Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Csirip74

2017. december 18.

Rákattantam a dove illatra, és ezt is megvettem, Nincs az a testápoló és krém mennyiség amit az én bőröm be ne szívna, ilyenkor télen. Teszi a dolgát, enyhe, finom dove illata van, tök jó hogy a tégelyből maradéktalanul ki tudom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

dorii0106

2017. június 3.

Ez a munkás kézkrémem. :) Kevés is elég belőle és remekül hidratál. Én valahogy jobban szeretem a Niveánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

janvidia

2016. július 4.

Nagyon szerettem amig el.nem tunt a bolt polcairol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

Nagyon szerettem amig el.nem tunt a bolt polcairol

szivecske

2015. október 10.

Nem rossz krém ez, eléggé zsíros, emiatt nekem kézkrémnek nem az igazi.. Testen lábszárra, lábfejre és karra használom, amikor nagyon ki van száradva, főleg most így ősszel lassan szezonja van. Az illata tetszik, de csak a hidegebb időkben... Nem csodakrém, de a dolgát egész jól teszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Samantha

2015. augusztus 29.

Kézre és testápolóként használom. 12 éve.
Alapvetően zsíros bőrű vagyok, testápolónak ritkán használom, hideg szeles időben. Így fél évig is elég egy.
Nagyon meg vagyok elégedve az állagával, az illatval. Amire használom, arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Kézre és testápolóként használom. 12 éve.
Nagyon meg vagyok elégedve az állagával, az illatval. Amire használom, arra jó.

ingyombingyom

2015. április 16.

A napokban akadtam rá a szekrényben . A kezemre vettem mert munkámból adódóan gyakran mosok kezet és utána szeretek hidratálni.De ez arra nem jó. Szerintem nekem semmire nem lesz jó mert nem száraz a bőröm. A gyerekekre meg ilyen összetételű krémet nem kenek.
Ráadásul időközben rossz tapasztalatokra tettem szert a Dove termékekkel, elfogult lettem. Kuka . :-(
( Biztos le is járt már , abszolút tudtam mellőzni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 16.

( Biztos le is járt már , abszolút tudtam mellőzni)

franyoh

2015. március 10.

Húú ilyenem nekem is volt anno. Nagyon szerettem, jól hidratált és nekem az illata is tetszett. Bár akkor még nem érdekeltek az összetevői, mai fejemmel viszont már csak nagyon ritkán venném kezembe ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

joey!!!

2014. február 4.

Az összetevői tényleg nem a legszebbek.. De a cserepesre repedt számon csak ő segített. Az illata is jó, és az ára is elfogadható, így nálam jár az 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

kalmaniki

2013. augusztus 4.

Gyorsan elhasználtam, mert sok kellett belőle, hogy hidratáljon valamennyire, az illatát szerettem és praktikus a kiszerelése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Melanie

2013. június 7.

A másik párját nem találtam meg, az összetevői valóban rosszak, de jól hidratál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

A másik párját nem találtam meg, az összetevői valóban rosszak, de jól hidratál

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak