Dove

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Hajápolók

A Dove Regenerate Nourishment termékcsalád tagja, különleges Vörös Alga kivonattal és Keratin Nutri Komplex-szel. Azonnal regeneráló táplálást nyújt az erősen sérült és igénybevett hajnak, hogy sima és erős legyen. Mélyen táplálja a hajat, segít helyreállítani annak belső szerkezetét és visszaállítani egészséges kinézetét és érzetét. Ideális erősen károsodott és intenzíven igénybe vett (például festett vagy bármilyen hőkárosodáson átesett) haj ápolására. Akár mindennapi használathoz is ideális. A maximális hatás elérése érdekében javasolt a sampon és a balzsam együttes használata, valamint a Regenerate Nourishment hajápoló szérum alkalmazása is.

kismadár

2019. december 19.

Puhítja és ápolja a hajam, rosszat nem tudok róla mondani, de nem lett kedvenc, mert nála sem jött a wow hatás. Az illata kicsit "fáradt" gyümölcsös, mint a samponjának is. Szerettem használni, de kedvenc nem lett, keresgélek tovább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Briginam

2018. október 7.

Hatarozottan tul van arazva. 1300-1500 ft de neha akciosan 1000.
Nekem az illata tetszik, de ennyi. A gondor hajam elegge lelapul ha ezt hasznalom. Zsirosit. Masodik nap mar zsiros tole a hajam.
Ha a samponjaval egyutt mosok hajat akkor meginkabb.... csalodas...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Hatarozottan tul van arazva. 1300-1500 ft de neha akciosan 1000.
Ha a samponjaval egyutt mosok hajat akkor meginkabb.... csalodas...

Alaina12

2018. július 14.

Az árát tekintve többet vártam, azt hittem igazi táplálást kaphatok a hajamra. Az illata, állaga jó, de az én hajam közel sem lett olyan puha és selymes, mint pl. A Pantene 3 minute miracle balzsamtól. Úgyhogy maradok annál, nem kísérletezem. 3*, mert nekem nem jött be, de egyébként egy vékonyszálú hajra el tudom képzelni, hogy hatékonyabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

csajreni

2018. május 30.

Nem ez a tökéletes hajbalzsam, viszont tud annyit, mint a drágább társai. Nekem egész jó állapotú hajam van, így problémásabb haj esetén nem tudok nyilatkozni.
Az illatát imádom, már kb 2 éve ezt használom. Még másnap is érzem rajta a jó illatot :) A hajtövekre nem teszek belőle, így nem zsírosodik jobban tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Gizzyyy

Korcsoport: < 18
2018. május 20.

Nagyon rossz minőségű a hajam. Megvettem, mert megtetszett a reklámja :D Hát többet vártam, reméltem hogy ezzel majd nagyon puha, selymes hajam lesz..hát erre még várnom kell. Viszont erősebb és egy kicsit fényesebb lett tőle a hajam, szóval nem is akkora csalódás :) De ha már ennyit fizettem érte, meg a hozzá tartozó samponért én úgy gondolom hogy produkálhatna jobb eredményt is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 20.

buzavirag

2018. május 5.

Egészséges hajamra használom, a töredezett, igénybevett hajjal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni. Kaptam a samponjával együtt. Nagyon jó az illata, hajmosaskor a hajam hosszara teszek belőle, a hajtovekre nem. Pár percig fent hagyom majd lemosom. Nagyon jol működik, sima, fényes lesz tole a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Burya

2018. április 19.

Korábban is használtam már, de akkor egészséges hajra, most viszont szőkítés után valóban kellett az extra ápolás. 15 percig szoktam rajtahagyni a hajamon és szépen hidratálja, az amúgy seprű hajam fényes, puha és lágy esésű lesz tőle. A samponját nem használom, mert az zsírosított, helyette a Head & Shoulders Nature Fusion samponját használom, a kettő együtt gyönyörűen rendben tartja a hajam. Az illatáért amúgy kétszer ennyi csillag járna neki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Reniq88

2018. március 12.

Első pár használat után nem voltam vele megelégedve, de úgy voltam ha már megvettem elhasználom. Jó döntést hoztam, ugyanis pár hét használat után mintha kicserélték volna a szőke hajam. Könnyen kifésülöm és a hajvégeim is puhák lettek. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

fanniki

2018. február 26.

A vörös Alga kivonat és Keratin Nutri Komplex alapanyagai miatt, nálam már ez megfogott és azonnal landolt a kosaramban. Már az első hajmosás után éreztem, hogy puha, fényes és erős lett tőle a hajam. Számomra átment az első teszten. Kíváncsi voltam mit tud még. A tapasztalataim alapján ez a balzsam valami csoda. Nagyon rossz minőségű a hajam, de mióta ezt használom sokkal jobb lett. Nincsenek benne gubancok és fényes erőteljes lett. Igaz amit írnak róla, hogy „mélyen táplálja a hajat, segít helyreállítani annak belső szerkezetét és visszaállítani egészséges kinézetét és érzetét.” Ennek a termékcsaládnak a hajvégápoló szérumját és a samponját is kipróbáltam. Azok sajnos nem jöttek be, de ez a balzsam abszolút, újra vásárlós termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

baboca88

2018. február 10.

Mindig visszatérek ehhez a balzsamhoz, nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam, és az illata is több napig megmarad a hajban. Szerintem ár érték arányban nagyon megéri, szőkített hajra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid, Propylene Glycol, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid