Dettol

Ár:   339 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. február 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megbízható védelmet nyújt a kórokozók ellen és klinikailag igazoltan gyengéd a bőrhöz. Glicerint tartalmaz és kellemes illatú, gyengéden tisztítja a bőrt, így biztosítva a mindennapos egészséges és ápolt érzést.

Makk Zsuzsó

2019. március 31.

Ecsetmosáshoz vettem, tökéletesen megteszi erre a célra, plusz pont, hogy fertőtlenít is. Az illatát is szeretem, olyan üde, friss szappanos. (Végtére is szappan.) Néha persze kézmosáshoz is használom, de azért szárít ám! Még szerencse, hogy vannak kézkrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

eeeee

2019. március 9.

Lágy habja van, nem ázik darabokra a használat során, de engem rendkívül szárít.
Kisbabám mellett nagyon sokszor mosok kezet, de nem minden alkalommal ezt a szappant használom, csak amikor nagyon fertőtleníteni szeretném a kezem és még így is érdesre szárított. Csak azért vonok le pontot, mert egy szenzitív terméktől nem ezt várom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Cicuka22

2019. március 7.

Nagyon elégedett vagyok vele. Tisztít, jó az illata is pluszban. Nem szárítja a kezünket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Kremcica

2018. október 30.

Én nem a klasszikus értelemben vett szappanként használom (nem szeretem a szappanokat a bőrömön bármilyen célra is használni, rossz tapasztalatok), hanem a sminkecseteim és blender kitisztításához vettem. A még tisztább érzethez szerettem volna egy antibakteriális szappant így erre jutott a választásom ráadásul a szilárd forma nekem jobban bevált mint a folyékony. Elég nehezen sikerült beszereznem, mert se a Dm-ben, a Rossmann-ban, de még a Müllerben sem volt. Végül mikor már lemondtam volna róla a Tesco drogária osztályán totál véletlenül belefutottam. Ezt csak azért írom ha valaki más is keresi de nincs semelyik drogáriában sem, ott is érdemes nézni. Maga a szappan szerintem olyan tipikus szappanillatú, tisztaságillat, krémes állaggal. Viszont más szappanokhoz képest egyáltalán nem szárítja a kezem, ami fontos mert X számú ecset után nagyon nem mindegy hogy csontszárazra szárít e vagy sem. Nem is málik, szépen fogy, jó használni. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

6vilag

2018. október 27.

Tényleg nagyon jó. Lágy krémes, finom illattal és nem szárító összetevőkkel. Az antibakteriális effekt pedig hab a tortán! Télen, nyáron nagyon jó! Tetoválás után vettem, mert kifezezetten ezt a márkát javasolták lemosásra az antibakteriális fajtából, de a folyékony testvérét. A pumpásnál nem láttam az antibakteriális feliratot, így emellett döntöttem és nem bántam meg. Abszolút bejön, nem mállik szét a szappantartóban, kellemes az illata, jó vele fürdeni.
Nos, azóta már vagy 2x vettem újra, mivel fürödni amúgy is jobban szeretek szappannal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 27.

kittiszabo98

2018. szeptember 13.

Mint kézfertőtlenítő teszi a dolgát, szeretem használni, viszont elsősorban nem ez miatt vettem meg. Evvel próbáltam helyettesíteni a Dettol Skincare szappant az arcomra. Arcomon ez nem segített, mert kiszárította de utána ugyanolyan csúnya lett. Mondjuk ez nem a szappan hibája, hiszen nem ez a funkciója ennek. Mint kézfertőtlenítő szappan abszolút teszi a dolgát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

canyon

2018. augusztus 20.

Pár hete használom és nagyon szeretem. Ebben a nagy kánikulában egy frissítő zuhanyhoz imádom, teljesen felfrissít az illata és a hatása is. Testszagok ellen kiváló! Nagyon érzékeny bőröm van, mégsem bántja :) A pattanásos arcom is ezzel mosom, mivel az izzadságtól még csúnyább. Nem szárítja jobban, mint bármely pattanásos lemosó és mégis friss, tiszta a bőröm. A pirosságot és a (ragyákat) is csökkenti. Mostantól mindig lesz itthon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Madi

2018. augusztus 17.

Első antibaci szappanom, pár hete használom, elégedett vagyok vele. Engem személy szerint nem szárít, pedig elég érzékeny a bőröm. Az illata klasszik szappan illat, semmi csicsa, de nem is büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Safeguard-ról váltottam, miután az már nem kapható hazánkban. Teljesen elégedett vagyok vele, akciós áron betankolok belőle és sokáig elég szerintem. Mindegyik fajtáját szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Caitlin1222

2018. augusztus 12.

Safeguard-ot használtam korábban, miután egy ideig nem volt kapható Dettol-ra váltottam. Nagyon bejött, nem szárít jobban mint bármelyik szappan, kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.