e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Gazdagon pigmentált, intenzív színű szemkihúzó tus rugalmas, jólképzett heggyel. Nem morzsolódik, hosszan tartó. Könnyen felhordható lágy textúrájú.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mariib

2015. május 18.

A midnight árnyalat van meg, ez egy majdnem fekete, pontosabban kékes-fekete árnyalat. Jó választás lehet azoknak, akik vágynak egy kis változatosságra, és unják az állandó fekete tust, de azért maradnának a klasszikus hatásnál. Van amikor szinte feketének tűnik, leginkább csak természetes fényben látszik a indigókékes beütése. Az ecsete vékony, könnyű vele dolgozni. A tartóssága nem a legtökéletesebb, mondjuk 4- 5 órát bír kenődés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Black Fairy

2014. november 9.

Nekem fekete van, az enyémnek se ilyen a csomagolása...Az ecsetét utálom, túl vékony...bár könnyen használható, én a vastagabb tus vonalakat szeretem, és ezzel kb lehetetlen olyat húzni...Nagyon olcsó, a termék állaga nagyon jó, külső hatások nélkül, alappal egészen tartós...(4-5 órát kibír, aztán lemorzsolódik). Gyorsan szárad, nem nagyon gyűlik be a szemredőkbe...háát...nem tudom...igazából szívem szerint négy csillagot adnék neki, mert nagyon jó termék ennyi pénzért, de sajnos amire nekem kéne, arra konkrétan nem tudom használni, így egyelőre három csillag - ha véletlenül megszeretem a vékony tusvonalakat, felpontozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

agi.greendaygirl

2014. március 30.

hmm. hát az enyém nem pont így néz ki, de sztem ez lesz az :D coffee árnyalatban vettem meg, egy középbarna tust szerettem volna, de ez elég sötét barna, majdnem fekete.
Pozitívum mindenképpen, hogy nagyon jól lehet vele dolgozni, könnyű használni jó az ecsete és az állaga is, illetve hogy olcsó
Viszont a szemdörzsölést nem bírja- a szemem belső sarkait szoktam dörzsölgetni és onnan le is jött. legalább nem szétkenődött, hanem lejött :D
összességében ennyi pénzért sztem mindenképpen nagyon jó termék

updtate: nem érte meg azt a 300 Ft-ot sem, nemrég akartam használni, de egyszer csak benne maradt az ecset a tubusban xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

összességében ennyi pénzért sztem mindenképpen nagyon jó termék

Kimi

2013. október 20.

Könnyű használni, tartós. A színéért nagyon odavagyok (Coffee van meg), külön tetszik hogy valóban kávébarna tehát egy rétegben sötétbarna több rétegben inkább fekete, de még a színátmenet is megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Nekem egy sötétkék szín van meg belőle. Kicsit vastagnak találom az ecsetet, de ennyi pénzért tökéletes. Most majd egy fekete szín következik belőle.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

estrella22

2013. április 17.

Nagyon jó kis tus szinte ingyen... Eleinte nem volt valami szép, aztán eszembe jutott, hogy itt olvastam, hogy nem szabad lehúzni a felesleget a szélén, azóta tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 17.

PaperMama

2013. január 30.

könnyű vele dolgozni, tehát jó az ecsete, megfelelő a vastagsága és eléggé kézreáll. Nem irritálja a szemet. Tartós, nem kopik, emellett könnyű lemosni. A pigmentáltságában van némi kivetnivaló, de szépen lehet építgetni. A barna (Coffee) árnyalatot vettem meg, amivel egy baj van, hogy nem barna :D full fekete...395 Ft-ért elég jó vételnek tartom, de mivel kimondottan egy középbarna színt kerestem, ezért nekem kicsit csalódás. 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 22.

Már elég régen vettem, de még mindig teljesen használható, könnyű vele dolgozni (legalábbis nekem kézreáll és szép vonalat tudok vele húzni) valóban fekete, és tartós, viszont nem nehéz lemosni sem. Szívesen újravenném ha majd elfogy :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 22.

Squid

2012. november 27.

Eleinte nem voltunk túl jóban, hozzászoktam a többi tusaimhoz, aztán megtanultam bánni vele. Rájöttem, hogy ahhoz, hogy rendesen fedjen, ezt nem kell lehúzni a tégely (?) szélén, így sem maszatol és szépen szárad. Úgyhogy most már minden rendben vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

BloodEve

2012. augusztus 5.

Mindkét árnyalatát megvettem.
+ pénztárca barát ár;
+ jól építhető, hamar megszárad;
+ tusecset rugalmas, a nyél praktikusan rövid, így nem kenem össze a festékkel a szemhéjamat és a pillákat sem;
+ nem irritál
+ fekete árnyalat 8 órát kibír,egyenletesen kopik és nem pereg le;
- a kávébarna árnyalata vizesebb és a feketével ellentétben a tartóssága 3-4 óra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Mindkét árnyalatát megvettem.
+ pénztárca barát ár;
+ jól építhető, hamar megszárad;
+ nem irritál
+ fekete árnyalat 8 órát kibír,egyenletesen kopik és nem pereg le;

Hidratálók: Cyclomethicone

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.