Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orika, Módosítva: 2012. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

adrica

2015. december 1.

Osztom S.Kitty véleményét. Nekem teljesen bevált, sőt aki családban használta a Niveát, helyette ajándékba ezt kapott. Ők is meg voltak vele elégedve. Én is 99.-rt vettem, be is táraztam belőle, és az egész családra is gondoltam. Szerintem bőr és bőr között rengeteg különbség van, sőt egy emberen belül is a hormonok szerepe is befolyásoló tényező. (itt a felszívódásra gondolok). Hormonokra visszatérve: el kezdtem használni egy krémet (Ilcsi nénis) remek volt az arcomra, aztán fél év múlva már nem tudtam használni, mert kipirosodott tőle. Valószínű a hormonjaim megváltoztak és már más összetevőset kellett használnom. Olyan volt, mintha besokallt volna a bőröm azzal a krémmel, és már másra volt szüksége. Lehet, hogy más tápanyagokra. Nálunk bevált ez a kis krém, én örülök, hogy belefutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

liladiva01

2015. február 28.

Az illata kellemes, én nem szeretem az ilyen töményebb állagú krémeket, zsíros, elcsúszik az arcbőr felszínén, nem szívódik be rendesen, tehát a hidratálás nem tökéletes. Nem volt más krémem, ezért alapozás előtt ezt használtam, arra semmiféleképp nem jó. Viszonylag hamar elfogyott, nincs teljesen teletöltve a fémdobozka, ha leszeded a fóliát, nem záródik rendesen. :) Régóta szeretnék a Doliva hidratáló krémjére beruházni, mert abból volt mintám, és igazán kellemes állaga van, szinte mintha vízzel kenné be az ember a bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Wiikii

2012. november 1.

Szintén a Nivea helyett vettem én is, gondoltam kipróbálom ha már olcsó, de nem győzött meg túlságosan. A párom használta főleg eddig a Niveát mivel a munka miatt nagyon szárazak a kezei, így odaadtam neki is ezt hátha beválik, de sajnos nem.Zsíros ugyan, de nem igazán hidratál és be sem szárad rendesen, ráadásul nekem az illata sem jött be. :S
Úgyhogy szerintem inkább gyűjtök Niveára, mert ez sajnos meg sem közelíti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Úgyhogy szerintem inkább gyűjtök Niveára, mert ez sajnos meg sem közelíti.

s_kitty

2012. szeptember 18.

Ma vettem 99 forintért, mert elfogyott a zsíros nivea krémem, és ezt nagyon olcsónak találtam.
Az illata kellemes, a hidratálása is jó. Eddig semmivel sem rosszabb mint a 700 forintos nivea krém..
Majd írok update-ot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Majd írok update-ot. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.