Dr. Konopka's

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online, biobolt   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2020. március 23.

Lelőhely:   online, biobolt
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Dr. Konopka 49. és 54. számú speciális gyógynövény-eszenciáját tartalmazó arckrém érett, száraz bőrre

Vitamin- és ásványianyag-tartalma extra táplálást és hidratálást nyújt az érett és száraz arcbőrnek, és megelőzi a bőr öregedési folyamatát. A málnakivonat stimulálja a regenerációt és helyreállítja a bőr energiájának egyensúlyát, feszes és rugalmas bőrt eredményez.

BDIH minősítésű natúrkozmetikum. Vegán.

Water / Aqua Coco-Caprylate / Caprate eo Glyceryl Stearate eo I euCaprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters ti I eo I eu Octyldodecanol eo I i I al Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Glycerin h 0 0Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract aSaccharide Isomerate h Sorbus Sibirica ExtractLavandula Angustifolia (Lavender) Oil i Mentha Piperita (Peppermint) Leaf Water Mentha Piperita (Peppermint) Oil i Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract i Nuphar Luteum Root Extract Angelica Archangelica Root WaterAlthea Officinalis Root ExtractHamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water gy Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Extract Sodium Citrate Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides ti I euFusel Wheat Bran/Straw Glycosides ti I euPolyglyceryl-5 Oleate eu Sodium Cocoyl Glutamate ti Glyceryl Caprylate eo I eu Secale Cereale (Rye) Seed Extract Amaranthus Spinosus Seed Oil eoCedrus Atlantica Wood Oil iLinum Usitatissimum (Flax) Seed Oil a I i Ribes Nigrum Leaf WaterRubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Tocopherol a I v 2 2Xanthan Gum ti I eu Sodium Stearoyl Glutamate ti I eu Benzyl Alcohol i I ta Dehydroacetic Acid ta Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Parfum/Fragrance i Citric Acid kh Limonene i Linalool i Geraniol i

dottya

2020. február 8.

Rágógumi illata van, ami szerintem szörnyű. Könnyen beszívódik, nem fénylik, nem ragacsos és irritációt, pattanásokat sem okozott. Nem vettem észre ránctalanító hatást és hidratálásban sem az igazi. Nem rossz termék, de nem hiszem, hogy valaha újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

kati88

2019. december 15.

Nagyon elégedett vagyok. Sajnos a bőröm nem szereti a klasszikus natúrkozmetikumokat, de szerettem volna mégis valami természetesebb ránctalanító krémet, ez bevált. Éjszaka használom, nagyon szuper, már 2x újra vásároltam. Hamar beszívódik, nekem tetszik az illata és nem lesz se pattanásos, se piros foltos az arcom tőle. Ránctalanító hatás: csak most kezdenek megjelenni ráncok, nem tudok nyilatkozni egyelőre, hogy ránctalanít-e vagy sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

racheldawes

2019. április 11.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Számomra a legfontosabb kritériumot - azt, hogy nem okozzon irritációt, pattanásokat - teljesítette. Viszonylag könnyen beszívódott, és tetszett az enyhe málnás, tuttifruttis illata is. Azonban úgy éreztem, hogy nem hidratálta kellően az arcomat, és a homlokom tetején lévő minimális mimikai ráncaim sem lettek kisimultabbak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Judittttt

2019. március 27.

Update: Jó jó, de nekem kevés. Nem hidratál eléggé, és nekem elég erős a felszíni szárazság, úgy érzem, az egész tégelyt is egyszerre felkenhetném, nem hidratálna eléggé. Ami annak tekintetébe fura, hogy ez itt a száraz, érett bőrre való verzió. Vissza is tértem a jól bevált Noniquehoz. Ez attól még nem rossz, akinek nem ennyire száraz a felszíne, mint nekem, jó lehet, főleg nyárra, most is vallom, hogy rendkívül szépek az összetevői, állatkísérlet-mentes, ezek mind nagyon dícséretes dolgok, ráadásul nagyon jó árban is van, de mivel ez az érett, száraz bőrre való verzió, én egy csillagot levonok végül is emaitt, hogy nincs benne valami sok kraft.

Original: Tök véletlen találtam, pár éve jól bevált nonique gránátalmás hidratálót használok, és ez ott volt mellette, kb fele annyi pénzért, mondom, egy próbát megér, mivel elég jók az összetevői, semmi olyat nem láttam, ami piszkálhatná a mitesszerekre hajlamos, korpás szeborreás bőrömet... tényleg jó kis krém! Hát ránctalanításhoz szerintem éppenséggel kevés, nekem az nem is kell, csak megszokásból veszem a natúr ketyerékből a rámctalanítót, mert jobban szoktak hidratálni és tapasztalataim szerint jobbak az összetevőik. Rendben hidratál, könnyen beszívódik, könnyű krém, nem hagy semmilyen nyomot és nem is piszkálta a bőrömet semmilyen téren. Az illata is kellemes, nem tolakodó, jó árban van, kellemes használni. Semmilyen erős póruseltömítő összetevő, semmi alkohol, nem gyakori az ilyen kence nemhogy a drogáriák polcain, de sehol, sajnos ... 20-40 korosztálynak egész bátran ajánlom meg bárkinek igazából, de egy mezei, nem érett arcbőr ápolására tökéletes, ráncokat nem hiszem, hogy vasalni fogja, de hát az én véleményem szerint az nem a hidratáló dolga, hanem a szérumé inkább, és a jó szokásainké.... érettebb bőrre egy jó rutinba szérumok mellé szerintem egy jó opció lehet a nedvesség pótlására anélkül, hogy túlterhelnénk a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

shual

2019. március 17.

Teljesen korrekt hidratáló. Kellemesen beszívódik, nem marad semmi olajos réteg utána. Nappali krémnek használtam télen. Nagyon megható tulajdonsága, hogy nem irritálta benne semmi a bőrömet (pedig az szuper kényes), és nem keletkeztek pattanásaim sem, úgyhogy elégedett vagyok - ez nyilván köszönhető a full természetes összetevőknek. Engem a csomagolás és az illat nem érdekel különösebben, csak a krém & annak hatása a kis kényes arcomon. A ráncokkal (nem túl mély mimikai ráncokról van szó) viszont nem csinál semmit, úgyhogy nem tudom, miért 'age defying' a neve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

memyselfandi

2018. november 27.

A kis mikro ráncocskákat szépen és tartósan simítja, szeretem. Igazából a legjobb hatású krém erre a problémára, amit eddig használtam. Az illatát nem bírom, de kibírom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 27.

titanilla25

2018. november 10.

Imádom! Jó az illata,hidratál,szép a bőröm tőle. Eddig kozmetikus által kikevert arckrémet használtam,hát ez ezerszer jobb. Kicsit olyan érzés mintha zsíros lenne,de nem az. Alapozó alá is jó,este is szoktam használni mikor úgy érzem hogy szükséges. Sokáig hidratáltnak érzem a bőröm tőle,jó érzés hogy rajtam van. Alapvetően feszes az arcbőröm szóval ezt a részét nem tudom kommentálni, viszont elég pattanás hajlamos is és lám mióta használom a pattanások száma is csökkent, pedig ezt nem kéne alapból tudnia a krémnek. Ekcémára hajlamos társaim figyelmébe ajánlanám,ugyanis nem jön elő ettől a krémtől a kis dög.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Nizza

2018. október 23.

A kellemes meglepetés: hamar beszívódik és tartósan hidratál, mindezt úgy, hogy az összetevői szépek és az ára is remek! Az illata a legaddiktívabb: ha lehetne, akkor minden testápolómat ilyen illattal kérném. Arcra túl nehéz, de lábfejre és kifejezetten (!!!) kézfejre tökéletes! Szeretem a Konopkát akkor is, ha néha gondolkodni kell - mégis remek összetevőkről és király hatásról számolhatok be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

crazy724

2018. július 13.

Az INCI-t jó lenne javítani, mert nem teljes: tartalmaz pölö alkoholt is, igaz majdnem a legvégén, de...
Picit csalódott vagyok, nehezebb, testesebb krém, amit az én bőröm nyáron is simán elvisel, egész jól hidratál, hamar beszívódik, és kábé ennyi. Nem adott semmi pluszt, nem érzem sem szebbnek a bőrképemet, sem hidratáltabbnak az arcbőrömet, a ránctalanításról meg ne is beszéljünk, ahhoz ez a krém kevés (pedig az rám férne:). Az illata minimális, elviselhető.
Elhasználom, de az eddigi benyomásaim alapján, egyelőre nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Elhasználom, de az eddigi benyomásaim alapján, egyelőre nem venném újra.

Macsek23

2018. június 16.

Egyelőre jónak tűnik, bár nem nagyon bíztam benne. 4 csillag megelőlegezve, persze csak a hidratálásra. Testes krém, első ránézésre nem is gondoltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 16.

Antioxidánsok: Melilotus Albus Flower/Leaf/Stem Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Amaranthus Spinosus Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetearyl Alcohol, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Cedrus Atlantica Wood Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.