Dove Repair Therapy  Intense Repair Hajbalzsam
Dove Repair Therapy  Intense Repair Hajbalzsam

Dove

Dove Repair Therapy Intense Repair Hajbalzsam

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maja, Módosítva: 2012. január 21.

Kategória:   Hajápolók

A Dove Repair Therapy Intense Repair Hajbalzsam segít megerősíteni az időjárás, vagy a hajformázók által megviselt hajat és megóvni a további károsodásoktól. A Micro Moisture szérumnak és a Fibre Active molekuláknak köszönhetően segít helyreállítani a haj szerkezetét és megelőzni a hajvégek töredezését.

Tviki993

2020. április 5.

Most próbáltam először , az illata tetszett, utánna puha volt a hajam, könnyű volt kifésülni, de nagyon hamar bezsírosodott .
A többi balzsamom után tovább szokta bírni mosás nélkül.
Elhasználom, de nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 5.

A többi balzsamom után tovább szokta bírni mosás nélkül.
Elhasználom, de nem venném újra!

GIldi

2018. december 12.

Ma próbáltam először ezt a balzsamot. Egyelőre tetszik. Visszafogott tisztaságillata van, már egy jó pont nálam. Hennázott vastag szálú, kissé sprőd, zsírosodásra hajlamos hajam van, kb. a hátam közepéig érő. Selymes, puha tapintású lett tőle. Könnyen ki tudtam öblíteni, utána jól fésülhető lett a hajam. Remélem a henna ezután is ugyanúgy befogja a hajamat, mint eddig. Hamarosan kiderül és megírom, ha gond lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

Csillagporocska

2018. október 14.

Nagyon kellemes kis balzsam, engem az illata nyűgöz le a legjobban. A hatása sem elhanyagolható persze, ugyanis a szőkített végű hajamat szépen ápolja, nem száll, de egyáltalán nem is nehezíti el, csak ad neki egy egészséges tömeget. A sampon (Body Shop Fuji Green Tea, nagy kedvencem amúgy) által összegubancolt hajamat szépen kibontja. Ez bizony 5 csillag...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

ilonikaa

2018. április 29.

Semleges vélemény. Se jobb, se rosszabb nem lett a hajam. Félig elhasználtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Semleges vélemény. Se jobb, se rosszabb nem lett a hajam. Félig elhasználtam...

Sz_Réka

2018. április 17.

Nagy kedvencem. Szeretek kísérletezni új termékekkel,de valahogy mindig visszatérek ehhez. Gyönyörű fényes és puha lesz tőle a szőkített hajam, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 17.

Serenity87

2017. július 2.

A samponnal használom párban már egy éve, nagyon puha és szép lesz tőle a hosszú hajam használat után. Jóval kevésbé töredezettek a hajvégeim és ár/érték arányban is rendben van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

springee

2017. június 14.

Kezdetben a száraz, nehezen kezelhető hajamnak minden igényét kielégítette. Puha, selymes, élettel teli, egészséges tincseket biztosított. Egy idő után elkezdett többre is vágyni a hajam, a vége is könnyebben töredezett, de még ma is a hajápolási termékeim elengedhetetlen eleme.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

ronoad

2017. április 20.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használom.Vékony szálú hosszú, zsírosodásra hajlamos hajam van.Könnyen kifésülhető szép és fényes tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

dorcsigo

2016. február 24.

Krémmánia értékelés miatt vettem meg a sampont, gondoltam akkor már párban használom a balzsammal, lássam, tényleg van-e eredmény. puha és fényes lesz a hajam tőle, habár meg kell valljam, a nedves hajamra mindig rakok (nem dove) olajat, ezért nem egyértelmű, hogy az olajak hatása vagy a sampon,balzsam kombóé. Mindenesetre ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

DressyLipstick

2015. november 28.

Csodaszernek semmiképp sem mondanám, így 5 csillagot nem is adnék neki, viszont maga a hajbalzsam, mint kategória az én szememben sosem járt együtt a masszív hajápolással. Erre a célra inkább a tápláló hajpakolások felelnek meg. Tehát azt nem állíthatom, hogy a töredezéssel és egyéb károsodásokkal különösebben szembe szállna, de nélküle azért nehezebb lenne kifésülni a hajamat, sokkal szárazabbak lennének a hajvégeim a hajmosást követően. A hajtövek elkerülésével kifejezetten csak a hajhosszra érdemes felvinni a terméket (amióta erre szigorúbban odafigyelek, nem okozott zsírosodást, lelapult hajat). Mivel a Glamour-napokon kuponnal vásároltam, így 4 csillagot adok neki, egyébként talán csak 3 lenne, pláne, ha azt is számításba veszem, hogy a Garnier Oil Repair 3 balzsam mennyivel jobban teljesít ennél.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 28.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid