Dove

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Pepita.hu-n 1299 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 21.

Ár:   1290 Ft és 1690 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Pepita.hu, 1299 Ft

A selymes és puha bőr eléréséhez használd a Lótuszvirág kivonatban és Rizstejben gazdag tesápoló tejet.

Ár: 1299 Ft , Eladó: Pepita.hu

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bettu

2022. június 23.

Mostanában elég gyakran járok szoliba, illetve gondolom a gyakori borotválás sem tesz jót a bőrömnek. A lábam konkrétan olyan száraz volt, hogy lenéztem és csupa fehér volt. Nem igazán volt időm utánaolvasgatni, hogy milyen testápolót vegyek, így kb. 3közt vaciláltam a bolt polcai előtt ácsorogva, mikor szólt az eladó, hogy egy perc múlva zárnának. Na akkor fogtam meg ezt a testápolót. (Természetesen ez nem volt köztük) 🤭 Egyébként nem bántam meg. Hamar beszívódik, jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 23.

sarkanyfogvetemeny

2022. április 11.

A tusfürdő változat miatt próbáltam ki, jó testápoló. Az illata kevésbé jó, mint az előbb említett társáé, de nagyon kevés elég belőle, hamar felszívódik és jól hidratál. Valószínűleg nem lesz az állandó testápolóm, de néha-néha benevezek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Timcsoki

2022. március 26.

Kellemes kis testápoló! Jól hidratál, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet! Szívesen használom, ami miatt le kell vonnom egy csillagot az a brutális “mű” illat! Amúgy teszi a dolgát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 26.

adriennf28

2022. március 6.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik. Egy átlagos testápolónak tartom hétköznapokra, azonban durván száraz bőrön tapasztalatom szerint nem segít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 6.

Renapple

2022. február 2.

A tusfürdője miatt vettem meg, remélve, hogy ezt az illatot minnél tovább érezhetem magamon.
(Az enyémnek kicsit más a csomagoláson a kép, mint az itt feltüntetetten, szóval az is lehet, hogy nem pont ugyanez a termékem van meg)
Az illata hasonlóan finom és jó, viszont ennél érzek némi "mű" illatot is, így sajnos nem pont ugyanaz. Nem róvom fel neki, hisz mégiscsak egy teljesen más funkciójú termék a kettő.
Másik Dove testápolómnál sokkal könnyebben eloszlatható, ami nagyon pozitív.
Nem hagy se filmréteget, se ragacsosságot, gyorsan beszívódik ami számomra nagyon fontos, ha testápolóról van szó.
Mivel könnyű elkenni, gyorsan beszívódik ezért szívesen nyúlok érte minden nap. Ez pedig ritka, és sokat számít, főleg az én száraz bőrömnek. (Másik Dove tastápolóm száraz bőrre való, viszont azt nem kenem ilyen szívesen minden nap)
Tekintve, hogy tél van, megkockáztatom, hogy nyárra ez tökéletes testápolóm lesz.
Újra fogom venni, nyáron mindenképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 2.

Másik Dove testápolómnál sokkal könnyebben eloszlatható, ami nagyon pozitív.
Újra fogom venni, nyáron mindenképpen.

Csokismentol

2022. január 22.

Számomra A testápoló. Nagyon szeretem az illatát, tökéletesen és gyorsan beszívódik, selymes és puha lesz a bőröm tőle 2 napon át, még a 2. zuhanyzás után is. Igazából nem igényli a bőröm a testápolót, csak ritkán hidegebb időtől például, de az illata miatt, és a wellnes rituálé részeként jól esik felkenni, illetve epilálás után szoktam néha használni. Más testápolót nem igazán bírok tartósan használni, mert megutálom az illatát vagy az állagát felkenés után. Ezt nem is emlékszem mióta, mindig újraveszem, talán amióta piacra dobták. Remélem sose szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 22.

Kiinga0510

2021. november 26.

Nagyon szeretem az illatát. Érezhetően puhább lesz tőle a bőröm.
Ha sokat használok belőle ragacsos érzést hagy maga után és nehezebben szívódik be. Ezért pont annyit kenek, amennyit a bőröm beszív. Így viszont semmi problémám nincs vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

Nagyon szeretem az illatát. Érezhetően puhább lesz tőle a bőröm.

annacska99

2021. március 19.

Teljesen átlagos testápoló, minden extra nélkül. SZámomra nem volt kellemtlen az illata, de különösebben nem is rajongtam érte, virágosnak mondanám egyébként. Nagyon könnyű, folyós állaga van, nyárra szerintem kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Horvath_Nikole

2021. február 20.

Lábra szoktam használni. Nekem tetszik az illata és hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Lábra szoktam használni. Nekem tetszik az illata és hamar beszívódik.

Mercury91

2021. február 16.

Biztosan nem tud többet - sőt -, mint egy párszáz forintos Cien vagy Bela testápoló, ezt bátran állíthatom. De ennek az illata is émelyítő, idegesítő. Nagyon nincs meg a jó ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Collagen Amino Acids, Dimethiconol, Lactic Acid, Potassium Lactate, Sodium PCA, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Stearic Acid, Octyldodecanol, Ethylhexyl Cocoate, Petrolatum, Dimethicone, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Trideceth-9, Triethanolamine
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Glycol Stearate, Cetyl Alcohol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80, Trideceth-9, Triethanolamine
Illatanyagok: Octyldodecanol, Methylparaben, Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.