Dove

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 21.

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók

A selymes és puha bőr eléréséhez használd a Lótuszvirág kivonatban és Rizstejben gazdag tesápoló tejet.

lenochka

2020. szeptember 18.

A testápoló jól kenhető, könnyed krém. Nem a testápoló használata a kedvenc bőrápolási mozzanatom, de ezzel a termékkel nem volt semmi gondom, könnyen kenhető, épp olyan, amit szeretek. Könnyen, és gyorsan szívódik be, így még a reggeli tusolás utáni készülődésbe is belefér a használata, nem okoz kellemetlenséget öltözéskor. Az illata agyon tartós, és a hidratáló hatása is jobb a közepesnél. Az én bőröm elég száraz, ennek ellenére a lábaim szuper selymesek lettek tőle.
Télre nem ehhez a testápolóhoz nyúlnék, de a nyári meleg időszakra tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Télre nem ehhez a testápolóhoz nyúlnék, de a nyári meleg időszakra tökéletes.

Glowstick

2020. június 27.

Nagyon szeretem. Borotvalas utan a labamat szoktam bekenni vele es jol hidratal, nem ragad utana ezert nyaron is kellemes hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

JudithBeauty

2020. május 22.

Sajnálatos módon nem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet a testápoló sem. Egyszerre vásároltam meg a tusfürdőjével, de felkenés után borzalmasan büdös illatot éreztem magamon. A lótuszvirágot kellemes, virágos illatnak képzeltem, de ez nem olyan. Sajnos kipirosodást és viszketést is okozott, így teljes pénzkidobásnak számít. Nagyon kár!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

beautyPet

2020. május 19.

Ez a kedvenc testápolóm, hamar beszívódik, jó illata van és puha utána a bőröm. Több terméket is próbáltam, de egyedül ez hozta helyre a víztől kiszáradt bőröm. A párom is ezt használja, hiába nincs férfias illata, mégis kedveli, az ő extra száraz és vízhiányos bőrén is sokat segített más termékekkel ellentétben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Bubus06

2020. április 19.

Nekem nagyon nem jött be az illata. Olyan műanyagos volt. :( A hatása meg közepesnek mondható..Örültem amikor elfogyott. Még szerencse hogy ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

foxfox

2020. április 14.

Kellemes virág illata van és gyorsan beszívódik, de a hidratálás nem marad meg sokáig, száraz bőrre kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 14.

Kkovacs08

2020. április 3.

Nagyon lassan szívódik fel, ráadásul ragad is.
Úgy gondoltam hogy a dove termékek jók, de most csalódtam. Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

Nagyon lassan szívódik fel, ráadásul ragad is.

Lilium

2020. március 29.

Ajándék lónak ne nézd a fogát, de... ez borzalmas. Karácsonyi ajándékcsomagban kaptam, pár napja kezdtem el használni, amikor (a karantén kellős közepén) realizálódott bennem, hogy minden elfogyott és csak ez maradt. Nagy lelkesedéssel bontottam fel, mivel a tusit használtam pár éve, amikor az illat megjelent. És akkor tetszett. Nem tudom, hogy ennyire drasztikusan módosítottak volna rajta, esetleg az én ízlésem változott meg, vagy csak a testápoló és a tusfürdő illata ennyire eltér? Egyszerűen nem jön be. Tényleg vegyszer és virágbolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

vattaponi

2020. február 19.

Egy ideje natúrtermékeket használok, ajándékba kaptam, és nem akartam kidobni, de olyan erős vegyszer szaga van a parfümön túl, hogy tényleg arra gondolok használat közben, hogy mennyi mérget kenek magamra. Ezen túl nem is táplál, csak felületi gyorsmegoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

GrabdeBelvedere

2019. október 26.

Sokáig nem tudtam beazonosítani, hogy milyen illat. Aztán itt olvastam, hogy virágbolt illatú és igen! Ez az. Nem magam vásároltam, én le nem vettem volna a polcról. Nivea Body Milkhez hasonlítva könnyebb, sokkal gyorsabban szívódik és nem hagy zsíros érzést. 3/4-e benne van még, mégis nehezen lehet kinyomni, hiába rázom fel és előre. Lábszáram igényel erős hidratálást, többi testrészem nem annyira. Épp megfelelően táplál, mindenhol annyira, amennyire kell. (űrtechnológia?)
Megvenni ezt nem fogom újra, de csak az illata miatt. Másik delikvens jöhet velem ebből a szériából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Collagen Amino Acids, Dimethiconol, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Octyldodecanol, Ethylhexyl Cocoate, Petrolatum, Dimethicone, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Trideceth-9, Triethanolamine
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80, Trideceth-9, Triethanolamine
Illatanyagok: Octyldodecanol, Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.