e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szivi81, Módosítva: 2014. március 28.

Ez a professzionális szempillaspirál E- vitamint tartalmaz az erős és egészséges szempillákért.
Tökéletesen szétválasztja, egyenletesen befesti és hosszabbítja őket.

szivi81

2016. január 10.

Update: 1 hónapot bírt, beszáradt.
3 csillagot érdemel.

Az elfkozmetika oldaláról rendeltem, 540 Ft-ért. Az illata semleges, nagyon szépen fed, jó erős fekete, nem csomósodik a szempillákon, a kefe szépen szétválasztja a szálakat, és ami nálam plusz pont, hogy nem kerül túl sok festék a kefére, majdnem "szárazon" húzod ki a tubusból, ergo nem kenegeted össze a kész sminket a felesleggel. Alsó és felső pillákon is bevált. Ennyi pénzért nagyon-nagyon jó minőség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

Update: 1 hónapot bírt, beszáradt.
3 csillagot érdemel.

őzgida88

2014. július 10.

Nekem egyáltalán nem jött be ez a szempillaspirál, szétválasztani szépen szétválasztotta a pilláimat, aztán annyi, mást nem tud, nem hosszabbít, ráadásul nagyon hamar beszáradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 10.

BloodEve

2014. július 9.

Most paraszt leszek, gyüttem lepontozni:D
Nem tudom, mennyire játszik a cég arra, hogy minél olcsóbb és minél hamarabb romlandó terméket gyártson, de ez most összejött neki. (Amcsiknál ez a 'full lóó bázset' cucc)

Amit tud: szépen szétválaszt, jól fed, megemeli a pillákat, sűríti azokat
Abszolút csalódás:fél hónap alatt sikeresen beszáradt, frissen bontottam és azt vettem észre, hogy túl száraz a festék... túl száraz. 1 hónap után már rendesen büdös szaga volt!
Hatás: a pillákat elnehezítette már egy rétegben is
Ár-érték: gyenge minőség alacsony áron

Külföldi oldalon többen jeleztek hasonló problémát, ők csontszáraznak írták a festéket, kár, hogy nem hallgattam rájuk.Nekem akkor 'kidobott pénz' érzés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Most paraszt leszek, gyüttem lepontozni:D

Amit tud: szépen szétválaszt, jól fed, megemeli a pillákat, sűríti azokat
Hatás: a pillákat elnehezítette már egy rétegben is
Ár-érték: gyenge minőség alacsony áron

Hidratálók: Triacontanyl PVP
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.