Fair & Lovely Daily Fairness Expert Bőrfehérítő Hidratáló Advanced Multi Vitamin

Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   indiai boltok, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diahlin, Módosítva: 2012. december 6.

Lelőhely:   indiai boltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Bőrfehérítő hidratáló krém.

Harcol a kisebb bőrhibák és a szem alatti karikák ellen, eltünteti a napbarnított színt és a szürkeséget, világosítja a bőrt.

Saranhuone

2017. december 15.

Alapból hullafehér bőrrel rendelkezem, amit tovább fehéríteni nem igazán lehetne, viszont sajnos időnként tapasztalom ennek azt a hátrányát, hogy bármi jön ki az arcomon, az a fehérség miatt még pirosabbnak, nagyobbnak és feltűnőbbnek látszik, mint egy átlag bőrszínen. Emiatt elég régóta keresgélek fehérítő krémeket. Az itteni vélemények alapján most beszereztem ezt, és azt kell hogy mondjam, igen jó kis krém. Nagyon gyorsan beszívódik és matt bőrképet ad, lehet rá sminkelni. Még csak 4 napja kenegetem de mintha egészségesebb lenne a színem (nem szürkés, mint így télen oly gyakran) és pár kiütés után megmaradt foltot is halványított. Úgy tűnik, jóban leszünk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

DawnMelody

2016. szeptember 12.

Fehér bőrű vagyok, s egyike azon keveseknek, akiknek nem tetszik a mostani "legyél minél barnább" divat, így én a barnulás helyett fehér igyekeztem maradni, amennyire csak lehetett. A vállamon egy régi leégés következtében több szeplő is van, azokat szerettem volna elsősorban halványítani, illetve kíváncsi voltam, hogy az amúgy is elég világos arcbőrömmel mit művel...hát, kb semmit. Talán kicsit szebb a bőröm, de nem vagyok biztos benne, hogy ettől a krémtől van. Anyukám májfoltokra próbálta ki, arra neki egyáltalán nem vált be. Egyébiránt, mint nappali arckrém, tökéletes. Elég vizes krém, de jól hidratál, hip-hop beszívódik, és fantasztikusan mattít! Mint arckrém, 5 csillagos, mint bőrhalványító, 2-es, ezért Négy csillagot adok, mert jószívű vagyok, és ráfogom, hogy talán ettől lett szebb az arcbőröm az utóbbi időben. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

tagnes96

2016. június 21.

ez csak nekem nem működött? pattanásos lettem tőle, azért vettem, hogy segítsen az arcomon, de csak rosszabb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

idothisdaily

2014. október 20.

Tökéletes ez a krém! Nekem nagyon világos bőröm van, de bevallom szeretem ezt kihangsúlyozni, egyrészt ezért, másrészt azért vettem, mert olvastam, hogy a pattanások ellen is hatékony. A Wesselényi utcában vettem a Szép kis Indiában 1200 ftért egy hete, azóta az arcom olyan, mintha megfotosoppolták volna! Mindig van 2-3 pattanásom, most már egy sincs sőt a nyomait is eltüntette a krém (1 hét alatt!) és valóban világosított a bőrszínemen, de abszolút természetesen, azt mondanám, most fehér, hamvas,míg eddig csak olyan szürke és sápadt volt. Kicsikét szárítja a bőrt, nekem pont ideális mértékben, mert zsíros volt. A szemem alá többet raktam kicsit, hogy a karikákat halványítja-e, és igen! Éjszakára, alvás előtt szoktam használni, nagyon könnyen beszívódik, mondani sem kell, kicsit sem zsíros, finom, tiszta az illata, mindenkinek csak ajánlani tudom, kár, hogy csak 5 csillagot adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 20.

Sindy6

2014. január 8.

Én indiából rendeltem és kb két hét alatt megérkezett.Tudok segíteni ha gondolod.
Érdekes,de nagyon jo krém. Kellemes illat,felkenve azonnal beszívódik és extra matt bőrt eredményez fenylő bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

boreger

2013. szeptember 1.

A fehérítő hatását sajnos nem tudom tesztelni, mert fehérebb már nem igazán lehetne a bőröm, de ez a krém nagyon jó primer és nagyon olcsó. Kicsit sok benne a mattító, ezért keveset kell használni belőle nagyon, de könnyű eloszlatni, puha, selymes, hidratált, tökéletesen matt hatású lesz tőle az ember arca, bármilyen, még a teljesen folyékony alapozókat is csíkmentesen lehet felkenni rá. Nagyon szeretem, és mivel egy borsónyi kb az egész arcra elég, ezért nagyon gazdaságos. Egészen biztosan újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

diahlin

2012. november 24.

1500 forintért vettem ezt a krémet egy indiai boltban, ahol eddig csak jó dolgokat szereztem be. Az összetevők hosszú listája miatt aggódtam egy kicsit, de úgy látom, nincs benne több csúnyaság mint egy átlagos krémben. Amúgy pedig ez a krém abszolút _CSODASZER_. Tényleg egymás után tünteti el a pattanások nyomait, újak pedig csak ritkán termelődnek, így nem kell ipari mennyiségű korrektort használnom, sőt, sokszor az alapozó is bőven elég. A krém csomagolásán nem volt feltüntetve, de az első igazi ránckezdeményemet, ami a homlokomon van, egy hét alatt alig láthatóvá tette. Hogy a bőrt mennyire fehéríti, azt nem tudom, mert alapból világos bőröm van, de rendkívül elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Narancssárga.