dr. Organic

Ár:   4375 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4 375 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 16.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4 375 Ft

A Holt-tengerből nyert ásványok, és iszap felhasználása, tisztító és egészségtámogató tulajdonságai régóta ismertek. Saját fejlesztésű, természetes, bioaktív kivonatok keverékével, valamint klinikailag tesztelt bio-plazmával kombinálva sejtméregtelenítő és öregedésgátló maszkot alkot, mely mélyen behatol a bőrszövet pórusaiba, hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, miközben stimulálja a sejtregenerációt. A méregtelenítőés öregedésgátlószépítőpakolás teljes körűkényeztetést nyújt, mely láthatóan és érezhetően megfiatalítja a bőrt.

Ár: 4 375 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sztinke

2018. szeptember 5.

Hú, jó rég megvan már nekem ez a maszk, nem is tudom miért nem véleményeztem még! Illetve, valószínűleg azért nem véleményeztem, mert nem sok véleményem van róla, se látványosan jót, se rosszat nem csinál. Heti 1x használom, kellemes kis maszk, könnyen kenhető, könnyen lemosható, kellemes natúr illatú. Kicsit feszesít, simít, ápol, nyomkodásos arckezelés után is jól tud esni, de semmi tartós/látványos hatása nincs. Ettől függetlenül nem kizárt, hogy újraveszem, ha elfogy, mert ár-érték arányban jónak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Louisa

2018. augusztus 8.

Kellemes maszkocska, nagyon sokaig eleg, de valami latvanyosabb eredmenyre szamitottam. Meg-megfeledkeztem rola, hogy van ilyenem, hamarosan lejar a szavatossaga, igy elkezdtem surubben hasznalni (hetente 2x) es vastagabban felvinni. A piros gyulladasban levo reszeket nyugtatja a boromon, de a mitiszereimen nem segit sajnos. Ennyi penzert, ilyen jo osszetevokkel tobbet vartam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

kisko

2018. július 1.

Jó-jó, de nagyobb durranásra számítottam. Úgy tisztít, hogy nem szárít, mint az agyagos maszkok, nagy kiszerelés jó áron, de ha nem jut eszembe használni, nincs különbség a bőrömön. Örömmel elhasználom (még jó sokáig elég lesz, mert szépen terül nem kell sok belőle) de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

sibi

2018. június 10.

Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Kedvenc.

AgiCica007

2018. február 13.

Szuper termék. Nagyon szép lesz a bőröm tőle. Mikor ép felviszik érzem hogy dolgozik. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

martini11

2018. január 2.

Hát én még egy ilyen jó pakolást nem ismerek... Tényleg hibátlan, látványos és nagyon ekonomikus termék. Imádom, mindig van belőle töb dobozzal otthon, a kollégiumban, mert enélkül már az életet sem tudom elképzelni. Szuper cucc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

lizanagy

2017. szeptember 6.

Nem szeretem, mert túl erős, túlságosan azt csinálja ami rá van írva. Ez a pakolás mint a mágnes a felszínre húzza a miteszereimet amikről nem is tudta hogy léteztek, és pattanássá alakítja őket. Egy hónap után is. Ezért sajnos nem használom, mert nekem szebb a bőröm, ha nem hazsnálom. Így végülis pont azért nem használom, mert olyan jó abban amit csinál.
Egyébként van benne egy kis AHA szóval ha valaki pigmentfoltokkal, vagy kis piros pattanás utáni pöttyökkel küzd, ez a paki ebben is segíteni fog!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

adri0419

2017. augusztus 20.

Heti rendszerességgel használom, általában radírozás után. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm a megfelelő mennyiséget. Nagyon vékonyan szoktam felkenni, sokáig elég. Néha mikor szárazabb az arcom picit csíp, de kibírható. Nagyon szépen lehúzza a gyulladást, a pirosság teljesen eltűnik. Méregtelenít, felélegzik utána a bőröm. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Nap

2017. július 18.

Sokadszorra veszem újra, a legjobb arcmaszk, amit ismerek. Kellemes, a dr. Organic holt-tengeri iszapos termékcsaládjára jellemző diszkrét, friss illata van. Szépek az összevetői, és gyönyörűen rendbe hozza a kombinált, problémás arcbőrömet. Heti egyszer szoktam használni, de ha kijön egy-két pattanás, akkor akár heti kétszer is. Már másnapra szépen lehúzza a gyulladt pirosságot. Must have darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Szabcsy90

2017. április 19.

Mégcsak 2x használtam eddig ezért nincs sok tapasztalatom de miután lemosom feltűnően puha lesz a bőröm és segített begyogyitani az államon lévő pattanásból visszamaradt heget aminek kiváltképp örültem ezért nagyon boldog vagyok hogy megvettem. Ha elfogyott írok még róla,de eddig 5*, mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Kaolin 0 0

Lásd még: algakivonat.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology