Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. november 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Sminkek szájra

Nina93

2017. december 25.

Nekem a képen látható árnyalat van:) Nem túl erős hála égnek :D Szép szín nagyon:) 425-ért vettem:) (fodrászkellékesnél)

Update: ragad, így le kell vonnom a pontokból

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Update: ragad, így le kell vonnom a pontokból

Kata lizator

2014. január 29.

Nekem nem igazán vált be ez a szájfény, mert csomósodik. Persze, szép fényes egy darabig, de aztán becsomósodik. Hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 29.

Eni27

2013. február 14.

szuper darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

szuper darab :)

czuczy

2013. január 31.

Egy barátnőmtől kaptam még régebben ajándékba. Az állagát utáltam, de szépen csillog és az íze sem undorító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Edi001

2013. január 11.

Volt ilyenem és azóta sem találok belőle! Van hozzá hasonló szájfényem a NYC-es, de az nem szájfeltöltős sajnos és nem olyan tartós! Azt hiszem meglátogatom azt a kicsi boltot, ahol régen vásároltam ilyen szájfényt! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 11.

trudie

2013. január 11.

Nem rossz termék, bár kissé ragad, viszont közepesen tartós. Természetes színe van, és tetszik a dúsító hatás is, még nem volt ilyen típusú szájfényem :)
2 árnyalatban próbáltam ki, nincsen túlpigmentálva, úgyhogy bátran választhatjuk bármelyiket, nem fogunk harsányan kinézni, viszont ha szeretnénk, hogy pici színe is legyen, akkor mindenképp egy sötétebbet vegyünk.
(egyébként a Quiz Cosmetics gyártja)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

(egyébként a Quiz Cosmetics gyártja)

l_i_n_a

2012. december 31.

csodaszer imádtam ahogy bizsergeti az ajkaimat ami utána teltebbnek tünik! sokáig ujravettem kb 6 db fogyott el de egy ideje nem találom a plázákban és sehol máshol.. HELP

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

vivuss87

2012. november 22.

Nekem is van 2 féle színű is, egy sötétebb rózsaszínes, és egy pezsgőszínű. Mind a kettővel nagyon elégedett vagyok. Megfelelő az állaga, illata és a tartóssága is. Kellemesen dúsítja az ajkakat. Talán egy kicsit túl csillámos, ha már kötekedni akarok:) de nagyon megéri, szerintem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 22.

jns.melinda

2012. november 22.

Nekem is van egy, tényleg szép, egyetértek az előttem szólóval és még annyi, hogy én ajakápolóra szoktam kenni, úgy nem hűsít annyira mert azt nem szeretem és nem is ragad és tartósabb, így bevált. Pont a képen látható jobb oldali van meg, ajándékba pedig egyszer egy halvány barackosat vettem, az is nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

svivko

2012. november 6.

Ejha. Micsoda összetevő-válogatás. Barátnőmmel imádjuk ezt a szájfényt. Csoda egy fénye van, rengeteg irizáló mikrocsillám, cukorkás illat, lágyan hűsít, nem olyan agresszív ajaknövelő módjára. 2-300 forintért vettük mindig a Csepel plázában ilyen bódés sminkárusnál.
A rengeteg parabén leszámítva(!) ennyi pénzért egy kis csoda. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

A rengeteg parabén leszámítva(!) ennyi pénzért egy kis csoda. :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: PEG-8
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology