Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aylawitch, Módosítva: 2015. november 4.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Napozás utáni gél Aloe Verával, E Vitaminnal és B5 provitaminnal. Simítja, tonizálja és hidratálja az UV sugárzásnak kitett bőrt. Az E Vitamin és a B5 provitamin, az Aloe Vera és kamilla kivonattal együtt hozzájárul a napozás utáni bőr helyreállításához.

Bőrgyógyászatilag tesztelt. Paraben mentes.

Aylawitch

2015. október 23.

Mivel idén nyáron sajnos nagyon mellényúltam a naptejet illetően, jól jött ez a napozás utáni bőrnyugtató gél. Az 5 napos nyaralás alatt az egész flakonnal elhasználtam, de gyorsan beszereztem belőle még egyet. :) Egyik vásárlás alkalmával az Auchanban bukkantam rá. Máshol nem is lehet kapni. Életmenő volt a nyaralás alatt, nagyon meg vagyok vele elégedve. Hűsít, nyugtatja a leégett bőrt, nagyon gyorsan felszívódik és ami nagyon fontos, nem hagy ragacsos érzést, mint általában ezek a gélek. Remélem továbbra is kapható lesz, én biztos venni fogok még belőle, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.