Dove

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 15.

Kategória:   Tusfürdők

98%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmazó tusfürdő, eukaliptusz illattal. 100% természetes eredetű illatanyaggal. Növényi hatóanyagokkal, amelyek segítik a bőr természetes önmegújító folyamatait. A láthatóan megújult, puha, ragyogó bőrért.

Vegán

niki123

2021. szeptember 9.

Nem marad utána olajos réteg, szépen lemosható, nekem az illata nagyon tetszik, bár nem tartós. Kicsit puhítja a bőrt, tehát nem szárít. Én akciósan vettem, de ha 1400 Ft, akkor azért az nem kevés, annyit nekem már nem biztos, hogy megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

Neira87

2021. március 9.

A kedvenc tusfürdőm lett. Nem hagy olajos érzést, az illata feldobja a fürdést, mégsem érzem sokáig magamon. A bőröm finom puha tőle viszont. Nekem ezek is fontosak.
Az hogy újrahasznosított a palack zöme, az már csak extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Az hogy újrahasznosított a palack zöme, az már csak extra.

lillad2000

2021. március 4.

nem rossz, de egyáltalán nem tartós az illata, nem lett a kedvencem, együtt csomagban vettem a dezodorjával

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 4.

salymf

2021. február 10.

Csomagban vettem meg a dezodorral együtt. Tusolás közben érzem a hűsítő eukaliptuszt, és megfelelő a habzása is, viszont hihetetlenül folyós az állaga, és nekem viszketősre szárad a bőröm miatta, alig várom, hogy testápolózhassak utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

tátombák

2021. január 22.

Volt már Dove olajos fürdőm, amit nem szerettem, szóval nem vártam tőle sokat, csak az eukaliptusz illat miatt vettem meg. Szerencsére ennek az állaga sokkal vizesebb, egy nagyon híg tusfürdőnek tudnám jellemezni. A tubus felét már elhasználtam, amikor rájöttem, hogy ha kitartóan dörzsölöm, akkor habzik. Az eukaliptusz nem érvényesül, nincs az a légutakig hatoló frissítés, amire számítottam. Viszont sajnos lemosás után egyből erősen érződik a klasszikus Dove illat, amit mindenki ismer, akármilyen terméket használt már a márkától. Sajnos egyáltalán nem lett a kedvencem, szerencsére gyorsan fogy. Teljes árán nekem nagyon nem érte volna meg. Plusz pont a kupakért :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Gina19

2021. január 8.

Nézegettem már egy ideje ezt az új termékcsaládot, aztán egy kari utáni leárazáson lecsaptam egy ajándékdobozra (tusi+deó). Úgy gondoltam, hogy talán túl olajos állagú lesz, és nem fog habzani, ami miatt túl gyorsan fog fogyni. De meglepően jól habzik, kevés is elég volt, és zuhanyzás közben kifejezetten jól esett az állaga. Utána viszont egy kicsit elkezdtem tőle viszketni (mondjuk most alapból irritált a bőröm). Az illata nagyon tetszik, majd a gyömbéreset is ki fogom próbálni, azt viszont még nem döntöttem el, hogy a teljes árát megéri-e (a nem felé hajlok :D de majd akciósan beszerzem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

UnicornsOfLove

2020. december 27.

Nagyon tetszik az olajosság, jól hidratál és az illata is jó. Mindhármat megszagoltam a boltban, nekem az eukaliptuszos van meg, de szerintem amúgy mindegyiknek jó illata van. Nagyon sokáig elég, kevés kell belőle, borotváláshoz is egyenesen isteni, szépen csúszik rajta a borotva. Tetszenek a természetes összetevők is, bár valahogy mégsem érzem azt, hogy ez életem tusfürdője. Azt még nem találtam meg 😅 Az egyetlen zavaró dolog, hogy van egy ilyen tipikus "dove-os" utóillata, ami nem olyan erős, mint a krémtusfürdőinél pl, (azokat emiatt nem is bírom használni), de azért jelen van és csak akkor mutatkozik meg, amikor vízzel érintkezik és lemosod magadról. Ettől függetlenül újraveszem, a természetesség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Nomchy

2020. december 15.

Nagyon tetszik az illata és az állaga is, normál esetben szuper a bőrömnek.
Sajnos így télen előjön az ekcémám és azt irritálja, ami nem is meglepő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

Nagyon tetszik az illata és az állaga is, normál esetben szuper a bőrömnek.
Sajnos így télen előjön az ekcémám és azt irritálja, ami nem is meglepő.

violetti

2020. október 30.

A 3 illat közül ez volt a legfinomabb, nagyon tetszik ez az új vonala a Dovenak. Nem olcsó, de nem kell belőle sok, mert jól habzik és tényleg puha lesz tőle a bőr. Egyszer már újra is vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Ingrido

2020. szeptember 26.

Ó, a koalák eledele! Csak ezért vettem meg. Dove újhullámosa, hozza azonban a színvonalat, nem szárít, friss illatú. Jó vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid

Forrás: ITT

Lauric Acid ti I eu 4 1

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.