La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Matt hatású, intenzív hidratáló krém

• Napról napra szabályozza a faggyútermelést
  • Egész napra matt hatást biztosít
  • Anélkül hidratája a bõrt, hogy zsírossá tenné azt

kessi91

2015. május 7.

Sima hidratáló krém, egyáltalán nem mattít. A doboza előnytelen, utálom az ilyeneket, mert még egy csomó marad benne a végén, amit nem tudsz kiszedni. Ilyen árkategóriában a kozmetikusom kimér nekem kis tégelybe az arcomra tökéletes hidratálót. Nem ajánlom. LRP termékcsaládban baromi jó dolgok vannak, ez nem tartozik azok közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 7.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Kb. nyolc éve fedeztem fel, akkor nagy szerelmem volt, jól mattított, iszonyatosan szerettem. Igaz mindig tartok belőle azóta is itthon, de már nem akkora a szerelem. Régen egy könnyű, lágy hidratálónak tartottan, most meg mintha fénylenék tőle. Mondjuk a csomagolása vagy kétszer változott a 8 év alatt és lehet, hogy közben az összetevők is változtak. Mindenestre most túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

angelcare

2014. február 21.

Szeretem a LRP termékeit de ez a krém nagyon gyengére sikeredett.Egy sima hidratáló. Mattító hatása nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

timibaby

2013. november 18.

3-4 eve hasznaltam, de amiert megvettem (hogy matt maradjon a borom...), arra sajnos nekem nem hasznalt...elhasznaltam, de tobbet nem vettem. Hidratalonak jo, de kb ennyi. Arra viszont van sok mas olcsobb krem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

sztunde0420

2013. november 18.

Nem rég rendeltem meg /kb. két hete/ de egyelőre jónak tűnik. Mattít, az biztos. Alapozó alá nagyon jó! A pattikra is jó, mert sokat javult az arcom minősége azóta... Nem olcsó, de megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 18.

Ms.Cat

2013. szeptember 1.

Tényleg jó volt, használt! Este használtam és másnapra eltünt az összes pattanásom. Nagyon szerettem, talán az eddigi legjobb krémem volt... :)))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

ocskorita

2012. december 30.

Nekem nagyon bevált !!Nem jöttek ki újabb pattik! Szépen lehet rá alapozni!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Nekem nagyon bevált !!Nem jöttek ki újabb pattik! Szépen lehet rá alapozni!!

anar008

2012. december 3.

Sajnos nem vált be, nekem nagyon zsíros érzésem volt tőle a bőrömön és már a felkenéskor is csillogott...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 3.

liliom07

2012. október 13.

Próbaként kaptam egy ilyen mini krémet a bőrgyógyászomtól, mivel zsírosodik a bőrőm. Egy hétig használtam, vagy kicsit tovább, és nagyon bevált, mattított egész nap,de nem szárított. Majd ha egyszer lesz rá pénzem megveszem a rendes nagy kiszerelést, mert a próba időszak alatt nekem jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Layla

2012. augusztus 27.

Nekem nem mattított annyira jól, mint a Vichy Normaderm krém, de egyébként teljes mértékben elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.