Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 15.

Kategória:   Tusfürdők

98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó tusfürdő, eukaliptusz illattal. 100% természetes eredetű illatanyaggal. Növényi hatóanyagokkal, amelyek segítik a bőr természetes önmegújító folyamatait. A láthatóan megújult, puha, ragyogó bőrért.

Vegán

googles

2020. augusztus 11.

Update: annyira bejott ez a friss illat, hogy beszereztem dezodor formaban is es testpermetkent hasznalom a stiftes izzadsaggatlo mellett. Nagyon kellemes ez az illat. A masik ket valtozat (gyomber, geranium) nekem sem jott be, csak ez.

Nagyon szeretem, isteni az illata. Nekem tokeletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Nagyon szeretem, isteni az illata. Nekem tokeletes.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid

Forrás: ITT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.