e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2013. január 16.

SPF 15 formula segít idő előtti öregedés elleni küzdelemben és véd a leégés ellen, miközben a bőr ragyogó és finoman hidratált.

Az INCI lista elején a fényvédő összetevők.

Loreee15

2014. július 2.

Sajnos én is reménykedtem benne, de nem hozta a várt hatást. Sajnos a fedése nulla, zsírosítja a bőrt, és furi illata van ami ugyan megszűnik, csak kicsit így... nemtis tudom. Én nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 2.

Powderpuff Girl

2014. június 1.

Zsírosodásra hajlamos a bőröm, ez nem való rá, már felkenés után fényes, krémes érzetet hagy. Az illata nekem túl intenzív és mű. Mivel "tinted" alapozó, így tisztában voltam vele, hogy a fedése nem lesz erős, de igazából nulla. Kényelmetlen volt viselni, idegesített, hogy rajta volt az arcomon. Szerencsére az ára baráti volt, ez az egy pozitívum benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

horvathm

2014. január 25.

Kipróbáltam és bár nem tartós feltétlenül, viszont, ha valaki nagyon természetes alapozót keres, akkor megfelelő lehet. Zsíros bőrűeknek nem igazán válik be.

újra: igazán nem jó, csak maximum akkor, ha tényleg szép a bőröd és nem kell, hogy tartós legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

mankablogja

2013. május 9.

Ez egy színezett hidratáló,enyhe fedéssel,és fényvédővel. Zsíros bőrre nem való,mert még fényesebbé teszi,viszont a száraz bőrűeknek beválhat.Nekem világos szinű van,jó az állaga,de ettől még a Garnier BB-krém is jobb alapozónak.Egy kicsit a Bourjois Healthy Mix Szérumra hasonlít állagban.Mivel nem is ígért nagy fedést a leírása, így nem vonok le pontot,hiszen ezt vártam.Az illata és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Mya

2012. október 7.

Több színben is megrendeltem, de nem mertem az arcomra kenni.:D A kézfejemen tett próba után egyből raktam is fére. Nagyon fura állagú, maszatolódott, kentem jobbra-balra, a végén szín sehol, csak fura zsíros érzés. Még jó hogy olcsó volt.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

molnardoraanna

2012. október 3.

Tényleg elég olajos, csak száraz bőrre ajánlom. És ennek is narancs illata van, ami kicsit fura egy alapozónak, de meg lehet szokni.
Az én bőrömön nem vált be, amit sajnálok, mert alapvetően jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Az én bőrömön nem vált be, amit sajnálok, mert alapvetően jó termék.

petrush

2012. szeptember 7.

A két legvilágosabbat is megrendeltem, gondoltam úgy is olcsó, ha az egyik sötét, a másik világos, majd összemixelem, vagy akármi. Igazából mindkettő beleolvad a bőrömbe, valahol a kettő közt vagyok :) Az illata engem borzasztóan zavar, mintha egy csokornyi megcsócsált olvadozó narancsos nyalókát kennék magamra :(
A zsíros bőrömre nem az igazi.. nem szeretek nagyon alapozózni, főleg nyáron, gondoltam megpróbálkoztam ezzel, de a zsírom bőrömről gyakorlatilag lefolyik, hiába púdereztem rá. ha hűvösebb lesz, teszek még egy próbát, ha akkor sem szuperál jobban, akkor odaadom a barátnőmnek, akinek iszonyat száraz bőre van, és szokta tudni használni azt ami nekem nem vált be :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Ada

2012. augusztus 24.

Könnyű,illatos kis alapozó.A héten érkezett meg a makeuplaza.hu rendelésem és már ki is próbáltam.Tartósnak nem mondanám de szépen fed és nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

totkata

2012. május 16.

12,5 gramm, vagyis a normás alapozó fele, de így is jutányos az ára. Ma kaptam kézhez a Make Up Plazától, hihetetlenül gyorsan, amit köszönök:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Edaru

2012. április 28.

Teljesen megfelel a célnak, amire használom. Minden nap használok alapozót és ez erre tökéletes. Tényleg nagyon kellemes a bőrön, természetes a színe és jó az állaga. Fixáló nélkül is szoktam használni, majdnem olyan, mint egy színezett hidratáló, de annál jobban takar. Nem maszkosítja le a bőröm. Igazából sokat nem vártam el tőle ennyi pénzért, de jóval jobb, mint a többi ilyen árkategóriás termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Alkoholok: Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.