Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2012. április 1.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Téli limitált kiadás.

Tégelyes ápoló krém.

viki3002

2017. december 29.

Extra száraz a bőröm,pillanatok alatt felszív mindent amit rákenek.Na ez a kis huncut még reggel is tapintható.Finom ránctalan,puha bőrt varázsol.Csak éjszakára használom,mert smink alá nem jó,az arcom "elveszítem" tőle néhány órán belül..Kézre is csodaszer!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 29.

pannababo

2017. június 25.

Sajnos csak szezonálisan beszerezhető,illata és hidratáló ereje igen szuper! Nagymama elkérte otthonról 😆,ami csak jelent valamit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

jamborjuli73

2017. március 30.

Éjszakára használom, nagyon jól puhítja a bőrt, az illata is kellemes. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 30.

Berill23

2017. február 3.

Az illata jó,nem erős. Maga a krem viszont túl zsíros,nehezen szívódik be.
Nekem nem lett a baratom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Az illata jó,nem erős. Maga a krem viszont túl zsíros,nehezen szívódik be.
Nekem nem lett a baratom.

Lencsike40

2016. augusztus 25.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Ekcémás a bőröm, télen kireped, kiszárad. Nem mindegy mivel kenem, mert ha nem találom el a kézkrémet, akkor még viszket is! Na ettől - hála az égnek - nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

dorcsigo

2016. február 24.

Nagyon jó krém, kicsi, táskába bedobom és suhanok is. Jobban szeretem ezt a tégelyes kiszerelést, mint a nyomós társait, jobban ki tudom szedni belőle a krémet. Kevés is elég belőle, jó zsíros, télre ez a legjobb kézkrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

linduci

2014. július 1.

nagyon szeretem, főleg most strandolásos időszakban. Könyökömön és térdemen kifejezetten hasznos. Elég selymes, de nem túl folyós. Az ára is egész jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 1.

abbey94

2014. március 2.

nagyon szeretem, nekem minden fürdés után húzódik a bőröm, ég és fáj, de elég ehhez egy kézmosás is, és totál száraz lesz a kézfejem. ő egy igazi megmentő, nagyon jól hidratál, és másnap is érzem a hidratált érzést, nem úgy mint sok krémnél, hogy amint beszívódik már nem is érzem a hatását

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Oraculum

2014. január 2.

Imádtam, főleg az illatát és hogy gyorsan beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Imádtam, főleg az illatát és hogy gyorsan beszívódott.

Linda0222

2013. december 28.

Gyorsan szárad, nem zsíros, finom illatù! 5* , pedig nem is szeretem a Dove krémeket! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2