e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   Müller, online

Fényes ragyogást biztosító highlighter toll

csillag

2013. június 22.

Máj 31:Sajnos nehéz jót írnom, pedig külföldi oldalakon olvastam róla jókat. Kerestem sokáig highlightert (nem a high-end-es cuccok között) és nagyon nem találtam drogériákban, sem magyar oldalon ahonnan tudtam volna rendelni. A makeupplaza ki van fogyva, egyik fajtát már nem gyártják, a másik amit szeretnék, hónapok óta nincs :(
Szóval: a színe szép- spotlight- de épp hogy látszik belőle valamicske. Egy óra múlva mintha nem is kentem volna fel az arcomra :(... Ha rétegezem, akkor sem segít...Elkenegetem, de sajnos így értelme nincs.

Up: elromlott a tekerője, nem tudom kinyerni a cuccot belőle, pedig jócskán van még benne...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 22.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1