Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Kategória:   Hajápolók

Egyedülálló hidratáltságot és a 95%-kal dúsabb tartás

Az Oxyfusion technológiának köszönhetően életet lehel a vékony szálú, lelapult hajba. A szilikontechnológia előnyeit megtartva úgy teszi dússá hajtincseidet, hogy eközben nem nehezíti el őket, így kölcsönözve természetesen puha és lágy érzetet frizurádnak.

lenochka

2020. szeptember 18.

Az illata nagyon kellemes és az állaga is pont jó, nem sűrű, nem híg. A hajon könnyen el lehet oszlatni. Már az első használatnál érezhető volt a különbség. Könnyen kifésülhető, puha és fényes lett a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

anitaanett

2020. január 2.

Nekem már jó ideje elfogyott, most más márkát használok. Meg voltam vele elégedve, szép fényes lesz tőle a haj, nagyon kevés is elég belőle, konnyű kimosni a hajból és nagyon kellemes az illata. A tubusos megoldás pedig praktikus, mert ha már kicsi van csak benne, akkor szétvágja az ember és könnyen kinyerhető a maradék hajbalzsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

vkata96

2019. december 15.

A samponjával kaptam ajándékcsomagban. Meg vagyok elégedve ezzel a párossal, selymes, puha és fényes, könnyen fésülhető lesz tőle a hajam és az illata is jó, bár kicsit túl vannak tolva benne az illatanyagok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Vattacukor1990

2018. december 8.

Párban használtam a samponjával néhány éve. Megfelelt az elvárásaimnak, könnyen fésülhetővé és puhává tette a hajamat.
Nemrég a Dove volume lift termékeit is beszereztem, amik elsőre totál ugyanolyannak tűnnek, mint ez a termék és a hozzá tartozó sampon. (Esetleg pont ugyanaz, megújult külsővel.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Villango

2018. szeptember 24.

Mióta hosszú a hajam, újra előjött a hajápolók/tisztítók téma, sok pénz, sok szenvedés, sok keresgélés........és hát rájöttem a tutira: samponból kell a professzionális (Loreal Série Expert-ből használok 3 félét), de a hajhosszra kent balzsamból elég az ilyen 1500.-os cucc. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Az illata visszafogott, puha a hajam tőle, de nem zsírosít vagy nehezít el, van benne szilikon így nem törik le a hajam fül alatt már tavasz óta, szóval jó cucc ez.
Van egy Série Expert balzsamom is, 200 ml 3500.- volt, jó lenne ha ez beválna hosszabb távon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

spari193

2018. április 23.

Nekem a fodrászom ajánlotta, számomra bevállt. Könnyed, jól fésülhetővé teszi a hajam és nem szírosít, ezért tetszik. Ár-érték arányban 5/4 mivel nem csodaszer, de visszatérően használom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

bogyoesbaboca

2017. november 15.

Huu sok jot olvastam rola na ajde megveszem bizti nagyon jo! Hmm hat nem vagyok tole elragadtatva a toredezesre hajlamos vekonyszalu 2 sorba 6 szal hajamon nem h dusitott hanem meg azt a kis hullamot is kiszedte belole ami volt meg a tetejebe zsirosodik 2 nap utan :( sot oly annyira szaraz maradt a vege h alig birtam a gubacokat kifesulni belole..teszem hozza egy nagy mareknyit ratettem. Sajnalom pedig olyan jonak igerkezett nalam kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Cicuka22

2017. október 6.

Lehet, hogy megtaláltam a tökéletes balzsamot? :) Meglepően jó! Kis mennyiséggel is tökéletesen szét tudom választani a hajvégeim. Kellemes illata van. A legfontosabb, hogy nem nehezíti el a hajam, nem lesz zsíros, csak eszméletlen puha és selymes! :) Nagyon elégedett vagyok. Vékony szálú, gyenge, szőkített, hosszú, gyorsan zsírosodó hajam van egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Zsókus

2017. szeptember 9.

Többet vártam ettől a terméktől mint, amit kaptam. Szárítja a hajam. Samponjával együtt használom de nekem nem vált be ez a termék. Elhasználom de nem fogom többet megvenni az biztos. A sampontól mintha gyorsabban zsírosodna a hajam. Csalódás ez a termék nekem... :( A pakolást még nem próbáltam ki, az még a szekrényben pihen, de ahhoz se fűzök sok reményt ezek után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Daisyyy

2017. augusztus 27.

Kipróbáltam, nem rossz, de nem is olyan jó. Semmi extra, erős közepes a hatása. Bevallom, kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.