Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Tusfürdők

Levendula olajat és rozmaring kivonatot tartalmazó krémes tusfürdő, mely gyengéden ápolja a bőrt.

HDorina

2021. március 26.

Kellemes levendula illat. Sűrű, krémes állaggal. Hidratál, puha lesz a bőröm használat után. Viszont sokallom a 250 ml-ért az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Kremcica

2021. március 18.

Update: Volt egy-két száraz, irritált foltom a hideg időtől. Első fürdésnél csak azt vettem észre hogy vörösebbek lettek, másnapi fürdésnél konkrétan csípett. Egy magát hidratálónak meg bőrbarátnak mondó márkától ezt nem várnám.

Ajándékba kaptam, mert egy kedves ismerősöm tudja hogy szeretem a levendulát és szárazabb a bőröm. Sajnos azonban a rozmaring nagyon erős benne, már már megfolytja a levendula illatot. Nem borzalmas, de nem lett kedvencem emiatt és nem is lesz újravevős. A másik problémám a benne lévő DMDM Hydantoin. Nem tudom miért erőlteti a márka a 21. században az ennyire elavult, sok kutatás szerint is károsnak kimondott tartósítószert mikor már annyi alternatíva van. De hogy pozitívat is mondjak, az állaga kellemes mert nem olyan testápolósan sűrű mint a Dove krémtusfürdőinek többsége emiatt könnyebb lemosni. Valamennyire hidratál is így nem kell naponta testápolóznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Bubucim

2020. november 19.

Kifejezetten nyugtató tusfürdőt kerestem, mikor bekerült a kosaramba. Eleinte még jó volt, de később már nem esett jól a tömény levendula. Nem arról van szó, hogy ráuntam. Valahogy elhasználtam, de biztosan nem fogok többet venni. Nem azt a megnyugtató élményt kaptam, mint amire vágytam. Más márkának a levendulás vonala jobban bejön. 2 csillag, mert jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

lavendermona

2020. szeptember 24.

Nagyon jó, kellemes, természetes levendula illata van, jó állagú, igazi élmény fürdeni vele a levendula kedvelőknek. Viszont az összetevői lehetnének jobbak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Diamond26

2020. július 27.

Nagyon szeretem az állagát, nem nem feltétlen szükséges utána testápolózni még száraz bőrűeknek sem. Az illatát sajnos nem szerettem, túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Krisztocska

2020. június 6.

Imádom az illatát! Levendulamániás vagyok, de kifejezetten örülök, hogy erőteljesen érződik a rozmaring. Szép kerek illat lett tőle. Van egy Penhaligon's Lavandulám, de szeretnék egy olyan levendulás parfümöt, ami pont ilyen rozmaringos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 6.

birokitti

2020. február 23.

Nekem tetszik az erőteljes illata, nyugtató ezzel tusolni esténként. Viszont mint a legtöbb Dove tusfürdő, ez sem habzik eléggé, hiába használok belőle annyit, mint más tusfürdőkből...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Stargazer

2020. február 8.

Kicsit túl fűszeres, erőteljes az illata, de egyébként nagyon jó, krémes állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

taptilu

2019. július 24.

Karakteres, fűszeres rozmaringos illat, aki csak sima levendulára vágyik, annak szerintem sok lesz, nekem bevált, szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

ZsokaN

2019. június 12.

Nekem nagyon nem jött be az illata, viszont puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nekem nagyon nem jött be az illata, viszont puha lett tőle a bőröm.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Lilás piros.