dr. Organic

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 10.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Aromatikus öregedésgátló krém, mely képes behatolni a mélyebb bőrrétegekbe, így enyhíti a ráncokat, hidratálja és regenerálja a sejtközti struktúrát. Fiatalos, sugárzó, hidratált bőrt eredményez.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Egi

2018. december 7.

Hú, hát 2 hét alatt abba kellett hagynom mert pattanásokat okozott. Sztem nagyon zsíros krém. Büdös, legalábbis úgy néz ki az enyém meg is volt avasodva

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

judit.krasznai

2014. január 8.

Valószínűleg nem vagyok allergiás egyik növényre sem, ami benne van, mert nekem nagyon bevált. Annyira, hogy időként nem tudom megállni, és nappalra is inkább ezt használom a meglévő Dr Scheller-krémem helyett. Nagyon szépen nyugtatja a bőrömet reggelre és az illata is isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Nyimuska

2013. november 25.

Egynek jó, de nem veszem újra (bár igazából soha semmit sem veszek újra). az én bőrömön semmiféle rossz reakciót nem váltott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

veszike

2013. október 8.

Nagyon rossz!!Az arcom tönkre ment,begyulladt,tele lett pattanással.....
Borzalom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Nagyon rossz!!Az arcom tönkre ment,begyulladt,tele lett pattanással.....
Borzalom!!

jubus86

2013. január 22.

Ez az első probálkozásom natúrkozmetikummal. Két hete kezdtem el használni. Kellemes az illata és puha lesz tőle a bőrőm. Viszont továbbra is nagyon viszket az arcbőrőm és kijöttek rajta újra a csípés/pattanáshoz hasobló pöttyök/foltok. Lehet mondjuk ez független a krémtől, mivel eddig is kijöttek rajtam ezek időnként. Egyenlőre még várok a pontozással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Ryana

2012. július 26.

Nem sok rosszat tudnék e krém ellen felhozni. Kiválóan hidratál, és ami számomra nagyon fontos: nem tömíti el a pórusokat! Kevés is elég belőle, illata is kellemes.
Viszont nincs sem ránctalanító, sem öregedésgátló hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Viszont nincs sem ránctalanító, sem öregedésgátló hatása.

Hori

2012. március 28.

Én is csatlakozom szkeri-hez, nekem is eddig a legjobb éjszakai krém, amit használtam, teljesen kisimulok reggelre tőle. Igazából csak az nem tetszik, hogy tartósítószert tartalmaz, a sodium benzoate, ill. a potassium sorbate is az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

szkeri

2012. március 2.

Az egyik legjobb éjszakai krém, amit valaha használtam. Eléggé táplálja is a bőröm és nem lesz tőle ragacsos sem. Pont amilyenre szükségem volt. Ráadásul teljesen kisimul tőle a bőröm reggelre, nekem nagy kedvencem lett. Az illata is finom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Ascorbic Acid

Vidrafű levelének a kivonata. E szerint az Estee Lauder szabadalom szerint a vidrafű levél kivonata hatásos összetevője lehet ani-aging készítményeknek, mert a levélben található hatóanyagok gátolják a bőrünk rugalmasságát és fiatalosságát adó fehérjék, a kollagén és az elasztin lebomlását (egész pontosan az un. MMP 1, 2 és 9 enzimeket gátló hatása van az összetevőnek).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.