Dr. Scheller

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kkrisz, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A kézápoló az argánolaj értékes hatóanyagát tartalmazza. Gyorsan felszívódik és nyugtatja a kézbőrt, elősegíti a sejtmegújulást és megakadályozza a bőr korai öregedését.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

blanzsi

2018. július 6.

A világ legeslegjobb kézkréme csillagos 6-os járna neki!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

A világ legeslegjobb kézkréme csillagos 6-os járna neki!

Riccah

2015. április 26.

Különleges illata van, jó zsíros, nehezen szívódik fel, viszont szépen ápol. Egy egészen kevés elég, csak jól el kell dolgozni. Az argán olaj tartalma miatt vettem meg annak idején, meg természetesen, mert natúr termék és én az ilyesmit előnyben részesítem. Szerintem a zsírossága és nehézkessége miatt nem veszem újra,mert találtam könnyebb krémet hasonló hatással. Ha nem leltem volna másra megfontolnám. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

sophie986

2014. december 6.

Jellegzetes dr Scheller-es illata van, engem nem zavar. Könnyen beszívódik, jól hidratál, nekem bevált. A márka körömvirágosával felváltva használom (mikor melyik akad éppen a kezembe), eddig megúsztam a téli kötelező vörös-kéz effektust (bár mechanikusan-kesztyűvel is védekezem :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 6.

horzso

2014. június 1.

Ennek is fura egy illata van, mint a többi Dr.Scheller terméknek. :) Télen használtam, éjszakára. Tényleg sűrű, az én száraz bőröm egy pillanat alatt beszívta. Elég sokáig tartott, szépen karbantartotta a kézbőrömet. Én szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

Zsenike

2013. december 22.

Nekem ez a kézkrém nem vált be, legalábbis nem télre. Mivel a hidegben folyton kiszárad a kezem, ezért vettem egy ilyet, hátha segít, de nálam nem volt hosszan tartó hatása. És itt a hosszan tartón a másnap reggelt értem, mert éjszakára használtam, de a reggeli kézmosásnál pont ugyanúgy ki volt száradva a bőröm, mint bekenés előtt.
Amúgy nyáron-ősszel elég, és jó kis kézkrém, csak kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Amúgy nyáron-ősszel elég, és jó kis kézkrém, csak kevés.

szeliger

2013. március 22.

Az illata nem kicsit fura, hanem számomra kifejezetten büdös. Egyébként kb. 15-20 perc, amíg beszívódik, utána finom pihe-puha a bőröm. Nem irritál, nem csíp még repedezett bőrre alkalmazva sem. Bármennyire is szuper, mint kézápoló, a szaga miatt többet nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

kkrisz

2013. január 19.

Nagyon erősen hidratáló kézkrém, ráadásul hosszan tartó hatású. Éjszakára használom, még következő nap is kitart a hatása. Jó választás volt a takarítószerektől kiszáradt fehérlő bőrömnek. Az illata kicsit fura.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate