e.l.f.

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. március 1.

Ez a csodálatos pirosító ötvözi a por és a krémes pirosítók előnyeit. Sima textúrájú, mint egy krém, majd átváltozik egy bársonyosan puha porrá. Tartós, gazdag színű, és sosem zsíros! A könnyű, frissítő olajmentes formula természetességet sugároz.

Kiszerelés: 15 g

fokid1

2017. szeptember 12.

Nagyon izgatta a fantáziám, hogy milyen is lehet, úgyhogy rendeltem is egyet gyorsan. A Tease árnyalat van meg, valószínűleg a halálomnapján is ezt fogom használni ugyanis, hónapok óta minden nap felkenem mégsem fogyott egy picit sem. Amit meg is értek ugyanis beledugom az egyik ujjam, és eltapogatom az arcomon, ennyi, ilyen szuper pirosítóm még nem volt. Mindenképp megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Spiky

2014. július 1.

Könnyű felvinni, tartós, a színe természetes hatású (Vixen), és nagyon jó árban van a nem is kis mennyiség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Pocok1972

2013. november 10.

teljesen elégedett vagyok vele, seductress árnyalatot vettem, könnyű felvinni és eldolgozni, és aki nincs hozzászokva a krémpírekhez, annak könnyű eltúlozni :) eddig úgy gondolom újraveszem, de lehet, hogy soha, mert olyan óriási adag, hogy egy életre elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 10.

Erbo

2013. május 24.

Mar nagyon regota vadaszok, egy olyan pirositora, ami bar kremes allagu, megsem kellt zsiros hatast a boron. Azt hiszem megtalaltam A pirositomat. Egy eleg sotet, bordos szinre esett a valasztasom ( Vixie talan) ami az enyhen lebarnult boromon nagyon jol mutat. Szeretem,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 24.

Petronella

2013. március 5.

Heartbreaker, Tease és Seductress árnyalatban szereztem be, nagyon jó a pigmentáltságuk és hűű. Egy életre elég a mennyiség, ami bennük lapul. Tease a kedvencem jelenleg, nagyon tartós és ujjal is könnyedén fel lehet vinni és el lehet oszlatni. Külön jópont a biztonsági "fedőnek" belül, ami nem hagyja, hogy kiszáradjon a drága :)
Swatchok és bővebb vélemény nálam itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

Swatchok és bővebb vélemény nálam itt:

sminkesmas

2013. március 3.

5 csillagot csak azért adok, mert ár-érték arány verhetetlen.
Sokáig kitart és jól bírja, nem szárad ki.
Jól pigmentált, gyönyörű színekben, de ha drágább lenne tőlem 4-est kapna, mert :
1: a tégelyből nehéz hozzáférni az "anyaghoz"
2. speciális ecset szükséges ha nem a körmünk alól akarjuk vakarni a cumót.
3. száraz bőrön nagyon nem természetes, poros hatású

Amúgy elégedett vagyok vele, jó kis termék, jó áron.

Több "krémpírt" is összehasonlítottam, ha érdekel itt olvashatsz róla:

Üdv
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

5 csillagot csak azért adok, mert ár-érték arány verhetetlen.
Sokáig kitart és jól bírja, nem szárad ki.
1: a tégelyből nehéz hozzáférni az "anyaghoz"
2. speciális ecset szükséges ha nem a körmünk alól akarjuk vakarni a cumót.
3. száraz bőrön nagyon nem természetes, poros hatású

Amúgy elégedett vagyok vele, jó kis termék, jó áron.

Több "krémpírt" is összehasonlítottam, ha érdekel itt olvashatsz róla:

Üdv
SminkÉsMás

orsoborso007

2012. július 13.

Szeretem a krémes pirosítókat, de nagyon mellé is foghat vele az ember. Nem jól fed, csúszkál eltűnik egy-két óra múlva.
Na ezzel egyik sem fordult elő. Jól pigmentált, szépen eldolgozható és jó nagy adag van a dobozban. A Heartbreaker-t vettem meg, de már kiszemeltem mellé egy másikat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 13.

Kispitypang

2012. július 11.

Ez tényleg egy nagyon-nagyon jó pirosító. Konkrétan most vagyok túl egy 5 napos fesztiválon, ahol minden nap ezt a pirosítót használtam. Volt hogy reggel kentem fel, volt hogy csak délután, de minden este/éjszaka, amikor hazaértem még volt rajtam! Szóval tényleg tartós, nagyon tartós, még zsíros bőrön is.
Kettő színt rendeltem elsőre, a Tease-t és a Heartbreaker-t. A tease-nek gyönyörű mályvás színe van, a Heatbreaker viszont eléggé rózsaszín, pedig rengeteg swatchot néztem róla a neten, és inkább korallos pirosnak tűnt, de azért elhasználom, bár nem az én színem.
Értékelés: 5* - minden összevetve, és a lehető legkritikusabb szemmel nézve is, ez egy tökéletes pirosító! Könnyen eldolgozható, tartós, isteni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Belle91

2012. június 19.

A kedvenc krémpirosítóm.:) Az állaga elég furcsa, én leginkább gyurmaszerűként tudnám behatárolni, de könnyű felvinni és szépen eloszlatni. Ami számomra nagyon fontos, az az, hogy tartós, ezért por állagú pirosító alá is szívesen használom.
Amit fel tudok róni ellene, az a túl nagy csomagolás, utazáshoz egyáltalán nem praktikus.
Bővebben itt írtam róla:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

Bővebben itt írtam róla:

Edaru

2012. május 2.

Nagyon nagy a mennyisége, kisebbre számítottam, de akkor sem ért volna csalódás. Már régebben vettem, de annak ellenére, hogy sokat nyitogatom mégsem száradt ki. Nagyon erősen pigmentált, óvatosan kell vele bánni, de építhető. Gyönyörű színekben kapható. Rendkívül megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer

Felületi hártya képző anyag.

Színezék. Piros.