Dove

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. április 29.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Atusfürdőt a himalájai nők szépségrituáléi inspirálták. Fahéjjal és szantálfa olaj illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

NeonPink

2021. szeptember 17.

Megláttam a téli fűszeres csomagolást és azonnal megkellett szagolnom. Meglepetésemre a vártnál sokkal lágyabb, visszafogottabb volt az illata. Sajnos már a kasszánál láttam meg alul kisebb betűkkel a szantálfa feliratot (az nálam erősen kerülendő), de mivel az illatán nem igazán érződött jött velem haza.
Aztán fürdés közben teljesen felerősödtek az illatok, fürdés után meg már csak a férfias, zavaró szantál érződött a bőrömön. Eléggé becsapva érzem magam, pedig rá is van írva. Olyan mint az öblítők, teljesen más az illat a flakonból szagolva.

Nagyon sűrű, inkább krém állagú mint krémtusfürdő, emiatt nem elég a vizes bőrre felvinni, de még külön víz kell, hogy rendesen lehessen vele mosakodni. Idegesítő külön ezzel foglalkozni.
Kissé olajos, de nem zsírosítja a bőrömet, csak puhább, selymesebb érzetet ad. Nem szárított, nem irritált. Hiányolom belőle a szokásos dove-os szappan illatot.

Biztos hogy nem veszem újra a szaga miatt. A családnak sem tetszik az engem és a fürdőt körbelengő “illat”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Eoryorsi

2021. április 14.

Szerintem ez valami szörnyű. Büdös és lemoshatatlan. Alig vártam, hogy elfogyjon. Pedig alapvetően szeretem a Dove tusfürdőket de ezt utáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

juditjanka

2021. március 19.

Alapvetően már nem kedvelem a Dove termékeit, sem illatra, sem hatásra, sem összetevőre. Mégis ezt megláttam, amikor kerestem valami téli pancsolót. Isteni az illata, nem az a tipikus fahéjjas, almás, mézeskalácsos gejl. Visszafogott, de nagyon jó a kompozíció valahogy. Talán 5 flakonnal is elhasználtam, tényleg szuper széria volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

fabyen

2021. január 26.

Krémes, nagyon visszafogott illatú tusfürdő, a szantált érzem ki legjobban belőle, kellemesen füstös.
A flakonban nagyon finom illata van, de a bőrön már szinte semmi és nem is marad meg az illat zuhanyzás után.

Állagra sűrűbb, krémes, kevesebb is elegendő és nem igazán habzós fajta.
El fogom használni, de nem veszem újra.
A bőrömet nem szárította, így ez plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 26.

Állagra sűrűbb, krémes, kevesebb is elegendő és nem igazán habzós fajta.
El fogom használni, de nem veszem újra.
A bőrömet nem szárította, így ez plusz pont.

style74

2021. január 23.

Imádom, tökéletes téli tusfürdő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Imádom, tökéletes téli tusfürdő :)

Csokiskeksz

2021. január 21.

A csomagolás és az első megszagolás alapján azt hittem, szeretni fogom, jó kis téli tusfürdő lesz. De sajnos az illata teljesen más a flakonban és a bőrön, nekem tusolás közben kifejezetten szúrós, kellemetlen "szappan szaga" volt, és az állaga is borzalmas, mert alig habzik.
Elhasználtam, de biztosan nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 21.

Elhasználtam, de biztosan nem lesz újravevős.

zita98

2021. január 17.

Isteni illata van, nekem nagyon tetszik a sűrű krémes állaga. Puha lesz tőle a bőröm és fürdés után is érezni még az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 17.

Bettu

2021. január 16.

Kerestem már egy ideje. Nagyon jó illata van a flakonban. Fürdés után teljesen más, nem is igazán érződik. Puding szerű állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Vivus94

2021. január 13.

A karácsonyi időszakra szereztem be, az illata szerintem isteni, nagyon tetszik, hogy valóban kicsit keletiesebb, pasisabb beütésű. Az állaga szerintem tipikus dove krémtusfürdő állag, akkor igazán jó, ha jól átmasszirozza vele az ember a testét. Mostanában pár Dove tusival befürödtem (haha, értitek), mert száritott, de szerencsére ez egyáltalán nem! Remélem jövőre is ilyen lesz, tökéletes volt számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

zdoreebaba

2021. január 4.

A habos fahéjas tejes kávé és a fahéjas csiga illat jutott eszembe. Imádat vele zuhanyozni. Krémes állag, szuper hidratáló képesség, hosszantartó illat áradat jellemzi. A legszuperebb téli Dove tusfürdő, amit valaha használtam. A fahéjat és a szantálfát alapból nagyon szeretem ételekben, parfümökben. Ez az én világom és végre ez a tusi hozza a lakás melegének illatát és a karácsonyi hangulatot. A designért plusz pont. Lenyűgöző! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Soybean Oil

Lauric Acid ti I eu 4 1

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Nyolc szénatomból álló zsírsav, mely természetes módon megtalálható több emlős állat tejében, valamint kisebb mennyiségben az kókusz olajban és a pálma olajban.A CosIng besorolása szerint az összetevő tisztító, emulgeáló, felület aktív anyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) funkciót tölt be a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.