Egyéb

Ár:   $13   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. február 17.

Ár:   $13
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

30 pár hidratáló hatású, zselés állagú szemtapaszt tartalmaz, amik intenzív táplálást biztosítanak a szemkörnyék érzékeny és vékony bőre számára.
A termék összetevői között található rubin és bolgár rózsa gondoskodnak arról, hogy a szemkörnyék bőre ragyogó és tiszta legyen. A rubinpor-tartalom segít a fiatalos és egészséges bőr megtartásában, míg a vitaminokban gazdag rózsavíz hidratálja a bőrt, és segít az egységes, üde és tiszta bőrtónus fenntartásában.

oszibarack

2019. január 21.

Nagyon szerettem! Eleve nagy élmény használni, mert olyan esztétikus, rózsaszín, csillogós, és a csomagolás is szép. Heti egy-két használattal nagyon jól rendben tartotta a szemkörnyékem. Nem irritált, nem csípett, picit bizsergett, de ezt annak tudtam be, hogy a hűtőben tároltam, és általában jéghidegen került a szemem alá. Ár/érték arányban szerintem szuper, kb ugyanazt tudja, mint a drágább társai, csodát ugyanúgy nem tesz, és önmagában nyilván nem is elég, de egy megfelelő rutinba beillesztve azért javít az összképen. Miután elfogyott, egy ideig nem rendeltem, és észrevettem a hiányát, fáradtabb és fakóbb volt a bőr a szemem alatt. Most a lila társával próbálkozom, szeretem, hogy ezek a nagy adagok sokáig kitartanak. Ebayről rendeltem, gyorsan és rendben ideért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

tara95

2018. december 19.

Amikor fél áron lehetett megrendelni, lecsaptam rá, sajnos eszembe se jutott az alkohol...

Egyébként meglepően szép, a doboz nagy és masszív, a hidrogél tapaszok halvány rózsaszín színűek arany csillámokkal.

Enyhe rózsavíz illata van, igyekszem akkor használni amikor nem hámlasztok, mert feltéve enyhén bizserget, csipked, utána pedig lefagyasztja a szemkörnyéket.

Teljesen okés, de nem csodaszer, nem vettem észre extra hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Teljesen okés, de nem csodaszer, nem vettem észre extra hatást.

xxNikixx

2017. augusztus 9.

A szemeim alá eddig semmilyen csodaszérum nem volt jó, mindegyik a kukában landolt, csípték a szememet és nem is használtak semmit. De megrendeltem ezt ebay-ről, és nagyon jó, teljesen beszívja a bőröm ezt a zselés krémet. Nem irritál, teszi a dolgát. Végre megtaláltam a tökéletes szemkörnyékápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Vanília

2017. március 17.

Még nem találtam meg az ideális szemránckrémet, mert minden irritál vagy éget, ezért arra gondoltam, teszek valami jót a szemem alatti karikákkal, ráncokkal és kipróbálom ezt a pakolást. Hát, sajnos ez is irritál kicsit, de nem annyira, mint az eddig próbált termékek, viszont gyönyörűen kisimítja a szem alatti területet és kellemes rózsás illata van. Engem kicsit zavar az érzés, hogy a szemem alatt van valami hosszabb ideig, de nagy pozitívuma, hogy nem csúszkál el, akkor sem, ha az ember tesz-vesz. Szóval szerintem jó termék, hasznos, négy csillagot biztosan megérdemel, de nem hiszem, hogy újra fogom rendelni. Inkább vadászom tovább a számomra ideális szemkörnyék-ápoló krém után...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 17.

Geenanna

2017. február 25.

Csak azért nem adok rá 5 csillagot, mert alkohol van venne. A hatása szuper. Tényleg simítja a ráncokat, igaz csak rövid időre. Engem nem éget, hanem inkább bizsergő, hideg, picit csipkedő érzés, de ez azért van , mert így működik. Kicsit felpöregeti a vérkeringést adott területen, ettől lesz friss a szemkörnyék. Irritálni soha nem irritált. Ha két naponta felteszem egész tűrhetőek a szarkalábaim :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

lzsoficim

2017. február 24.

Égeti a szemkörnyékem, míg felteszem. Eleinte azonnal lekaptam, h én ezt nem, hát tuti a parfüm miatt. De aztán arra gondoltam, h hát drága volt ahhoz, h kidobjam, így hosszabb időre fenthagytam. Érdekes, h azt érzem h éget, de közben meg nem is pirosodik ki a bőröm(max minimálisan) s utána tényleg feszes a szemkörnyékem.. Nem tudom, mit gondoljak róla :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lásd denaturált alkohol.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.