Dove

Ár:   729 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Kategória:   Tusfürdők

Levendula olajat és rozmaring kivonatot tartalmazó krémes tusfürdő, mely gyengéden ápolja a bőrt.

taptilu

2019. július 24.

Karakteres, fűszeres rozmaringos illat, aki csak sima levendulára vágyik, annak szerintem sok lesz, nekem bevált, szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

ZsokaN

2019. június 12.

Nekem nagyon nem jött be az illata, viszont puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Nekem nagyon nem jött be az illata, viszont puha lett tőle a bőröm.

kovre91

2019. június 4.

Nekem az egyik kedvenc Dove tusfürdőm a rózsaszîn agyagos mellett. Finom és frissîtő illata van, sokáig érzem a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Csillagporocska

2019. április 29.

'Hűha - élményre' számítottam, mivel szeretem a levendulát, és az egyik barátnőm is nagyon ajánlotta ezt a tusfürdőt.
De sajnos nem igazán tetszik. Elsősorban az illata, nekem ez már túl karakteres, fűszeres. Plusz szárít is picit. Nem egy rossz termék egyébként, de a Dove-tól használtam már sokkal jobbakat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 29.

blackrose

2019. április 7.

Nagyon szeretem, mondjuk próbáltam már más levendulás tusfürdőt, ès annak igazi levendula illata van. Ebben a rozmaring is erősen èrezhető, de engem nem zavar. Szeretem ezt a nyugtató,gyógynövènyes illatot. Tènyleg relaxáló hatása van. Nem szárít,engem pedig nem zavar hogy utána nem marad meg az illata a bőrömön. Amíg használom nekem tökèletes az erősebb illat, örülök hogy utána már nem tolakodó hanem csak halványan marad èrezhető. Egy fárasztó nap után jól esik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

silence

2019. március 26.

Mostanában határtalan a levendula imádatom (pedig régebben ki nem állhattam), ezért feltétlenül ki kellett próbálnom ezt a tusit is.
Állaga kellemes, krémes, jól szétoszlatható és könnyedén felhabzik. Nem szárítja a bőröm, ez is tetszett benne.
Ami számomra zavaró, hogy a levendula illat mellett a rozmaring is jelen van és érzem azt a hamisíthatatlan "Dove illatot" is, amivel sajnos nem tudok megbarátkozni, ezért nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

XiaoBai

2019. március 15.

Levendula-mániásként vettem egyet én is, gondoltam, jó lesz vizsgaidőszakban stressz ellen. Az állaga szokásos Dove, krémes, nehéz, inkább télre való, szerencsére nem is irritált, nem szárított. Viszont érdekes, hogy mennyien írjátok, milyen intenzív illata van, nekem a vízzel keveredve pont inkább a rozmaring tűnik dominánsnak, a levendula csak a levegőben érződik egy kicsit, a bőrömön pedig csak a púderillat és a rozmaring marad meg. Ettől függetlenül szerettem, elhasználtam, talán egyszer majd újraveszem, ha megint valami egyszerű, tiszta illatra vágyom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

JudithBeauty

2019. február 8.

Mikor először megláttam kedvenc drogériám polcán, azt gondoltam: "Te jó ég, már van levendulás illatban is Dove tusfürdő?" Persze muszáj volt beszereznem egyet, és az illata is nagyon bevált. Nálam jöhet a levendula minden mennyiségben, bár az tény, hogy ez a tusi kicsit tényleg erősebb, intenzívebb illat a megszokottnál. Nem szárít, de lehetne jobb is a habzása. Viszont az illata engem teljesen ellazít, és téli időszakban megfelelő. Tavasszal valószínűleg váltok, talán egy virágosabb illatra, de most ez az aktuális kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

rottya

2019. január 31.

A Dove tusfürdői jó illatúak de ez büdös volt nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

A Dove tusfürdői jó illatúak de ez büdös volt nekem.

JErzsi

2018. december 31.

Mostanában nagyon megszerettem a levendulát és mikor láttam, hogy van ilyen tusfürdő rögtön ki akartam próbálni. Azóta már el is használtam és nekem egy picit csalódás volt ... nagyon tetszett az illat, az állag, jól habzik, nem szárít DE az a mesés, nyugtató levendula illat szinte azonnal elillant ahogy megtörölköztem. Próbáltam már a lótuszvirágos testvérét is, annak az illata sokkal tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Lilás piros.