Dove

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 2.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Atusfürdőt a himalájai nők szépségrituáléi inspirálták. Fahéjjal és szantálfa olaj illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fabyen

2021. január 26.

Krémes, nagyon visszafogott illatú tusfürdő, a szantált érzem ki legjobban belőle, kellemesen füstös.
A flakonban nagyon finom illata van, de a bőrön már szinte semmi és nem is marad meg az illat zuhanyzás után.

Állagra sűrűbb, krémes, kevesebb is elegendő és nem igazán habzós fajta.
El fogom használni, de nem veszem újra.
A bőrömet nem szárította, így ez plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Állagra sűrűbb, krémes, kevesebb is elegendő és nem igazán habzós fajta.
El fogom használni, de nem veszem újra.
A bőrömet nem szárította, így ez plusz pont.

style74

2021. január 23.

Imádom, tökéletes téli tusfürdő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Imádom, tökéletes téli tusfürdő :)

Csokiskeksz

2021. január 21.

A csomagolás és az első megszagolás alapján azt hittem, szeretni fogom, jó kis téli tusfürdő lesz. De sajnos az illata teljesen más a flakonban és a bőrön, nekem tusolás közben kifejezetten szúrós, kellemetlen "szappan szaga" volt, és az állaga is borzalmas, mert alig habzik.
Elhasználtam, de biztosan nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Elhasználtam, de biztosan nem lesz újravevős.

zita98

2021. január 17.

Isteni illata van, nekem nagyon tetszik a sűrű krémes állaga. Puha lesz tőle a bőröm és fürdés után is érezni még az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Bettu

2021. január 16.

Kerestem már egy ideje. Nagyon jó illata van a flakonban. Fürdés után teljesen más, nem is igazán érződik. Puding szerű állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Vivus94

2021. január 13.

A karácsonyi időszakra szereztem be, az illata szerintem isteni, nagyon tetszik, hogy valóban kicsit keletiesebb, pasisabb beütésű. Az állaga szerintem tipikus dove krémtusfürdő állag, akkor igazán jó, ha jól átmasszirozza vele az ember a testét. Mostanában pár Dove tusival befürödtem (haha, értitek), mert száritott, de szerencsére ez egyáltalán nem! Remélem jövőre is ilyen lesz, tökéletes volt számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

zdoreebaba

2021. január 4.

A habos fahéjas tejes kávé és a fahéjas csiga illat jutott eszembe. Imádat vele zuhanyozni. Krémes állag, szuper hidratáló képesség, hosszantartó illat áradat jellemzi. A legszuperebb téli Dove tusfürdő, amit valaha használtam. A fahéjat és a szantálfát alapból nagyon szeretem ételekben, parfümökben. Ez az én világom és végre ez a tusi hozza a lakás melegének illatát és a karácsonyi hangulatot. A designért plusz pont. Lenyűgöző! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Serena0123

2020. december 31.

Ezzel a tusfürdővel jó lezárni egy hideg esős napot. Az illata mennyei, nagyon keleties télies, fűszeres kicsit pasisabb (számomra) így vettem is még egyet a páromnak. Ő is imádja. Az állaga nagyon krémes. Nekem nem száraz a bőröm mikor csak ezt használom, utána nincs szükségem testápolóra utána. Az illata nem hivalkodóan de megmarad reggelre is. Nagyon kellemes. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Cloudberry

2020. december 30.

Mondom, a Dove nagyon betalált idén, ezt is jól kitalálták. Szerintem maradt a szokásos Dove minőség, jó az állaga, az illata kellemes, élvezetes vele a zuhi, szép a design. Mi kell még? Nyilván akciósan még jobban esik az ember lelkének, azért 800 Ft-ot már nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Mamamacica

2020. december 28.

Szuper illata van, a bőrön is egész sokáig érezhető, lágy, krémes. Szerintem nagyon jó állaga van. Nem habzik túlzóan, nem szárít.
Rajtam a fahéj és szantálfa illata is érződik.
Eddig a legjobb tusfürdő, amit használtam.
Kár, hogy limitált kiadás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 28.

Rajtam a fahéj és szantálfa illata is érződik.
Eddig a legjobb tusfürdő, amit használtam.
Kár, hogy limitált kiadás.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil

Lauric Acid ti I eu 4 1

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.