Dove

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Yura, Módosítva: 2020. augusztus 3.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Testápolás

2020-ban megújult változat!

• Bőrradír gránátalma magokkal és shea vajjal
  • Természetes eredetű összetevőkkel
  • Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Segít pótolni a bőr tápanyagait, selymesen simává tenni a bőrt
  • Illata valódi kényeztetést biztosít, miközben segít energiával feltölteni

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bangi

2024. május 25.

Sajnos az ára 3400 körül mozog már, de nagyon szeretem, isteni az illata, az állaga nagyon apró szemcsés, kényelmes vele radírozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 25.

pilleriin

2024. január 24.

Már harmadszor vettem újra, érzékeny és száraz bőrön is jól működik, nem irtitál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 24.

Honeyhair

2023. május 27.

Kissé gyengébben radíroz, mint a kedvenc Collistar testradírjaim, hiszen a szemcséi is kisebbek, de még pont van benne annyi erő, amennyi egy hatékony testradírozáshoz kell, így van, amikor ez is elég. Az állaga finom, krémes, az illata pedig fenséges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. május 27.

patak3

2023. május 8.

Heti 1x használom, nagyon-nagyon puha lesz tőle a bőröm. Szuper illata van, tetszik a sűrű, apró szemcsés állag. Nem lesz tőle piros csíkos a bőröm. AHA cleanserem nem tudta ennyire bársonyossá tenni a bőröm, de azért hasonló érzetet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 8.

kalmaniki

2023. január 29.

Úristen, milyen jó ez a testradír! Elég erőteljesen radíroz, nagyon puha lesz a használata után a bőröm. Kiadós mennyiség, sokáig elég, mert heti 1-2x használom csak. Az illata is finom. Biztos újraveszem, esetleg másik illatban is kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 29.

Sushi2003

2023. január 16.

Top1 nálam!
csinál is valamit, nagyon puha tőle a bőröm és az illata sokáig tart !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 16.

Top1 nálam!
csinál is valamit, nagyon puha tőle a bőröm és az illata sokáig tart !

Adél Zsanna

2022. október 6.

Olyan 16-17 éves korom óta használtam házi testradírokat és bizton állítottam, hogy én ilyenért sosem fogok pénzt adni...
Na, hát történt ez addig,ameddig nem próbáltam ki ezeket!
IMÁDOM :) Én a rizstejest jobban kedvelem illatban, abból már több tégellyel elhasználtam,nagyon puha a bőröm tőle, a férjem is használja és nagyon szereti!
De alapvetően mindegy, ha nincs a másik ezt is ugyanúgy megveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 6.

Na, hát történt ez addig,ameddig nem próbáltam ki ezeket!
De alapvetően mindegy, ha nincs a másik ezt is ugyanúgy megveszem! :)

AkInImOd

2022. október 6.

Ezt sokkal jobban szeretem, mint a rizstejes változatát. Isteni finom illata van, folyékonyabb az állaga is valamivel. Kellemesen puhít és számomra megfelelően radírozza a bőrömet, nem irritálva a psoriasisos területeket sem.
Amit nem szeretek, hogy utána alaposan le kell öblíteni és kimosni a kádat, mert a kis piros szemcsék ott maradnak, és enyhén csúszósabb is a felület. Ettől függetlenül szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 6.

Szandi1018

2022. augusztus 22.

Nekem bevált. Többször újravettem. Nagyon puha tőle a bőröm, felfrissít. Simán van olyan jó, mint a többi bőrradír amit próbáltam, a The Body Shop-tól, Avon-tól, Yves Rocher-tól. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

KisCsi

2022. augusztus 22.

Nem volt más testradír hirtelen a boltban, úgyhogy ehhez nyúltam. Az illata és az állaga is finom krémes, a szemcsék azonban nekem túl aprók és puhák... Nem radíroz olyan jól, mint ahogy szeretem. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 22.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyacetophenone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

A shea fából (karité fából) nyert Butyrosperum Parkii Butter vagy Shea Butter (shea vaj) kivonat. Lásd: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)