Dove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 773 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: biolumi, Módosítva: 2019. április 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 500 Ft

Dove Rich Nourishment Krém. Tápláló összetevőkkel és aktív hidratálókkal a puha és ápolt bőrért tetőtől-talpig.

Ár: 773 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 500 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

vrtisticg

2022. augusztus 1.

Nagyon korrekt kis egyszerű krém. Nem irritálja a bőröm egyáltalán, rendesen hidratál, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Nairam

2022. április 1.

Mint a neve is mutatja gazdag krém, kell neki idő míg beszívódik. A száraz bőröm táplálja. Arcra nem kenem, a tömény illata miatt,illetve érzékeny a bőröm,megvan a bevállt krémem,azt nem akarom lecserélni. Az imádott púderes illatú Dove szappanokhoz viszonyítva erős,szúrós, markáns aromája van, ami idővel csillapodik. A tégelyes kiszerelés praktikus. Ha az illata szolidabb lenne, 5 csillagot kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

b.Rose57

2021. május 26.

Évek óta használom, arc-nyak részre, nekem sajnos iszonyú száraz a bőröm, viszont ez a krém pikk-pakk helyreteszi, az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Honeyhair

2021. május 26.

A nemrégiben megjelent, rózsaszín Dove Beauty Cream-mel együtt vettem meg ezt is, de míg az nagyon bevált, ez egyáltalán nem. A jellegzetes, klasszikus Dove illatra számítottam, ehelyett büdös, vegyszeres szaga van. Az állaga kifejezetten tömény, zsíros, még kézkrémnek sem jó. Még szerencse, hogy csak 500 Ft-ot buktam rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 26.

kisszandi

2020. április 23.

A kicsi táskába pakolós 75 ml verziót szoktam megvenni. De! kizárólag az extrémen kiszárdt kezemnek jó, egyébként testre (nekem) túl zsíros nehezen szívódik fel. Emiatt ennél nagyobb kiszerelést nem is szoktam vásárolni. Viszont a munkám során muszáj vagyok mindig fertőtleníteni a kezem könyékig, de ezzel jól egyensúlyozható a szárító hatás és hamar helyre állítja a kiszáradt bőröm. Ezért megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Tina9997

2020. január 23.

Én arcra is használom, éjszakára és a téli időszakban.
Nagyon szeretem! Gyönyörű, sima és üde az arcom reggelre. Megy az öt csillag!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Én arcra is használom, éjszakára és a téli időszakban.
Nagyon szeretem! Gyönyörű, sima és üde az arcom reggelre. Megy az öt csillag!!!

Eowynie

2020. január 23.

Nem teljesen győzött meg a termék. Nagyon zsírossá teszi a bőröm, mivel nekem nem annyira száraz csak bizonyos részeken. Másrészt sokáig tart beszívodnia a bőrömbe. Árkategóriában viszont kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

bobo

2020. január 11.

Ez a krém nagyon jól hidratált,viszont a kőolaj szaga nagyon zavart. Ha kellemesebb lenne az illata,akkor ujra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 11.

JudithBeauty

2019. június 29.

Szeretem a Dove krémjeit, ezért jobbra számítottam. Sűrű, tömör krém ugyan, de nem hidratál, és nehezen szívódik fel, pedig extra száraz a bőröm.
Az illata kellemes, de semmi extrát nem nyújt, és ragad is. Nálam a Nivea Creme jobban bevált.
El fogom használni, viszont nem fogok többször venni ilyen krémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

El fogom használni, viszont nem fogok többször venni ilyen krémet.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Praktikus csomagolása miatt választottam utazáshoz kézkrémnek. Kellemes illata van és jól hidratál. Kipróbáltam arcon és testen is. Kicsit zsíros az utóérzete, ezért a mínusz egy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Methylparaben i I ta I par 0 0