Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: v.moncsi91, az összetevőket feltöltötte: tara95, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Nedvesség-megőrző kezelés száraz, sérült hajra

• Segít helyreállítani és megfiatalítani a formázás és a környezet káros hatásainak kitett hajat és fejbőrt.
  • Természetes fehérjékkel és vitaminokkal dúsított, így megerősíti és táplálja a hajat a gyökerektől a hajvégekig, fokozza rugalmasságát, továbbá egészséges, kezelhető, puha és selymes hajat biztosít.
  • Pótolja és a hajban tartja a nedvességet.
  • Biztonságos és gyengéd, minden hajtípusra megfelelő.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Misa

2022. május 22.

A samponnal együtt használom, és nekem nagyon bevált. Nagyon jól hidratálja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené. Nem zsírosítja és nem lapítja le a hajat. Egészséges, ápolt, csillogó és hidratált marad a hajam utána. Másfél hónapja használom, és eddig minden szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 22.

lengyel.biank

2021. július 1.

Nagyon jó hajbalzsam. Érdemes megvenni. Sokáig elég, kevés is elég belőle és remekül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Scara

2020. február 1.

Ez az egyik kedvenc hajbalzsamom. :)
Tavaly év elején vettem a samponnal együtt, mert a hajnövesztésnek szerettem volna adni egy extra löketet az esküvő előtti hónapokban. A sampont már nem használom, de ez a balzsam csodát tesz a hajvégekkel.
Az én vékony szálú hajam is szép, egységes kinézetű, nem olyan egér rágta végű, mint azelőtt. Valahogy tömeget tud adni a hajvégeknek és szinte egyáltalán nem törik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Ez az egyik kedvenc hajbalzsamom. :)

vanoemi8

2020. január 29.

Van olyan szerencsém, hogy a kishúgom fodrász és sok éve használok professzionális termékeket, kevin murphy, daviness, kerastase es egyéb okosságok képében, így asszem reális képet tudok alkotni. Tudni kell, hogy egyszerűen nincs olyan sampon es balzsam kombo ami életed végéig tökéletes, mert a hajad egyszerűen megszokja a rendszeres “tökéletes ápolást” amit 1-1pro termék művel vele 1-2hónapon át (normalis esetben eddig kéne kitartania egy sampon-balzsam párosnak, legalabbis nekem kb ennyi idő mire elhasználom őket heti 1-2 hajmosassal hátkozepig erő dús hajjal!) persze ezután újra veszed használod, es 4-5hónapnyi folyamatos használat után azt veszed észre, hogy hát ez bizony csodát már nem művel, kérem nem ez van a lemezen! Itt jön el az a pont, hogy sok nőtársammal egyetemben elkezdek keresgélni, krémmániát és egyéb reviewkat bújni, és kiköt egy újabb probalkozasom a polcomon, aki valoszinuleg majd eleinte szuper lesz aztan persze csokken a lelkesedés.. Na szóval egy szó mit száz, ő az új “próbám” mert aktívan szeretnék hajat növeszteni, remélem, rásegít a természetre kicsikét. A müller polcain allando hianycikk, így maradt az amazonuk, annyira nem halálos az árrés, így repult a kosaramba a samponnal együtt. És voila, az első alkalom utan hozza azt amit kell: a hajam csillog villog, szerintem az illata egyaltalan nem tolakodo vagy erős, éppenhogy kellemes és semmi bonyolult, tekintve hogy allati hasznalatra is való. A többi hipercucc mellé simán odatenném, ami nettó pofátlanság, mert árban a töredékük. Sőt egyáltalán nem nehezíti a hajat, nem nehezebb szárítani! (Miközben mostam le a balzsamot teljesen elragadtatva tapicskoltam a hajam, hogy milyen puha!)
Egyelőre úgy látom, hogy ez hosszútávra szól, de majd jövök updatelni, ha mar hosszú hetek óta barátkozunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Makk Zsuzsó

2018. február 3.

Nem vagyok elájulva tőle, semmivel sincs arrébb, mint a 300 Ft-os Isana, sőt. Az illatát pedig nem bírom megkedvelni, nekem szörnyen émelyítő. A hatása legnagyobb jóindulattal is átlagos, ahhoz képest pedig drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

tara95

2018. január 20.

Mindenképpen szerettem volna a sampon mellé (és az incit is feltöltöm ha törölték a csajok). Nagyon kellemes illata van, én pakolás alapnak használom+ fahéj és méz. Kb egy órát van a hajamon, utána kimosom. Még a nedves és száraz hajamban is szeretek eloszlatni egy borsónyit, szépen helyrerakja ha rakoncátlankodik. Meg vagyok vele elégedve, megkímél az olívaolajtól amit én képtelen vagyok kimosni...illetve már intenzíven nőnek a babahajaim is. Ennél többet nem kell tudnia.

Ja, még valami. Olyan tükörfényű a hajam mióta használom a balzsamot és a sampont, hogy seggre ül rajta a lámpa :D a zsírosodásom javult, használom bőven a hajtövekre is ebben a hidegben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Marietta1977

2017. október 10.

A samponnal együtt jutottam hozzá ehhez a termékhez. ŐSzintén szólva nem gondoltam volna hogy szalon minőségű hajat tud varázsolni, de bejött.
Ilyen lágy, hidratált a hajam még nem is volt, pedig nekem a hajammal semmi bajom nincsen. Aki olyan terméket keres, ami tényleg segít a haján, akkor ezt ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Lanolin

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Steareth-20 ti I eu 2 1
Methylparaben i I ta I par 0 0

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.