e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fveronika3, Módosítva: 2013. január 7.

Korrektor highlighter és primer egyben. Könnyedén eltünteti a szem alatti sötét karikákat és a megduzzadt "zacskókat". A, E vitamint valamint koffeint, zöld teát, kamillát tartalmazó S.O.S. termék, mely hidratálja, szükség esetén csillapítja a szem bőrét. Egyenletesen oszlik szét a bőrön és  természetesen, sima felületet biztosít a smink elkezdéséhez. A színezett krém korrektorként és primerként funkciónál, míg a fényes lágy krém a highlighter szerepét tölti be szájra, arccsontra, szemöldök ívre, orrközépre, stb. A két krém keverhető vagy a highlighter ráhelyezhető a korrektorra is.

atmi

2018. október 17.

Meg vagyok vele elegedve. A korrektor resze szepen am de csak kozepesen fed. En direkt ilyet kerestem mert 'cserebe' nem annyira ul bele a rancokba. En azt taoasztalom h a testesebbek kihozzak a rancokat es vagy szaritanak is ugyhogy hetkoznapra mar nem is kiserletezek csak az ilyen kozepes fedesuekkel. Napkozben erdemes kicsit igazitani de ar ertek aranyban tokeletes, szeintem ujra is veszem. A highlighter resze szamomra kevesbe kihasznalhato mert eleve nem nagyon hasznalok ilyesmit igy nekem majdhogynem felesleges.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

kesha420

2015. február 10.

Szerettem a korrektor részét használni, szépen világosított, bár egy hosszabb éjszaka után nem érte nyúltam, mert a fedése közepes, ami általában elég szokott lenni, így mindennapi használatra tökéletesen megfelelt. Nem ült be a ráncokba, a helyén maradt egész nap, ha lefixáltam púderrel. Az ára jó, viszont nem fogom újravenni, mert a highlighter részével nem tudok mit kezdeni, ugyanis óriási csillámokkal van telenyomva, amitől úgy néz ki a fejem, mintha diszkógömb lenne. Elsőre talán nem is látszik, de ha megcsillan rajta a fény, hát azt kell mondjam, hogy vállalhatatlan. Ennek ellenére nem rossz termék, így a korrektor részét fogom pontozni, lényegét tekintve főleg azért is vettem meg, de a hatalmas csillámdarabos highlighter miatt le kell vonnom egy csillagot,. hisz ha ez is használható lenne, akkor lennék igazán, maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Vicus

2014. október 24.

Szerdán érkezett meg hozzám light/glow árnyalatban, azóta még csak egyszer használtam, így írok véleményt. A korrektor színe kicsit világos nekem, de végülis nem vészes. Szépen elfedi a szem alatti sötétebb részt, bár nekem olyan nagyon sötét karikáim nincsenek. Nem ül bele a ráncokba, nem csomósodik, szuper! De.. a highlighter részétől többet vártam. Valami fehéres trutyi csillámporral. Én azt szeretem ha nagyon apró csillámok vannak benne, ettől lesz szerintem szép és üde az arc természetes hatásúan, de ez nem ilyen! Ráadásul ragad is egy kicsit. Mindenesetre szemöldökcsontra és orca fölé használtam, egy másik applikátorral elegyengettem, végülis használható ha nagyon akarom.
Csomagolása egyszerű, letisztult, strapabíró, tetszik. Mennyiséggel sincs gond, 3 dollárt teljesen megért, az összetevők is szépek, de nem újravevős.

Update: Nem tudom, hogy az idő múlása miatt vagy eleinte csak nagyon elfogult voltam, de.. Hiába viszem fel akármilyen óvatosan, akkor is beleül a szem alatti ráncokba. Nagyon bosszantó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

hajnalka39

2014. június 17.

Nagyon örülök,hogy mindenkinek ennyire bejött.Én is alig vártam hogy megérkezzen ,hiszen nagyon olcsó és persze nekem mindent ki kell próbálnom. De ahogy hozzáért a bőrömhöz csípni kezdte ,és rögtön le is mostam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

elve

2014. május 19.

Nagyon vágytam erre a termékre,de nekem annyira nem szuperál jól. A highlighter nem nagy szám,én csak a szemöldökcsont alatt használom és szemzugban. A korrektor nekem nem elég jó fedésű pedig nincsenek vészes karikáim,szóval nekem inkább kiemeli és nem szépen elfedi ezt a részt. Ha elhasználtam más után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

c_andersen

2014. február 10.

Szerintem ár-érték aráynyban tuti kis darab. Szem alá használom a korrektort, nagyon moderált mennyiségben és nem ül bele a ráncokba, ami nálam 40+ alap. Viszont sokat sem szabad belőle használni. a Kielemő is jó, de ezt ritkábban használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 10.

szbrs

2013. január 26.

Sötét karikák hiánya miatt ezek eltűntetéséről nem tudok véleményt mondani, de a "fiatalító háromszög" (külső - belső szemszél és orrcimpa közötti rész) világosítására kitűnő. Nem szárítja a bőrt és közepesen fed, viselete kellemes, nem csomósodik, nem ül bele a ráncokba. A szemhéjra sminkalapnak is használtam már: elég jól megtartotta a sminket. A highlighter része is kitűnő. Nagyon keveset teszek az ujjbegyemre/kisebb fejű ecsetre és púderre szoktam a szokásos helyekre felhelyezni (tudom púderre nem lehet folyékonyat, de ez működik). Így nem csillog annyira, nappal gyönyörűen kiemeli a bőrt, nem csillog-villog, az arcot élettelivé teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

varadi85

2012. október 11.

Nagyon szeretem, bár megmondom őszintén, hogy a highlighter részét szinte egyáltalán nem is használom, mivel én akkor szeretem a highlightert, ha szinte észrevehetetlenül apró csillámok vannak benne, ez meg nem egészen olyan, ezért levonok egy csillagot. Viszont a korrektor részét imádom, szem alá használom, mivel gyönyörűen világosítja a szem alatti részt, ezáltal sokkal élénkebb a tekintet, meg üdébb az arc.
Itt megtaláljátok a kedvenceim között: http://theverystyle.blogspot.hu/2012/06/kedvenc-sminkcuccok-mostanaban.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Sparklepony

2012. szeptember 6.

A korrektor nagyon jó, könnyű, de mégis szépen elfedi a karikákat és egész nap úgy is marad. A highlighter viszont nem túl tartós és nekem kicsit túl nagyszeműek benne a csillámok. Viszont arra tökéletes, hogy délután, ha megyek valahová és nincs időm lemosni a sminkemet és tök újat csinálni, kicsit feldobjam a rajtam lévőt.

Update: lehet, hogy csak én vagyok túl izmos (hahaha), de a kupakja elkezdett megrepedni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Réti_D_smink

2012. július 12.

Általában drágább termékeket használok, mert részben elvárás a társadalom részéről, részben pedig azt gondolom, hogy a minőséget meg kell fizetni. Viszont szeretek próbálkozni, és milyen jól teszem :-) Ez is egy ilyen termék. Olcsó és jó! Minden nap nem használok méregdrága termékeket és vannak alkalmak, amikor egy olcsóbb termék maximálisan elég. Igaz, hogy ez a termék olcsó, de simán belefér a legjobb termékeim közé. Akinek korrektorra van szüksége nap, mint nap, annak mindenképpen jó vásár lehet ez a duo-termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cyclomethicone

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Isododecane, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Dimethicone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylic/ Capric Glycerides, Cyclomethicone, Isohexadecane, Behenyl Alcohol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate, Caprylic/ Capric Glycerides, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Szilikonok: Cetyl Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Polysorbate-80, Potassium Cetyl Phosphate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.