Egyéb

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diahlin, Módosítva: 2016. január 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A manuka mézet antiszeptikus hatása miatt fertőzések és sebek tisztítására használják. Nagyon magas a cukor- és alacsony a fehérjetartalma, emellett savas kémhatású. Ezen tulajdonságok együttese teszi képessé arra, hogy elpusztítsa azokat a károkozókat, amelyekkel találkozik.

diahlin

2016. január 1.

Hetek óta nem lehetett kapni a kedvenc Dado Sens krémemet, de mivel már muszáj volt vennem helyette valamit, fél óra tanácstalan nézelődés után szúrtam ki ezt a bioboltban. Hála a Krémmániának, már nagyjából tudom, hogy melyik összetevőket kell messziről elkerülni, de arra nem számítottam, hogy olyan krémet sikerül találni, aminek ennyi zöld pötty van a listájában.
A krémet amúgy használat előtt jól fel kell rázni, különben olyan mintha csak mézet kennék az arcomra – kicsit még felrázva is. Nyáron nem tudom, merném-e használni, nem támadnának-e rám csoportosan a méhek :D De amúgy eddig azt tapasztaltam, hogy jól hidratál, a mézes-ragacsos érzés egy perc után eltűnik, ahogy az erős mézillat is, sminkelni is jól lehet rá... Csodaszernek eddig nem nevezném, de elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Honey, Glycerin

Squalane eo 1 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.