Egyéb

Ár:   $60   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xxs, Módosítva: 2021. november 24.

Ár:   $60
Kategória:   Hajápolók

Szabadalmazott K18 oigopeptid hatóanyagú hajszerkezet-helyreállító leave-in maszk.

• K18Peptide™ helyreállítja a hajszálak megsérült keratinláncait
  • pH 5.0-6.0
  • minden hajtípusra
  • nem jön le a következő hajmosással
  • Vegan, color-safe, cruelty-free

edinaa225

2024. június 19.

Legjobb ami valaha is létezett! Csodaszép egészséges lett a hajam , PUHA FÉNYES MINTHA FODRÁSZTÓL JÖTTEM VOLNA.Nagyon borsos az ára de aki kicsit is hajmániás és szereti csodaszépnek látni a haját kötelező alap darab! :)

Legszívesebben az összes létező hajkencét kidobnám amit vettem a piacon , és ha csak ez az egy darab termék maradna a hajamra se bánnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 19.

Sweet_Jello

2024. május 15.

Rosszul jártam a fodrásznál és a szőkített tincseim eléggé elkezdtek nyúlni. A k18 teljesen megszűntette a problémát, elég drága, viszont aki ilyen helyzetben van az szánja rá a pénzt mert bizonyítottan képes a keratinláncot megjavítani. Én mélytisztító sampon után "maszkként" tettem fel a hajamra, kivártam a hatóidőt(4 perc), majd lemostam és kondícionálóval folytattam a szokásos hajmosási rutinomat. Próbáltam úgy is, hogy nem mostam ki a hajamból de nekem akkor kicsit oroszlánosabb hatást keltett amit nem szerettem volna. A termék rendbe tette a hajszerkezetem, már nem nyúlik és sokkal szebbek lettek a hajvégeim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 15.

malacki

2024. május 13.

Nekem nagyon bejott,szaraz,szokitett,toredezett hajra hasznaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Nekem nagyon bejott,szaraz,szokitett,toredezett hajra hasznaltam.

PoisDeChiche

2024. április 26.

Nekem úgy válik be a legjobban, ha felviszem az utasítások szerint, várok 5 percet, rákenek valami szilikonos balzsamot, várok azzal is 10-15 percet, lemosom, aztán folytatom a szokásos rutinomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

Szucsdetti98

2024. április 26.

A termék szuper, a szálkás hajvegeimet szépen rendbe szedte már az első hasznalatkor, de a szaga számomra borzalmas :(
Emiatt számomra csak 4 csillagot érdemel

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Emiatt számomra csak 4 csillagot érdemel

anng

Bőrprobléma: Nincs
2024. április 26.

Vékonyszálú hajam imádja, nem nehezíti el.
Egészségesebb illetve fényesebb tőle a hajam.
Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 26.

Vékonyszálú hajam imádja, nem nehezíti el.
Egészségesebb illetve fényesebb tőle a hajam.
Biztosan újra veszem.

dorina29

2024. április 22.

A világ legjobb cucca a szőkített, igénybevett hajra!! E nélkül nem létezik a szőke haj ápolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Lauriex2

2024. április 18.

Vékonyszálú sok hajam van ami hullámos/göndör mikor milyen kedve van. Amúgy is oda figyelek a hajam ápolárára kb. Múltévben lettem a skincare őrült mellett haircare mániás is. Sokszor láttam róla videókat, de elég drága termék így piciben használtam. 2x próbáltam és szépen kezeli a sérült hajat és selymes is tőle. Mellette Kérestase termékeket kezdtem el használni, nem tudom hogy ők vagy ez de fantasztikus :)
U.i.: a picit verzió 3x elég pedig hosszú a hajam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 18.

U.i.: a picit verzió 3x elég pedig hosszú a hajam

smlrz

2024. március 13.

Nagyon sűrű, de vékonyszálú hajkoronával áldott meg az ég. Pár éve szőkítve van a hajam és nagyon szeretem, de bármennyire is kíméletes a fodrászom, sérül a hajam. A tudatos bőrápolás mellett igyekszem a tudatos hajápolásra is figyelni, de nem szeretek mindent összevásárolni. Teszt jelleggel a legkisebb, 5 ml-s kiszerelést vettem meg, ami bőséges használat mellett is két hajmosásra elegendő. Már az első hajmosás után éreztem a hatását és ahogy teltek a napok egyre jobb lett a hajam állaga, már nem nyílnak szét a hajvégek. Most következik a harmadik hajmosás, de még azelőtt beszerzem a nagy kiszerelést.

Kiegészítésként annyi, hogy rengeteg babahajam van és a fejtetőmön hajlamos szétállni minden, ezt ez a termék sem oldotta meg - a ColorWow Dream Coat-ra pályázom még. Ettől a K18-tól csodaszép fénye, puha tapintása lett a hajamnak és ami plusz, könnyen kifésülhető bármilyen egyéb termék használata nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 13.

diovagyok

2024. március 9.

Hajmániás vagyok. :) 100.02-es Indolával festett, de eredetileg barna, bubi hajam van. Fokozatosan lettem szőke, amit a hajam elég jól tolerált. De ez a 100.02 kicsit soknak bizonyult (9-es oxival), és elkezdett nyúlni. A karasztrófát az okozta, amikor egy kisebb tincs a kezemben maradt fésülködéskor. Amikor korábban olyat olvastam, hogy valakinek leégett a haja, tényleg úgy képzeltem, hogy elfüstöl, és kizártnak tartottam, hogy velem ez megtörténjen. De megtörtént. Heteken át bújtam a netet, vettem a pakolásokat tonna számra, de semmi változást nem tapasztaltam - elég hirtelen ember vagyok, ha valami azonnal nem segít, az nálam parkolópálya :) Szóval kutakodtam, és rátalaltam erre az icipici de cserébe baromi drága szérumot. Felkentem ahogy írták előttem, csak samponnal megmosott hajra, semmi ápoló, semmi balzsam, csak a pőre haj. Nálam elérte a hatást. Most tartok a harmadik hétnél, heti két mosással, és a hajam állaga határozottabban javult, a nyúlás érzékelhetően csökkent, bizonyos helyeken el is múlt. Nálam elérte a hatást. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Peptidek: sH-Oligopeptide-78

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emolliens), bőrjavító (skin conditioning) és oldószer. Száraz érzetet hagy maga után.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.