dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2019. április 3.

Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Natúr dezodor, amely hosszantartó frissességet biztosít, és ásványi sókkal védi az érzékeny bőrt. Nem tömíti el a pórusokat, a verejtékben található baktériumok hatástalanításával gátolja a nemkívánt testszag kialakulását, miközben a bőr szabadon lélegzik. Az összetevők minimum 70%-a biogazdálkodásból származik. Nem tartalmaz alumíniumot, SLS-t, parabéneket és alkoholt.

Bettiful

2019. szeptember 26.

Erősebb fűszeres illata van, amit én külön nagyon szeretek benne. Emelett pedig a nagy melegben is egész nap maximálisan teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Villo

2018. július 19.

Szerintem a legfinomabb illatú a dr.organic dezodorok között, édes-friss-fűszeres illat. Legalább 5 éve használom ezt a márkát és azt vettem észre, hogy míg az elején minden reggel alaposan be kellett kennem a hónaljam, ma már akár a legvadabb afrikai nyárban is kihagyhatok 1-2 napot, nem leszek izzadságszagú. Valami nagyon megváltozott tehát a hónaljam működésében, de lehet hogy ez is úgy működik, mint a fejbőr az agresszív samponok elhagyásakor...
Az igaz sajnos, hogy a fehér ruha hónaljánál sárga foltot hagy, de ez annyira nem kéne, hogy meglepetés legyen, hiszen már maga a folyadék is sárga és ehhez jön, hogy ruhák besárgítására az izzadság már önmaga is képes. (A neten is számos praktika olvasható a sárga izzadságfoltok eltávolítására - nem véletlenül...)
Mindenesetre én mindig megvárom, amíg a frissen felkent dezodor megszárad a bőrömön és csak utána húzom rá a ruhát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

lina

2017. november 24.

Hát lányok, ezt fehér ruha alá ne kenjétek fel, mert úgy keni össze a textilt, hogy a vanish sem birkózik meg vele. Illatra sem az igazi, olyan öregecskés nekem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

dorci993

2016. június 27.

Nekem az életem mentette meg kb. a hétvégén. Több családi eseményen is részt kellett vennem, egész napos családi összejövetel volt szombaton is, és kb. csak hatszor izzadtam le totálisan a kerti sütögetés közben (igen,a családom ilyen jópofa,hogy 35 fokban még begyújtjuk a grillt), és este mikor hulla fáradtan hazaértem,bátran mertem volna feltett kezekkel csápolni,mert egy gramm kellemetlen illatot se lehetett érezni. Az egyszeri,reggeli bekenés kitartott 12 órán keresztül,csodás. Tény hogy felkenéskor enyhén citromos súrolószerre hajazott az illata, de később ez elillant (viszont büdi sem lettem). Egyelőre csillagos 10-es, remélem még sokáig így fog működni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

wifey

2016. június 14.

update: úristen...ez borzasztó. barnásan fogja meg az összes világos színű felsőmet, mintha állandóan izzadnék. kipróbáltam más deot közben, azzal nincs baj. konkrétan 5 felsőmet tette tönkre, soha többé nem veszek, botrányos.

Beruháztam rá, mert kicsit elegem lett a szintetikus illatú deokból, és valami természeteset kerestem. Az első pár használatkor nagyon nem voltam kibékülve az illatával, de aztán mostanra megszoktam, meg is szerettem, azonosítom magammal. Annyi csak, hogy stresszhelyzetben nekem nem volt hatásos, de sima napokon azért jól bírja. Én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

boglarka88849

2016. január 30.

Páromnak vettem, és eddig jó! Az illata alapján inkább férfiaknak szánták szerintem, bár a boltban unisexnek mondták. Szóval nekem tetszik az illata a páromon, remélem a hatása is ennyire jó, hosszabb távon kiderül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

jrenata

2015. december 3.

Általában olyan stifteket használok, amik szárítanak. Gondoltam kipróbálom ezt, hiszen természetes. Egyáltalán nem érzetem száraznak és sajnos az illata sem fed annyira, mint kellene. Az illata sem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

tenyitomi

2015. július 25.

Bár az elején nem a szokásos citrus jellegű illat fogadott pár nap után szinte megkedveltem.A szagoknak esélyt sem hagy,csírájában fojtja el a kis szánalmasok kezdetleges próbálkozásait,ami elég nagy szó ebben a "kellemes"afrikai hőségben.gyakorlatilag színtiszta,szagmentes sósvizet izzadok ezzel.Egy kis negatívum,nem tudom mi ütött Organikus doktorék marketingeseibe,de az hogy alkoholmentes/rá van írva/nem igazán fedi a valóságot,mert van benne ha nem is alverde módra hanem a végén,ezért a kis füllentésért nem tudom a maximumot megadni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 25.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Isocetyl Palmitate, Cetraria Islandica (Iceland Moss) Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Adansonia Digitata Fruit Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Caprylate, Cetearyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Stearate, Sodium Stearoyl Lactylate, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Lauryl Glucoside, Cetraria Islandica (Iceland Moss) Extract, Xanthan Gum
Illatanyagok: Citrus Limonum Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Mentha Arvensis (Wild Mint) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Mentha Spicata Herb Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.