beszívódik, kellemes az illata (és tartós), és puhává varázsolja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

juditkaa70

2018. január 23.

Nem ajánlom érzékeny ,és allergiára hajlamos bőrre. Rendkívül parfümös. A test bekenése után érezhető volt néhol csípő érzés. Ahogy abbahagytam a testápoló használatát,ez a probléma megszűnt. Hozzá teszem a német változatát vásároltam a Müllerben 400 ml kiszerelésben 1190 Ft-os áron. Ár -érték arányban barátságos,de az intenzív parfümössége ijesztő számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 23.

Bkini

2017. október 19.

Az én bőrömre télen-nyáron ez a legjobb, a hígsága számomra plusz előny, tényleg gyorsan szárad, amióta ismerem csak ezt veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Nekem bevált nyáron használom jól hidratál és hosszantartó a hatása. Gyorsan felszívódik nincs utána ragacsos érzet kellemes az illata bársonyosan puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Hajni1980

2016. március 16.

Nagyon híg és vízszerű. Szinte semmit se hidratál. Nem igazán tudom értelmezni ezt a Dove testápolót.
Ennél sokkal hatékonyabb és jobb termékei vannak ezen a területen a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 16.

Ennél sokkal hatékonyabb és jobb termékei vannak ezen a területen a márkának.

audreycoca

2016. január 17.

Lehet, hogy én vagyok totál lemaradva a Dove termékek változásáról, de ez most megint jól meglepett. Annyira híg, hogy össze vissza csepegett. Gyorsan felszívódik, utána nem ragad, reggelre selymes a bőröm. De ez a hidratáltság aztán gyorsan elmúlik. Az illata a szokásos Dove illat. Nálam a kellemes és a tolakodó határon egyensúlyoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

eszti87

2016. január 4.

Nekem a legkevésbé sem vált be ez a termék :( Voltak korábban egész jó Dove testápolóim, hasonló érzetet és hidratálást vártam ettől is, de sajnos nem jött be.

Nyárra vettem, ezért először örültem, hogy könnyű állagú, de az én bőrömet abszolút nem hidratálta. Az állaga híg, gyorsan beszívódik - egy nyári testápolónál ez lényeges szempont. A testápolók hatékonyságát mindig a vádlimon tesztelgetem, mert ott télen-nyáron száraz a bőröm. Télen kókuszolaj, shea vaj, kakaóvaj és egyéb zsíros-olajos krémek szoktak rá működni, nyáron viszont egy lightosabb testápoló is meg szokta tenni. Namármost, ez a testápoló mintha semmit se tett volna a száraz bőrömmel, kénytelen voltam "téli", nehezebb krémet használni rá.

Azóta is várom, hogy elfogyjon, a többi Dove testápolóhoz képest nekem csalódás volt ez a termék :(

A 3 csillagot azért kapja, mert akinek normál bőre van és nyári testápolót keres, annak jó lehet. Plusz jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

SzAdri90

2015. október 26.

Egész jó kis testápoló. Hígnak híg, de így könnyebb elkenni. Télire nekem kevés lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Collagen Amino Acids, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak