Egyéb

Ár:   24 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. szeptember 4.

Ár:   24 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Többszörösen díjnyertes, szuperkönnyű szérum, probiotikus összetevőkkel a bőr folyamatos védelme, helyreállítása és egyensúlyba hozása érdekében.

Lencseee

2019. március 23.

En is vasarlas melle kaptam ajiba. Szivesen elhasznaltam a 15 ml-t, szivesen is ujravennem, de azt azert megjegyeznem, hogy en c vitaminos szerum melle haszbnaltam el, mint kiegeszitot. Gyorsan beszivodott, jo reagalt ra a borom., de nem csodaszer magaban, talan ha 20 eves lennek...de mar nem vagyok. Kellemes szerum, jo kiegeszito. Kedvenc youtuberem - Wayne Goss -egy komplett rutint nyomott ettol a markatol es a lelkesedese atragadt ram is, ha a vegere erek a felhalmozott keszleteimnek, valoszinuleg osszeallitok magamnak egy 2 honapos rutint ettol a markatol es akkor updatelek. Nekem tetszett, de egyelore csak 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

jirka

2018. október 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!
Az első üvegemet ez év májusában (15 ml) egy vásárlásomhoz kaptam ajándékba, aminek nagyon örültem, mert már néhány hónapja szemeztem a Claire Vero által alapított Aurelia termékcsaláddal. Már a Miracle cleanser-nél leírtam, hogy ők az angol "szuperzöld" luxusvonal, akik, probiotikumokat tartalmazó készítményekkel léptek a piacra, 2013-ban. Itt szeretném leírni, hogy aki érdeklődik a post, pre és probiotikumok iránt, de nem szeretne ennyit költeni rá, a Gallinée (szintén angol) szolidabb árú termékekkel állt elő, online megvásárolható, magam is tervezem termékeinek a kipróbálását.
Az első 15 ml elhasználása hatalmas hatást tett rám (tán mert tavasz volt), tükörsima bőrképet eredményezett, hipersebességgel szívódott fel, az aromaterápia meg csak a plusz volt. Ezen felbuzdulva több Aurelia termék boldog tulajdonosa lettem, de mire a a 2. -immár 30 ml - üveg végére értem, e szérumot már nem tartottam csodaszernek.
Állag: Sűrű, sárgás szérum, amit ügyeskedve lehet kinyerni a "bumszli" pipetta fejből, citrusos illatú. Viszonylag sokat kell belőle használni, ezért szerintem gyorsabban is fogyott, mint általában szoktak nálam a szérumok.
Kiszerelés: Kívülről "cuki", rózsaszín-arany (Mendl's sütemények), de belseje az katasztrófa, mármint a pipetta, ilyen rosszul szerkesztett adagolóval régen volt dolgom, még az Ordinary-t is beelőzi, pedig az is pocsék, de ott szemet húnyok az ár miatt.
Szóval mire a végére értem, igazándiból nem érzetem különbséget hatásilag közte és a NIOD MMHC között (az összetevőlista még nem is hasonlít), legfeljebb árban, ami csaknem 9000 forintnyi.
Kellemes, irritációt nem okozó (érzékeny, rozaceás bőrön tesztelve), az arcbörömet szinten tartó darab, őszintén, semmi probléma vele, de nem győzött meg arról, hogy ennyi pénzért újra vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

Sziasztok Kedves KM Olvasók!

Antioxidánsok: Tocopherol, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactose, Milk Protein

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.