Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Yura, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolás

2020-ban megújult változat!

• Bőrradír gránátalma magokkal és shea vajjal
  • Természetes eredetű összetevőkkel
  • Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Segít pótolni a bőr tápanyagait, selymesen simává tenni a bőrt
  • Illata valódi kényeztetést biztosít, miközben segít energiával feltölteni

csakmoni

Korcsoport: >54
2022. január 12.

Hát a saját kutyulmányú kávézacc-kókuszolaj testradírom hatását nem múlja felül, de azt utálom takarítani a zuhanyozóból:)
Ez remekül pótolja a testápolót, puha tőle a bőröm, kellemes és könnyű használni. Az illata lehetne enyhébb, natúrabb, de ez tényleg ízlés kérdése, újraveszem, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 12.

Judeat

2022. január 6.

Ez a testradír a legjobb. Nagyon puha a bőröm tőle. Én arcra is használom ritkán. Nem okoz gondot a azemcseméret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

poszike22

2021. december 12.

Szépen radíroz, ápol és még az illata is nagyon jó. Ez az első nem otthon gyártott igazi testradírom és nagyon elégedett vagyok vele, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

domcs99

2021. szeptember 17.

A legjobb bőrradírom ami valaha volt. Csak ezt használom már.
Nincs olajos hatása, nagyon jól radíroz és puha lesz utána a bőr.
Az illata isteni!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 17.

A legjobb bőrradírom ami valaha volt. Csak ezt használom már.
Nincs olajos hatása, nagyon jól radíroz és puha lesz utána a bőr.
Az illata isteni!

Jujuci

2021. augusztus 6.

Alapvetően én inkább a nagyobb szemcséjű testradírokat részesítem előnyben, ez pedig nagyon pici szemű. Végülis a dolgát teszi, szépen radíroz, kellemes az illata. Viszont nekem valamiért irtó gyorsan fogy, lehet én használok 1-1 alkalommal a kelleténél többet..? Ennélfogva nekem nem túl költséghatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

sz.edina

2021. július 21.

Nagyon szeretem. Isteni illata van 🥰 Nem durva, kellemesen radíroz. Szép puhává teszi a bőröm. Már többször újravettem. Egyik kedvencem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

xMirax

2021. június 27.

Gyengéd, nem szárít, használata kellemes, illata nagyon finom. 10-ből 10!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 27.

Gyengéd, nem szárít, használata kellemes, illata nagyon finom. 10-ből 10!

merike3

2021. március 18.

Nagyon kellemes ez a bőrradír, szuper az állaga, illata. Kellemesen radíroz, egyáltalán nem durva. Nagyon szeretem, biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Hanna0807

2021. március 17.

Szuper! finom az illata és teszi a dolgát. A szemcsék tökéletes méretűek és pihe-puha lesz a végeredmény. Néha ha nagyon vészes az arcom arra is használom, de semmilyen irritációt nem okozott még eddig és nem is leszek tőle piros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Hencida

2021. február 21.

Szuper testradír. Finom illattal, megfelelő szemcsékkel. Jó alaposan átdörzsölöm magam, utána selymes, puha, illatos lesz a bőröm mindenhol. Biztos nem utoljára vettem, kedvenc lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 21.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters