Holika Holika

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glamoureverything, Módosítva: 2013. március 8.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

SPF 20 PA++-t tartalmazó zselé állagú hidratáló BB krém, 80%-os víztartalommal és enyhe-közepes fedéssel.

tara95

2019. június 16.

Nekem is az egyes árnyalat van meg, hófehér, meleg-neutrális tónusra tökéletes.

Jár mellé egy semmirekellő kínai szivacs is, teljesen felesleges mellé adni, pláne, hogy nagyon enyhe-közepes(ke) a fedése, ecsettel érdemes használni.

Egyébként rajtam félmatt a végeredmény mivel fényvédő van alatta, de az állaga olyan szinten géles amivel még soha nem találkoztam, mint a hajzselé :D ennek köszönhetően hamar megszárad, könnyű vele dolgozni. Sajnos a száraz részeket kiemeli, erre érdemes figyelni.

Az illata valami isteni finom, citrusos-virágos, hangyányi édes beütéssel, nagyon hamar elillan.

Nyár, 30 fok felett: a nagy meleg miatt szenvedés a több lépéses rutin, sajnos most vannak piros foltocskáim is. Ez az egyetlen bb amit elviselek, annyira könnyű és géles, meg persze hűsít. A színét egy kis bronzerrel lehet korrigálni, kifejezetten ilyen időre lett kitalálva, hiszen száraz részek sincsenek az arcomon, ez meg mattít egy ideig. Örömmel teszem fel mert valahogy azonnal szinte tökéletes bőrt varázsol ami csodásan ragyog, lepúderezni sincs kedvem. Tényleg örülök hogy nem adtam el télen, a hőség a lételeme.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Nekem is az egyes árnyalat van meg, hófehér, meleg-neutrális tónusra tökéletes.

deezsina

2019. április 2.

Pozitív meglepetés ez a BB krém, amikor az első zselédarabokat próbálja eldolgozni az ember, még nem látja mi lesz belőle, de végül egy alapvetően inkább matt finishű, meglepően jól fedő eredményt kap. Nálam gyakoriak a kisebb-nagyobb gyulladások, ez a krém teljesen jól fedi őket. A vizes könnyed állag miatt fontos az aláhidratálás, mert kiemelheti a száraz részeket.
Fontos viszont, hogy a világosabb árnyalat tényleg csak azoknak ajánlott, akik kb más termékekből a legvilágosabbakat használják, én azt hittem, kettőből biztosan ezt kell választanom, de rá kellett jönnöm, hogy ennyire azért még én sem vagyok fehér :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

pinkyy

2019. január 28.

Kifejezetten szeretem ezt a BB krémet, mindent tud, amit tudnia kell. Tetszik a puding-szerű állaga, a cuki üvegcséje, az illata meg kifejezetten kellemes. Ha jól emlékszem egy hideg és egy meleg árnyalat közül lehet választani, nekem a hideg meglepően tökéletesen passzol. Primer után szoktam alkalmazni, nedves beutyblenderrel (szivacs). Könnyen kezelhető, nem szárít, nem zsírosít és még tartós is. Alapozót már nem is szoktam használni, annyira rákaptam erre a BB-re. Extra pozitívum az SPF20 fényvédelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Brioche

2018. július 26.

Nemrég vettem meg a világosabb árnyalatot, és igazán elégedett vagyok vele. Alapvetően nem használok magas fedésű alapozókat, mert a kontúrozás nem igazán megy, és anélkül úgy nézek ki, mint egy porcelán baba. De ennél az alapozónál ilyen jellegű probléma nincs, gyönyörű egységes bőrképet kapok. Akkor is tökéletes, ha a végén púderrel fejezem be, ha nem, akkor is, ráadásul tartós, nekem a tűző napon is kibírt korrigálás nélkül elég sokat. Mindenképp újra megveszem, ha elfogyna. (amit nem tartok valószínűnek, mert egyáltalán nem látszik a fogyás, olyan, mintha nem is használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

pandahapci

2018. január 26.

Eddigi kedvenc alapozóm. Kellemes fedése a fedése, bár nem high coverage, úgyis korrektorral fedem el a makacsabb dolgokat. Nagyon tetszett az állaga és az hogy nem látszódott a hámlás ha pl szárazabb részre tettem. A legvilágosabb szín csak télen volt jó, azért sem vettem újra tavaszra. De a jövőben biztosan beruházok rá mert eddig semmi sem tudta nyújtani amit ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

bearsorry

2018. január 24.

Természetes, egészséges bőrképet, egyenletes bőrfelszínt ad. A szemem alatt nagyon vékony, kékes-zöldes véreres bőrömet egy rétegben egységesít. Az én bőrömet nem szárítja, sőt, ha valamitől kiszárad a bőröm, így inkább ezt veszem elő, mert nem ülepedik bele a száraz bőrömbe, és mintha hidratálna is. Mattít, de mivel extra zsíros a bőröm, így pár óra múlva átfényesedik ez is, de hát ugye ezen az arcfrissítés segítene, amire sajnos nincs külön időm munkaidőmben.
A csomagolása cuki, rengeteg termék van az üvegcsében, és könnyen lehet adagolni. Amúgy kevés mennyiség is elég, nem gyorsan szárad, hanem inkább "bekapja" a bőröm, mint valami hidratálót. Ezért sem lehet rétegezni.
Volt, hogy mikor ezt viseltem megkérdezték milyen hidratáló arckrémet használok, hogy ilyen szép friss, és természetes bababőröm van (nem akarták elhinni, hogy ez egy BB krém).
Már lassan 1 éve használom, persze nem minden nap és nem mindig ezt, de még a negyede sem fogyott el. Valószínű újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Endi

2016. július 31.

Nagyon jókat hallottam erről a bb krémről, de szerintem a hype túlzás vele kapcsolatban. A fedése könnyű, nyáron kellemes viselni, és nem zsírosítja tovább a bőrt, nem okoz irritációt. De én kicsit mattabb hatást vártam tőle, erősen kell púderezni, ha nem akarom hogy fényes legyen a bőröm. Nem lesz tőle olyan szép a pofim mint a Missha bb krémétől. Megnéztem több swatchot, hogy a két szín közül melyiket vegyem, végül a 2-est vettem meg. Nem napozom +fényvédőzöm all the time, tehát viszonylag világosabb bőröm van, de abszolút jó döntés volt a 2-es. Az 1-est tényleg csak hófehérkék vegyék meg! Lehetetlen elhasználni szerintem, hiába használom minden nap, mielőtt valami baja lenne (a csomagolása a legnagyobb problémája).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

mmartina97

2016. január 27.

Világos bőröm van így a legvilágosabbat rendeltem meg.
Amikor felkenem olyan mintha egy vakolatot vinnék fel emellett hámlasztja az orrom,borzasztóan szárít és irritálja a bőröm.A csomagolása az egyetlen pozitívum,a termék maga nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

Világos bőröm van így a legvilágosabbat rendeltem meg.

lucab9

2015. december 26.

Nekem az 1-es árnylata a világos bőrömre, kicsit talán túl világos, a 2-es pedig nagyon narancssárgás. Missha M perfect cover 23-as árnyalatával tudtam sötétíteni, és a "hámlasztó" hatása miatt, szérumot és egy kis hidratálót tettem bele, amitől tökéletes lett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 26.

tialei

2014. december 27.

Annyira akartam szeretni de a bőröm nagyon nem értett velem egyet :/ A fedése közepes, az én erősen fénylő orromat is egész jól mattítja. Az a probléma vele, hogy tényleg nagyon szárít. Olajos, vízhiányos és érzékeny bőrömet úgy elkezdte hámllasztani, hogy konkrétan úgy néztem ki mint amikor a falról leomlik a vakolat. Vállalhatatlanúl hámlott, így utcára sem volt érdemes vele mennem.
Összességében 4* mert szerintem bőrtípustól függ ez a BB és a zsíros bőrű embereknek tökéletes lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Glycerin, PEG-8, Atelocollagen

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak