Dove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 773 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vivcsusz, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Dove Rich Nourishment Krém. Tápláló összetevőkkel és aktív hidratálókkal a puha és ápolt bőrért tetőtől-talpig.

Ár: 773 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
JudithBeauty

2019. június 29.

Szeretem a Dove krémjeit, ezért jobbra számítottam. Sűrű, tömör krém ugyan, de nem hidratál, és nehezen szívódik fel, pedig extra száraz a bőröm.
Az illata kellemes, de semmi extrát nem nyújt, és ragad is. Nálam a Nivea Creme jobban bevált.
El fogom használni, viszont nem fogok többször venni ilyen krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

El fogom használni, viszont nem fogok többször venni ilyen krémet.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Praktikus csomagolása miatt választottam utazáshoz kézkrémnek. Kellemes illata van és jól hidratál. Kipróbáltam arcon és testen is. Kicsit zsíros az utóérzete, ezért a mínusz egy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

zdoreebaba

2019. április 25.

Szerettem használni. Téli-őszi tartalmas kézkrém. Akinek száraz a keze biztos vagyok benne, hogy ez be fog válni. Mindössze 400 forint volt és még ezzel a kis tégelyes kiszereléssel is kihúztam az egész telet. Egész testre jó -arcra nem igazán vált be- de lábra, karra tökéletes hidratálást és táplálást nyújt. Illata egy kicsit nekem fura, de a hosszas hétköznapok megszerettették velem. A tégelyes kiszerelés nem probléma, műköröm nélküliek előnyben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

ria23

2019. február 17.

Az illatán kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Nagyon zsíros, nem szívódik be és hidratálni se hidratál csak egy zsíros réteget hagy a kezemen. Néha éjszakára használom, de reggelre se szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

rottya

2019. január 31.

Nem szerettem mert nagyon ragadós,rossz állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Nem szerettem mert nagyon ragadós,rossz állagú.

magyaredina

2018. október 15.

Nagyon jó krém. Gazdag, tápláló.
Télen az arcomra szoktam használni, amikor nagyon száraznak érzem, csodákat tesz vele.
A kiszerelését nem szeretem, jobb volna tubusos/pumpás változatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Nagyon jó krém. Gazdag, tápláló.
A kiszerelését nem szeretem, jobb volna tubusos/pumpás változatban.

Yummy

2018. június 22.

Szeretem, gazdag sűrű és tápláló. Nehezen szívódik fel, réteget hagy, télre szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Moni86

2018. május 26.

Szeretem. Főleg télen. Tömör. Sűrű. A hidratáltság viszont lehetne jobb utána! A neutrogena a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Turdusmerula

2018. március 21.

Nagyon szeretem az állagát,nem túl zsíros, de egy megfelelően tömör állagú krém. Szépen enyhíti a bőr szárazságát. Az illata pedig csak hab a tortán ! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

senskin

2018. február 7.

Nem rossz krém ez, de nem lett a kedvencem. Kezemre használnám , de az illata nem jön be, először zsíros, majd beszívódik, de semmi különös. Utána annyira nem lesz selymes a bőröm sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak