Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2014. január 13.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

2012-es limitált kiadás

kismadár

2015. április 9.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de magamnak sosem vettem volna meg.. Semmi extrát nem tud, közepesen hidratál, lassan szívódik be, felejthető illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Wildflow

2014. július 29.

Nagyon szerettem, még megvan a doboza, mert olyan praktikus kis kiszerelés. Igazából ezért választottam, és nem csalódtam. A munkahelyemen kezdtem használni, percek alatt beszívódott, és hamar rendbe hozta a kiszáradt kezem. A Dove illatait mindig is szerettem, de ez kifejezetten finom és púderes! Ha a kék változat is ennyire jó, biztosan nem hagyom ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Egyik kedvenc kézkrémem, nagyon jól hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 5.

Egyik kedvenc kézkrémem, nagyon jól hidratál

bolero

2014. január 1.

Pozitív, hogy jó árban van, kellemes az illata és a kiszereléssel sincs probléma. Közepesen hidratál, de ez az év 70%-ban elég is nekem, ilyen enyhe téli időszakban is még kellemes, de ha mínuszok vannak, szívesebben használom a büdös, ám hatásosabb Body Shopos krémet.

Csodaszertől messze áll azért, de nem rossz egyáltalán

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

Csodaszertől messze áll azért, de nem rossz egyáltalán

Emily

2013. október 29.

Ajándékozás útján került nemrég hozzám egy dobozzal belőle. Valahogy én eddig rá se néztem egyszer sem a drogériák polcán. És most már nem is fogok. :-) Amúgy is ambivalens a viszonyom a Dove termékeivel, mert az illatukkal mindig elcsábítanak, pedig tudom hogy a hatásuk általában csapnivaló, ha az átlagot nézem. Ez sem különb. Kellemes illatú, de egy örökkévalóság mire beszívódik, vagyis inkább rám szárad. És az égvilágon semmit sem hidratál, az esti zuhinál lemosom az akkor még sikamlós réteget, és kész. Hát ez ő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

szaboka79

2013. október 23.

Igazi téli illat, nálam mindent visz! Még tavaly kaptam egy ajándékcsomagot, de a testápolóját meg ezt a krémet máig beosztom. Olyan fincsi! <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

JHajni

2013. szeptember 17.

imádom az illatát! egész nap azt szagolgatom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

imádom az illatát! egész nap azt szagolgatom :D

joouyee

2013. február 14.

Jó krém, ezeket a sima krémet lábra, kézre, dekoltázsra szoktam használni, mert a testápolónál kicsit zsírosabb. Imádom az illatát és jó árban is volt. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

zsenya

2013. február 2.

jó kis krém, én a kezemre használom, és télen is megállja a helyét. gyorsan beszívódik és nincs olyan érzésem utána, hogy még egy órával később is lejönne, ha kezet mosnék. -1 * az összetevőiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Antioxidánsok: BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak