e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: Any, Módosítva: 2012. június 2.

Kiemelésre használható, az arcnak egészséges fényt adó highlighter. Leggyakrabban a pirosító felett, az arccsont kiemelésére használt.

x.aniko.x88

2012. október 6.

Szeretem az e.l.f. termékeket, de ez nem igazán vált be. a spotlight árnyalat van meg és nagyon csúnyán szárad, darabosan az arcomon. Teljesen vizes lett. Szétfolyik és már a tubusban sem túl bizalomgerjesztő.
Lehet az volt a baj, hogy nyáron rendeltem és nem tett jót neki a meleg, de ez sajnos most nem tetszik. De az ára miatt nem vagyok annyira csalódott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 6.

Any

2012. július 23.

2árnyalat van meg belőle a golden peach és a spotlight. Mikor barnás sminket készítek és barackosabb pirosítóhoz nyúlok akkor a golden peach-et használom, mikor ezüstösebb sminket és pirosasabb pirosítót akkor a spotlightot. Remek termék, csomagolás, használhatóság és eredmény érhető el vele. Tény valóban egy idő után érdemes újra feltenni de hát ez legyen a legnagyobb gond. Ha elfogy biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

tetty08

2012. július 10.

Nagyon szép színekben kapható. Nekem 4-féle színben van meg, ezek közül 1-gyel van probélmám. Túl vizes az állaga, ketté is vált és összerázás után sem jobb sajnos.
A többit nagyon szeretem, az állaguk tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

A többit nagyon szeretem, az állaguk tökéletes.

coffelove

2012. június 27.

Nagyon szeretem, jó színe, jól lehet vele dolgozni, és jó is az ára. Az én színem a Camilla, ami elsőnek, a tubusban elég idegen színnek tűnik, de felkenve nagyon szép. A legjobb felvinni az ujjaddal, ecset teljesen felesleges hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Tinasmink

2012. június 20.

Az enyém nem vállt ketté, nincs semmi baja. Nagyon szép highlighter szép metálos fényt ad, nekem a Lilac petal szín van meg. Ujjal szoktam eldolgozni, szerintem azzal a legegyszerűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 20.

simáncsakFanny

2012. június 13.

én a Makeuplazától rendeltem, de megvagyok vele elégedve, bár tubusban kettévált a 2 fázis és nehezen szuszmákoltam újra össze..
de szép és könnyen eloszlatható, de csak ujjal szerintem(:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

de szép és könnyen eloszlatható, de csak ujjal szerintem(:

LexiSmink

2012. május 20.

Nagyon szeretem, abszolút megfelel az árához képest. Más ilyen termék nekem sokkal rosszabbul teljesített. Igaz, hogy 6 óra után kicsit megint tettem rá, de ennyi pénzért azt hiszem ez elnézhető neki. Jóval többet ér az áránál, ráadásul nem lett tőle mély pattanásos az arcom és nem zsírosított, ami nálam nagy szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Edaru

2012. május 2.

Olcsó, kevés kell belőle, sokáig elég, jól pigmentált, szép a színe, tartós, jó a fénye, jól kenhető. Maximálisan megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Réti_D_smink

2012. április 21.

A Spotlight és a Pink Limonade van meg nekem. Csodaszép igazi highlighter színek. Ráadásul a Spotlight színt keverni is szoktam más termékekkel. Szuper kis termékek iszonyú jó árban. Nagyon kellemes az illatuk és jól lehet velük arcon dolgozni, krémes lágy állagúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 21.

MelC

2011. november 5.

Vicces, de nekem nagyon kellemes málnás az illata. Lehet mindegyiknek más? Én imádom, a szájra is használom, nemcsak az arcomra. Kellően tartós. Ár-érték arány tökéletes. Ennyi pénzért nem Dior-t várok el, hisz akkor azt vennék. Diákoknak, kispénztárcájúaknak fantasztikus ez a márka. Divatos, sok jó terméke van (valamelyik még díjnyertes is). Én egyébként a Studio termékeit részesítem előnyben, de ez a kis Whip tényleg szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 5.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.