Egyéb

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vassildi68, Módosítva: 2012. április 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A természetes hatóanyagok, gyógynövény kivonatok kíméletesen, hatékonyan, irritáció nélkül szüntetik meg végleg a szőr növekedését.

vanessaigornh

2014. május 15.

Nekem használt a krém, de tényleg csak akkor, ha gyökerestől sikerült a szőrtelenítés a krémezés előtt. De egyéb esetben is gyengébbek lettek a szőrszálak és egy kicsit ritkult is. Tényleg nagyon drága akciósan is több, mint 6 ezer Ft. A használati utasítás szerint 6x kellene egy területet krémezni. Én max 2-3x kentem és így is van változás. De az árához képest nem szignifikáns.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

jud678

2014. május 9.

abszolút pénzkidobás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 9.

abszolút pénzkidobás!

Virág-os

2013. május 21.

Krémben és sprayben is meg volt. Még anya vette jó pár évvel ezelőtt. Ő sokat, és rendszeresen, én meg csak az elején használtam.
Hát semmit sem használt.
Pénzkidobás.

Én még erre a csomagolására emlékszem. Drága Kanadai cucc, ami semmit sem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Hát semmit sem használt.
Pénzkidobás.

x

2013. március 22.

Na ez egy nagy rakás szar, semmit se változtat a szőr növekedésén, ráadásul nagyon drága is, abszolút pénzkidobás. Ezt próbáltam, meg a Hair Free, szintén aranyárban vesztegetett cuccot, mindkettő olyan, mintha nem csinálnál semmit. Ha nem 8000 lenne, hanem 500, akkor se érné meg. A lézer viszont segített, most már kuponnal nagyon jó áron el lehet menni lézeres vagy IPL szőrtelenítésre, inkább arra szánom a pénzt. Az a szöveg meg, hogy majd a gyógynövénykivonatok csodát tesznek, egy vicc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Esztella

2013. január 5.

Válasz a kérdésetekre: sehogy. Bővebben: pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 5.

Válasz a kérdésetekre: sehogy. Bővebben: pénzkidobás.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.