Dr. Hauschka

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. február 22.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Wellbe, 4200 Ft

A megmosott hajszálakat értékes viaszokból, olajokból álló védőfilmmel veszi körül. Búza- és tejprotein, valamint jojóbaolaj komponensei ápolják, védik minden hajszálunkat anélkül, hogy elnehezítenék azokat. Ezáltal könnyen fésülhető, érezhetően simább, egyenletesebb lesz a haj. A neem-levél és mag, csalán, tölgykéreg, mályva, bojtorjángyökér és rozmaring kivonatok segítenek a haj és a fejbőr tartós regenerálásában, a haj erősítésében, az almaecet fényt kölcsönöz a hajnak.

Samponnal történő hajmosás után a haj hosszától függő mennyiségű öblítőt masszírozunk a hajba, majd rövid hatóidő után alaposan kiöblítjük.

Ár: 4200 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
szzh01

2017. október 15.

Sokat tépelődtem, mire megvettem, az ára tartott vissza.
Nekem nem vált be, 2 éve hennázott vékony szálú a hajam, a végeken még egy kicsit szálkás, töredezett, de már kezd egész jól kinézni a hajzatom a sok szilikonmentes ápolás és a henna hatására.
Ennek ellenére ez a balzsam számomra hatalmas csalódás. A hajam, különösen a végek, használata után szárazok, sprődek, ápolatlannak tűnők, fénytelenek, nehezen kifésülhetők. Pedig legalább 5 percig fent hagyom, csak aztán öblítem le.
Szerintem túl vizes és tartalmatlan ez a balzsam számomra - a szép INCI ellenére is, hiányzik belőle ápoló, zsírozó elem. Az Yves Rocher tápláló hajbalzsama ehhez képest töredék áron csodásan ápol, táplál, fényesít, inkább azt használom. Ezzel csak nyűglődöm, mert még van benne és drága volt; jobb híján a kisfiam egészséges hajára kenem mosás után - ott ártani nem használ...
Nem értem a balzsam körül azt a hatalmas ovációt, amit az antalvalis oldalon olvastam, nekem ez egy teljesen átlagos, majdnem nulla hatású terméknek tűnik annak ellenére is, hogy a Hauschka máskülönben a szívem csücske. Csak a márkanév és a szép INCI miatt kap egy kegyelem 2-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Sokat tépelődtem, mire megvettem, az ára tartott vissza.

csibepihe

2016. október 26.

Törött hajvégekre vettem, hennázás utáni állapotra, mondván hátha felerősíti a henna ápoló hatását, egy flakonnal elment már belőle, jön a második, mert a törött hajvégek 90%-a eltűnt. Épp azért is írom ezt a véleményt, mert most nézegettem meg jobban a hajam, és most esett le a különbség.Így a bizalmam és a lelkesedésem iránta töretlen. Az illata... na azért meg odavagyok, imádom a natúr gyógynövényes friss illatokat. Próbáltam már más natúr balzsamokat is, de ez lesz a favorit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

CBlue

2016. június 21.

Nem valt be, a szep osszetevoi es jo illata ellenere sem. Nekem egy atlagos balzsamos oblito. Nem tudtam eleg jol kifesulni a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

sqleila

2016. január 11.

Egy flakonnal elhasználtam. Az illata jó, az összetevői is, de valahogy a szerelem elmaradt. Felkenéskor könnyen fésülhető a hajam tőle. Hosszútávon észrevehető változást nem produkált, de az én nagy, göndör hajamon mondjuk nehéz is. Hármas fölé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

hajasbaba

2015. szeptember 27.

Az illata valóban finom, de nekem nagy különbséget nem produkált a hajammal. Olyan van is, meg nincs is, sőt mintha hamarabb is zsírosodna tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

natasa

2015. április 6.

Egy ideje gondolkodtam, hogy megvegyem-e. 4000 Ft - ot kiadni 250 ml balzsamért, ami vagy bejön, vagy nem.... Ez visszatartott. Végül mégis megvettem, ennek több oka is van: egyrészt volt régen Hauschka samponom, és szerettem. Másrészt növényi hajfestékkel festem a hajam (Logona), és kicsit száraz a hajam. /Hiába mondják, hogy a henna ápol stb., nekem mintha szárítaná. A por is szárította, és a krémhajfesték is, főleg a végén látszik ez, pedig rövidebb a hajam, sokszor levágatom a végeit, mégis száraz... / Szóval a szilikonos ápolás kilőve, mert állítólag nem tud megtapadni tőle a henna, de ezt nem tudom...De amúgy sem akarom szilikonnal bevonni a hajszálaimat. Jópár biosampont kipróbáltam olcsóbb kategóriából (Alverde, Sante, Biola), de nem igazán voltam elégedett.
Ez a jojobás balzsam eddig lenyűgözött. Az illata gyógynövényes, tipikus Hauschka (a sampon is ilyesmi volt, jellegzetes illat). Sárgás balzsam, jól adagolható. Már lemosáskor és szárításkor is érezhető volt a hajamon a különbség. Szárítás után jó puha, fényes, természetesen szép, élettel teli hajat kaptam. Én tőre nem kentem, így remélhetőleg nem fog zsírosítani sem.
Az összetevők szépek. Az ára magas, igen. De a Hauschka-termékek egyébként is drágábbak kicsit, mint a bolti termékek. Mivel nekem nem hosszú a hajam, így remélem, gazdaságos is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

amina22

2012. november 4.

Nagyon finom az illata, ez fogott meg benne először, olyan igazi természetes virágillata van:)
A hatásával is elégedett vagyok. Puha és fényes lesz tőle a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

A hatásával is elégedett vagyok. Puha és fényes lesz tőle a hajam:)

Laracska

2012. szeptember 27.

Nem gondoltam volna, hogy ennyi különbség van bio balzsamok között. Ez a balzsam az eddigi legjobb amit használtam. Nagyon finom gyógynövényes illata van, olyan mint a márka alapozójának. Szép fényes, illatos, eszméletlenül puha és jó tartású haj a végeredmény. Nem tartozik szerintem a könnyen eloszlatható balzsamok közé, mert nem csúszik úgy, mint a szilikonosok. Így többet is kell valamivel használni belőle. Nem túl pénztárcabarát, 4000 Ft egy flakon. Viszont tényleg nagyon meggyőző a hatása és kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Hidratálók: Betaine, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.