dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. szeptember 15.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3990 Ft

A Holt-tenger sója több, mint 20 féle ásványi sót tartalmaz, melyek közül sok csak itt találhatómeg. Ez a különleges összetételűásványi só, számtalan értékes bőrápolótulajdonsággal rendelkezik, táplálja és ásványi anyagokkal tölti fel a bőrt. A könnyűkrém a bioaktív tengeri kivonatoknak, KALPARIANE®-nek köszönheti öregedésgátlóés antioxidáns tulajdonságait, melyek hozzájárulnak a bőr feszesebb és fiatalosabb megjelenéséhez.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
ausmorzs

2019. április 28.

Én személy szerint nem tapasztaltam lényeges különbséget a többi hasonló krémhez képest, bár az összetétele miatt egyértelműen jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

hexa

2019. január 25.

Nekem messze ez a legjobb arckrémem, egyszerűen imádom. Olvastam a többiek hozzászólását, és megdöbbentő, hogy egyeseknek mennyire nem vált be. Nekem zsíros a bőröm, így kifejezetten ilyen könnyű krémet kerestem, ami nem hagy zsíros érzést, könnyen beszívódik, és nem nehezedik rá a bőrömre. Annak ellenére, hogy könnyű, nagyon jól hidratál, imádom krémezés után a bőröm tapintását, és szebb lett tőle a bőröm felszíne, látszik rajta, hogy jót tesz neki ez a krém. Nálam egy üveg majdnem fél évre elég volt, igaz, csak reggelente használom. Az illata lehet fura azoknak, akik megszokták a mindenféle túlillatosított krémeket, de én kifejezetten örültem annak, hogy nem tolakodó. Nagyon szépek az összetevői, abszolút megéri az árát. Egyszóval úgy ahogy van imádom, nagyon nekem való krém minden szempontból! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

geucsa

2018. július 24.

Semmi extra. A sokak által említett illattal semmi bajom. Sok aloe vera tartalmú krémnek ilyen az illata. Könnyen, talán túl könnyen beszívódik, ezért nem fog sokáig tartani, de azért 1-1,5 hónapig biztosan elég lesz. Kellemes viselet, nincs zsíros tapintás. Nem reagál rá a bőröm negatívan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

DreamyGirl

2018. március 9.

A bőröm valóban feszesebb és puhább lett tőle. Az illatát is megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

A bőröm valóban feszesebb és puhább lett tőle. Az illatát is megszoktam.

ancsika13

2017. december 2.

Számomra csalódás volt . Semmi pozitív tulajdonságot nem tudok írni, max annyit , hogy nem ártott. Részemről ablakon kidobott pénz volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 2.

sziluetta

2017. október 6.

Kaptam belőle termékmintát, azt próbáltam ki, mert nem akartam úgy ilyen drága krémet venni, hogy nem vagyok biztos a hatásában. Nekem ez a fura illata kifejezetten tetszett, ha másért nem már csak ezért is érdemes volt kipróbálni :D Igazából szerintem hidratálni jól hidratál, de sajnos nem jöttem rá, hogy ez okozta-e a mostani pattanásaimat, vagy maguktól jöttek ki, úgyhogy nem merek rá több pontot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

roaringtwenties

2017. szeptember 2.

azért vettem meg ezt a krémet, mert ritka arckrémek egyike, amit nem kísérleteztek állatokon. furcsa, mert annak ellenére, hogy organikus és bioaktív, nagyon gyógyszeres az illata, mégsem ezért pontozom le, engem a kozmetikumok illata ritkán zavar, ha táplál és hidratál, feltöltődik tőle a bőröm, az illat messze csak sokadlagos tényező.

sajnos ennek a krémnek nem érzem hosszú távú hatását, fél óra után, mintha nem is kentem volna az arcomra. az 50 ml krém egy hónap alatt elfogy, ami ilyen ár mellett számomra egyelőre nagyon rövid idő. és csípi az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Gizi30

2017. április 17.

Csak azért adok 4 pontot, mert elég érdekes az illata. Egy idő után meg lehet szokni. Egyébként jól hidratál.Az ára egy kicsit magas, úgy hogy kb. szűk egy hónapig tart ki ez a mennyiség, gondolom, mert elég száraz bőrtípus vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

toszapo

2017. április 9.

Indokolatlanul drága, és nem is túl hatásos, ettől olcsóbb krémek többet tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Nancika

2017. február 3.

Nagyon vegyes érzéseim vannak ezzel kapcsolatban. Nem szoktam fennakadni azon, hogy egy-egy arcápolási terméknek milyen szaga van, de ez nekem nagyon nem ízlett. Konkrétan forgott tőle a gyomrom. De ettől még el tudtam volna tekinteni, ha nem pirosodik ki tőle az arcom. Csak 2-3 alkalommal használtam, és gyönyörűen ápolt a bőrömet, de utána egy darabig piros volt tőle a képem - úgyhogy nem mertem ezzel többet kísérletezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Lásd még: algakivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology