Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2012. december 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

35x-es bronzosítót tartalmazó szoláriumkrém cukornádkivonattal. Jó kenhetősége és nagyszerű édes illata kellemes közérzetet biztosít szoláriumozás közben és után egyaránt.

vwrita91

2014. március 19.

Nekem egy vékonyabb hosszúkás kiszerelése van meg, de imádom nagyon :) 1 hete szolizok heti 3-szor 8 percet és nagyon szép barna színem van :) Régebben is szoliztam krém nélkül, hát kb 1 hónap alatt értem el ezt a színt, annyira sokat rásegít :) És persze nem szárad ki a lábamon a bőr :) Szoliban vettem 5300 Ft-ért szerintem 3-4 hónapot minimum kihúzok vele :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Puhapracli

2012. december 13.

Hetente egyszer kétszer szoktam szolizni, és már nagyon régóta keresek egy normális krémet, ami segít megnövelni a szoli hatékonyságát, és közben nem uolsó sorban véd is, hiszen annyi rosszat hallani a szoláítriumozásról.
Próbáltam már szinte az összes autralian gold termékeket, DM-es krémeket stb.... de eddig nem találtam meg az igazit, egészen mostanáig. Ezt egyszerűen imádom :) Nagyon szépen "rásegít" a szolira, egyenletesen fed, és barnít, az illata pedig fantasztikus.
Szóval ha valami igazán hatékony szolikémet kerestek akkor ezt tudom ajánlani!
Nálam csillagos 5!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

Szóval ha valami igazán hatékony szolikémet kerestek akkor ezt tudom ajánlani!
Nálam csillagos 5!!!!

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sodium PCA, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.