dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 22.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3 990 Ft

A Holt-tenger sója több, mint 20 féle ásványi sót tartalmaz, melyek közül sok csak itt találhatómeg. Ez a különleges összetételűásványi só, számtalan értékes bőrápolótulajdonsággal rendelkezik, táplálja és ásványi anyagokkal tölti fel a bőrt. A táplálóéjszakai krém a bioaktív tengeri kivonatoknak és a sóvirágnak Limonium baudinii (Sea Lavender) köszönheti öregedésgátlóés antioxidáns tulajdonságait, melyek hozzájárulnak a bőr feszesebb és fiatalosabb megjelenéséhez.

Ár: 3 990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 990 Ft
tiamoitalia

2019. április 20.

Nagyon testes, sűrű állagú krém és lassan szívja be a bőröm. Mivel zsirosodásra hajlamos az arcbőröm, lehet, hogy nem ez s krém volt a legjobb választás. Jobban szeretem azokat a krémeket, amik azonnal felszívódnak és nem hagynak zsiros érzetet az arcon. Na ez nem ilyen. Szárazabb bőrűek viszont lehet szeretni fogják. Az àllagán kivül semmi bajom vele, pattanàst nem okozott ( annak ellenére sem, hogy kb minden màsodik arckrèmt ragyás leszek ) és az illata is bejön. Zsiros bőrűeknek nem ajánlom, a többiek viszont szerintem bátran kipróbálhatják.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

vargarenata123

2018. szeptember 15.

Az állaga elég zsíros, testes krém, nekem gyorsan beszívódott, nem hagyott zsíros érzést maga után, viszont az illata nekem nagyon idegen, erős, nem kellemes, de valószínűleg megszokható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

zsalexa

2018. március 31.

Borzasztóan zsíros, tömör állagú krém, a kombinált bőrömet teljesen hazavágta. Átpasszoltam édesanyámnak, de neki meg az illata nem tetszik, szóval elajándékozás lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

rekusk87

2018. február 13.

Sziasztok! Soha többet ilyen krémet, olyan nagy pattanásaim lettek tőle, mint még egyik krémtől sem. Nagyon drága! Dr. Organicból ez a második termék amit használtam, csigagél arcmaszk után azt hittem, hogy ez jó lesz. Hát hagyjuk, amit ez a krém hagyott maga után az arcomon, még most is látszik pedig már egy ideje nem is használom, nagy gyulladt keléseket okozott, és hetekig csak feszült a gyulladástól a bőröm, és sajnos a helyük megmaradt még úgy is,. hogy nem mindegyikhez nyúltam hozzá. Tettem bele teafaolajat, hogy hátha úgy nem jönnek ki pattanások. Utána édesanyámnak odaadtam, hogy próbálja ki ő is, hátha neki jó az arcára és 1 hét használat után panaszkodott, hogy 59 éves létére jönnek elő a pattanásai. Kukába landolt. Semmi pénzt nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

rekusk0105

2017. november 21.

Nagy reményekkel indultam neki a használatának, mert már megvolt az arcmaszkja és az jó volt. Igazából a csigagél krémjét akartam a termékcsaládnak, csak az nagyon drága többi Dr. Organic társaihoz képest. Hát kb. két naponta használom és már alig várom, hogy elfogyjon. Ugyan reggelre sokkal simább bőrt eredményez, egészséges kinézetűt, viszont nagyon zsíros krém, és hozott elő pattanásokat. Olvastam viszont olyat több helyen, hogyha a használt krémünk túl zsíros és cseppentünk bele használat előtt pár csepp 100%-os teafa olajat, nem lesz tőle pattanásos a bőr. És láss csodát, így működik, hogy nem jönnek elő a pattanások. Fülpiszkálóval veszek ki annyi krémet, amennyit este felkenek és bele pár csepp teafa olaj. Tehát így teafaolajjal összegezve a véleményem, hogy semmi extra, reggelre egészséges, hidratált bőr, de azon felül semmi extrát nem nyújt, aprócska ráncok ugyanolyanok, talán mondhatni, hogy reggelre zsírosabb hátasú lesz a bőröm amellett, hogy ápoltnak látszik. Minden nap semmiképp nem használnám. Újravenni semmiképp nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Gizi30

2017. április 17.

A nappali krémjével együtt vettem meg. Nálam csak tényleg az illata miatt 4 csillag. Megfelelően hidratálta az arcom éjszakára. Nagyon gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos zsíros réteget az arcon. A dr. Organic az egyik olyan márka, amivel a szemem és környékét is bátran bekenem, nincs irritáció, pedig rendkívül érzékeny a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

evatakacs

2017. április 12.

Nagyon szeretem már 4x-5x újravettem. Normál bőröm van de néha hajlamos pattanásokra, zsirosodásra a T-vonalban. A nappali kréme éppen ezért nem jött be nekem annyira, még télen is túl nehéz, éjszakára meg nem elég. De az esti kréme éjszakára tökéletesen megfelel nekem. Reggel olyan, mintha kicserélték volna a bőröm, fel van töltve . Azt vettem észre hogy használatával a pattanások utáni hegek gyorsabban gyógyulnak.
Egy darabig még biztos nem fogom lecserélni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Egy darabig még biztos nem fogom lecserélni :)

Petrablue

2015. november 11.

Sajnos óriási pénzkidobás volt ez a krém. PATTANÁSOS lett tőle az arcom, de úgy igazán... ráadásul borzalmas az illata és az állaga is elég fura, de az a legkevesebb.
Nagyon zsírosítja a bőrömet és ezek a pattanások... semmilyen pozitív hatását nem tapasztaltam, pedig annyira sokat vártam tőle.
Több, mint a fele megvan még és sztem nem is fogom elhasználni soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

Több, mint a fele megvan még és sztem nem is fogom elhasználni soha.

annavero

2015. október 27.

Legszívesebben nem is adnék rá csillagot, de jobbnak látom ha tudatom veletek... Ez egy borzalom, tönkre tette a bőröm. Nagyon száraz a bőröm, a T-vonalamba pedig zsíros. Ez a krém a száraz részt még jobban kiszárította, a zsírost pedig felerősítette... Arról már nem is beszelek, hogy apró piros pöttyök jelentek meg a mosoly vonalamba, a szaga pedig....Hagyjuk. Soha többet nem vásárolok ilyet, eladni sem szeretném, nem akarok mással is kiszúrni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Angeleye

2015. április 28.

Tetszik a krémben, hogy gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és kellemes illata van. Ezen kívül sajnos nem tapasztaltam, hogy különösebben javított volna a bőröm állapotán. Többet vártam volna tőle, szerintem télre nem elegendő egy száraz bőrű embernek, nem nyújt megfelelő táplálást, hidratálást. Többet nem fogom megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Lásd még: algakivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology