Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 20.

Kategória:   Samponok

A Dove Illuminating Nourishment termékcsalád Vibrant Shine Lock Szérummal mélyen táplálja a fakó hajat, hogy kiemelje természetes fényét, csillogását és újra élettel teli legyen.

Mundow

2017. november 14.

A balzsammal együtt használtam. Kellemes illata van. Gyorsan fogy. Hatása közelít az átlagos samponokéhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

csevi22

2017. október 15.

A balzsammal együtt használtam, isteni illata van és a hajam nagyon szép fényes és puha lett tőle, viszont nekem elég hamar elfogyott. Hosszú, dús hajam van, így ez szerintem a hozzám hasonlóaknak nem túl gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Cherryeszti

2017. április 11.

Nekem alapvetően zsíros a hajam, így nem annyira szeretem ezeket a nagyon ápoló Dove samponokat, de tettem egy próbát. Szuper ez a cucc a balzsamjával együtt használom és nekem felturbózza a hajam rendesen. Megemeli a hajtöveket és eszméletlen puha lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

barbyka01

2017. március 3.

Teljesen átlagos sampon, nem nyújt semmi extrát szerintem. Én nem tapasztaltam, hogy elnehezítené a hajamat. Az illata nagyon finom, szerintem valamilyen trópusi gyümölcsre hasonlít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

bomberoo

2017. január 23.

Szörnyű!!! Használat után elnehezíti a hajat, nincs frissen mosott haj érzés. Hajmosás után olyan volt tőle a hajam, mintha egy hete mostam volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Black Fairy

2017. január 17.

Nem rossz...teljesen átlagos sampon, a hatása is átlagos, az illata kellemes, jól habzik, jól tisztít, nem szárít, nem zsírosít, nem lesz puhább, fényesebb, dúsabb hajam tőle. K
ét naponta mosok hajat így is, és semmi különöset nem tapasztaltam, azontúl, hogy eszi a hajfestéket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Kriszti4

2017. január 13.

Előtte sosem használtam Dove sampont de a 2016 szeptemberi Pixibag-ben benne volt. Egyébként is már váltani akartam sampont, ha már benne volt kipróbáltam.Milyen jól tettem!!! Tökéletes a hajamnak. Pihe puha tapintású lesz tőle. Nem zsírosít,szárít, nem laposodik tőle a hajam.Hihetetlenül könnyen kezelhetővé válik. Azóta is csak ezt használom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Viki9727

2016. december 4.

Első Dove samponom.., sajnos nem győzött meg. Az illata kellemes, nem vettem észre hogy jobban csillogna a hajam. Jól habzik, viszonylag sok kell belőle. Nekem sajnos sokkal gyorsabban zsírosodott a hajam tőle mint általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

generalnagy

2016. november 22.

Nagyon finom illata van, könnyen kifésülhető és puha lett tőle a hajam, jól habzik és tényleg mintha jobban csillogna a hajam. Az állaga kicsit fura, olyan átlátszó, majdnem olyan, mintha gél lenne, kicsit szokatlan, de teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

Erina

2016. október 18.

Illata - nekem tetszik, finom, kellemes 1*
Állaga - selymes, enyhén hígabb az eddigieknél, jól habzik 1*
Színe - enyhe gyöngyház 1*
Hatása - hozza amit ígér már első használat után 1*
Csomagolása - a megszokott Dove dizájn és minőség 1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

Illata - nekem tetszik, finom, kellemes 1*
Állaga - selymes, enyhén hígabb az eddigieknél, jól habzik 1*
Színe - enyhe gyöngyház 1*
Hatása - hozza amit ígér már első használat után 1*
Csomagolása - a megszokott Dove dizájn és minőség 1*

Hidratálók: Dimethiconol, Glycerin, PEG-4

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.