e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2012. június 2.

Kiemelésre használható, az arcnak egészséges fényt adó highlighter. Leggyakrabban a pirosító felett, az arccsont kiemelésére használt.

Powderpuff Girl

2017. december 21.

Az ezüst árnyalatot rendeltem meg, még szerencse, hogy alacsony az ára. Számomra elég macerás használni, mert egyáltalán nem terül szépen az arcon, foltos lesz és természetellenes. Nagyon fel kell rázni, hogy egyenletes legyen a folyadék, de még így is elég folyékony az állaga. Ez most nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Ildi19952

2016. november 3.

Semmi funkciója nincs. :D Nem tudom használni, és gyakorlatilag olyan, mintha víz lenne.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Lindsay24

2015. június 3.

Ez az egyik kedvenc highlighter termékem. Az ujjammal ütögetve szoktam felvinni, nagyon kevés elég belőle, az ára szinte hihetelenül alacsony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

laruci

2015. január 4.

Nekem nem tetszik. Olyan mintha vizet kenegétnék az arcom. Semmi nyoma nincs. Többször probáltam felvinni ugyan arra a helyre, de mintha nem is csináltam volna semmit. Nekem nagy csalódás volt. Illata kellemes amugy. Engem narancsra emlékeztet. Tetszett volna hogy kicsi és kevés helyet foglal utazáskor, de többbet ilyet nem veszek. Csak pénzkidobás volt sajnos.
Sajnos 2. használattól égeti a szemem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

Sajnos 2. használattól égeti a szemem. :(

MaryPoppins

2014. szeptember 13.

Nekem arcpírként és szemhéj kiemelésére remekül bevált. Finoman, ütögetve viszem fel, nem kenem. Használat előtt mindig felrázom. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 13.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Egyszerűen nem tudom használni. Lehet én vagyok ügyetlen és nem a termékhibája.. Az viszont már igen, hogy egy idő után vizesedni kezdett és átváltott narancssárgára a színe.. :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

sminkesmas

2013. március 3.

Nekem a Persimmon árnyalat van meg ami nagyon szép, pirosítás, orcák kiemelésére szuper.
Vívódom, hogy egy 395 forintos terméktől mit vártam..

A megvételkor még krém volt, de kb fél év alatt víz szerű valami lett, és kicsapódott, tehát nekem ebből az következik, hogy nagyon nem mind1, hogy mennyit áll a cucc a gyártástól.
A szín gyönyörű, egyenletes, nem darabos, nagyon metálos, így látom az is számít melyikbe nyúl az ember.

Dolgozni duo fibre ( pontozó) ecsettel a legkönnyebb vele úgy, hogy előtte egy palettán ( műanyag lapon) kikeverjük.
Kikeverés után az ujjakkal is segíthetjük pl szemhéjra is a felhelyezését.

Nekem a szín tartós volt és gyönyörű a fénye, nagyon olcsó, ezért sajnos szemet tudok hunyni a gyors "megromlásnak".

Képeket és tesztet találtok róla nálam:

Üdv
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Vívódom, hogy egy 395 forintos terméktől mit vártam..

Kikeverés után az ujjakkal is segíthetjük pl szemhéjra is a felhelyezését.

Képeket és tesztet találtok róla nálam:

Üdv
SminkÉsMás

cicatapmancs

2013. január 28.

Az állaga nekem is nagyon furcsa, szinte olyan,mintha víz lenne. Ha összerázom sem lesz jobb és így szerintem használhatatlan mert nem lehet szépen eldolgozni az arcon :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

horvathm

2013. január 13.

Új szerzeményem egy Persimmon és Camilia színekben! Az arcomon már kipróbáltam és nagyon tetszik! Olcsó, nagyon szép, de tény, néhány színe csak "bevállalósoknak"! Szerintem 395 Ft-t bőven megérnek! Én kivételesen az elfkozmetika.hu oldalról rendeltem, ahol minden ELF termék megtalálható!

nálam is kicsit fura az egyik állaga... de összerázom és utána használható... ha még vizesnek is tűnik, az arcon viszont tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

caarmaa

2012. október 14.

hát én még anno kettőt is rendeltem belőle. Tetszik a színe a tubusban, de az arcomon már annyira nem. Ráadásul nekem macerás a felvitele, eldolgozása is, idegesítő, hogy egy nagy pamacs lesz az arcomon, mert nehéz szépen, természetesen eldolgozni. Az egyik pedig ki is folyt a tubusból, és összekent mindent. Kb. kétszer, ha használtam őket, de mivel olcsó volt, annyira nem bánom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.