Best of Beauty 2019

Dove

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 9.

Kategória:   Testápolás

Krémes, tápláló testradír gránátalmával és shea vajjal, ¼ rész hidratáló krémmel, gyümölcsös illattal.

Kamea

2019. május 27.

Ez az első testradír, amit kipróbáltam és igazán örülök, hogy – hála a Krémmániának – egyből a megfelelőre találtam! Használata után a bőr sima és selymes tapintású lesz, így a testápoló is biztosan hatékonyabb. 3-4 naponta használom, de van, hogy csak a lábaimra, mert nekem azok a legszárazabbak. Nagyon jó az illata is! Biztosan újra fogom vásárolni! (@Ivett0502 írta előttem, hogy a Müllerben a legolcsóbb, én a DM-ben vettem 1.799.- ft-ért.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 27.

cappuccino

2019. május 13.

Annyira örülök ennek a terméknek! A legjobb bőrradír, amit valaha használtam. Nagyon tetszik, hogy ennyire aprók a szemcsék és hogy ilyen sűrűn vannak benne. Az eddig kipróbált bőrradírokkal az volt a bajom, hogy túl kevés a szemcse és túl nagyok, így kb nem értek semmit. Ez viszont valami szuper. És nem olajos, úgyhogy könnyű lemosni.
Az illata is tetszik, bár ez már szubjektív, ezen nem is érdemes vitatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Az illata is tetszik, bár ez már szubjektív, ezen nem is érdemes vitatkozni.

Erina

2019. április 28.

Imádom! Nagyon kellemes, nagyon picit édes illata van, krémes állagú, milliárdnyi homokszem méretű radírozó testecske szépen végzi a dolgát. Elég nagy a tégely, és így viszonylag sokáig kitart, bár azért minden nap nem merném használni. Egyáltalán nem karcol, bár eleinte fura volt, hogy ennyire apró szemcsék vannak benne. A rizstejessel felváltva szoktam venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Ivett0502

2019. április 28.

Végre egy normális testradír drogériás szinten.
Csak ajánlani tudom.Mindenképpen Müller be vegyétek mert sokkal sokkal olcsóbb mint máshol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Végre egy normális testradír drogériás szinten.

Lili2109

2019. április 27.

Szeretem, puha lesz a bőröm tőle :)
Illata is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Szeretem, puha lesz a bőröm tőle :)
Illata is jó.

mese0211

2019. április 1.

Finom az illata és hatásos, szép és puha bőrt eredményez. Picit sokba kerül, de megéri beruházni rá, biztosan újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

csillam94

2019. március 17.

Nagyon kellemes használni. Finom az illata, jól radíroz (de nem karistol) és kicsit krémes állaga van, ahogy a Dove tusfürdők is elég krémesek más tusfürdőkhöz képest. Nagyon puha lesz használat után a bőröm. Mikor vettem, kicsit drágálltam, mert nem tűnt olyan nagynak a doboz, de már megvan jó ideje, és még bírja, így megéri. Nem tudok negatívumot mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Lillaa

2019. március 11.

Illata szuper, pont azt tudja amit egy testradirnak tudni kell. 😀 Biztos veszek meg ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Lilium

2019. február 22.

Már-már megdöbbentően krémes állagú és elképesztően puha lesz tőle a bőröm! Az illata mennyei, pedig én nem vagyok oda a nagyon gyümölcsös illatokért.. Valóban nagyon gyengéd, apró szemcsék vannak benne, így aki hozzászokott a durván radírozó társaihoz annak csalódás lesz. Nekem viszont nem az, sőt! Azonnali bababőr, imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 22.

csill87

2019. február 6.

A zöld csomagolású után vettem meg, mert annak friss tisztaság illata van, és így télre most mást szerettem volna. Bejött, amit akartam, mert ez a radír mindenben megegyezik azzal, egyedül az illata más, édes gyümölcsös illat, engem legjobban a málnára emlékeztet, semmiképpen nem gránátalmára, de nagyon finom, ezt is imádom, mint a kiwis zöldet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone

Lauric Acid ti I eu 4 1