Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Yura, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolás

2020-ban megújult változat!

• Bőrradír gránátalma magokkal és shea vajjal
  • Természetes eredetű összetevőkkel
  • Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Segít pótolni a bőr tápanyagait, selymesen simává tenni a bőrt
  • Illata valódi kényeztetést biztosít, miközben segít energiával feltölteni

Viktoria07

2020. szeptember 17.

Imádom, régen a rossmann saját márkás bőrradíros tusfürdőjét használtam de kivontàk a forgalomból... egy barátnőm ajánlotta /vette meg nekem, imádom! Beszereztem már belőle a másik illatot is, arcra is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Mimi21

2020. augusztus 4.

Több drogériás testradírt is próbáltam, nekem ez vált be. Nagyon puha bababőröm van használat után. Szemcsés, érezni lehet a dörzsölés hatását, túl erősen azért nem szabad masszírozni vele a bőrt, óvatos radírozás is csodákra képes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Bubucim

2020. július 13.

Tavaly nyáron próbáltam ki először ezt az illatot. Tavasszal ismét megvásároltam, de többet biztosan nem fogom. A radírozó hatásával nincs baj, viszont az illata... Számomra már sokk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

klina

2020. július 8.

Ezt vettem meg, mivel amit szerettem volna nem volt. Számomra csalódás. Kipirosodott tőle a bőröm, és egyáltalán nem érzem, hogy hidratálna. Sajnos ez csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

Lewanda

2020. május 21.

Első testradírom, így nem igazán van összehasonlítási alapom. Önbarnító előtt használom, puha és sima lesz tőle a bőröm. Jó az illata is, úgyhogy részemről 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Kkovacs08

2020. április 24.

Nem volt olyan a boltban amit szerettem volna, ezért ezt vettem meg.
Ismerem a Dove termékeit, és azért van ennél jobb is.
Nagyon lágy, krémes az állaga, nem kell belőle sok. Hetente 2-3 alkalommal használom, nem túl durva testradír. Ha elfogy, remélem tudok venni olyat amilyet szerettem volna, de ha nem, akkor ez a termék lesz az amit venni fogok ahelyett, amit szerettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Nem volt olyan a boltban amit szerettem volna, ezért ezt vettem meg.
Ismerem a Dove termékeit, és azért van ennél jobb is.

katalinmester13

2020. március 31.

Nagyon jó testradír. Finom illata van, de nem annyira tartós mint a macadamia&rizstejes változatnak. Ha ezt vásároltam volna elsőnek a két termék közül, azt mondanám rá, hogy tökéletes. De mivel már ismerem a másikat, tudom, hogy van ennél jobb is. Így nem ezt vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 31.

TamaraS

2020. január 31.

Nagyon jól radíroz, kellemes az illata és nagyon puha lesz utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Nagyon jól radíroz, kellemes az illata és nagyon puha lesz utána a bőröm.

greta19

2019. november 14.

Nagyon megvagyok vele elégedve. Szépen radiroz, és nagyon finom illata van. Használat után puha, selymes lesz a bőröm. Tuti újra fogom még vásárolni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

cattitude

2019. november 12.

eperfagyi illata van, tök nosztalgikus számomra. sajna a radírozó hatása csapnivaló, a kis golyók olyanok, mintha műanyagból lennének :/ csak az illat miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters