Olaplex

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Samponok

Szabadalommal védett sampon hajkötés-sokszorozó molekulával, amely helyreállítja a haj egészséges belső szerkezetét. Az OLAPLEX 3-4-5 otthoni hajmegújító rendszer része.

• helyreállítja a haj károsodását
  • megakadályozza a haj szöszösödését
  • ragyogóan fényes, erős és egészséges hajat eredményez
  • színvédő hatással bír
  • szulfátmentes, parabénmentes, gluténmentes, vegán, dióféle-mentes

Ár: 4500 , Eladó: Futrinka
Állapot: Félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy személyes átvétel (Mammut vagy Népfürdő utca)
Ár: 7000 , Eladó: Lunaria5
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szolnok/Budapest, fizetés: Személyes átvétel

btoth25

2020. április 12.

Legjobb sampon amit valaha használtam. Házi ricinusolajos pakolásokat is olyan szépen lemos hogy nem kell kétszer samponoznom. És persze imádom a tiszta, no-bullshit összetevők miatt is! Végre egy sampon ami nincs telenyomva mindenféle tartósítóval és parfüm anyaggal. Örök kedvenc és határozottan megéri az árát (belőle tényleg elég egy kis mennyiség is).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Futrinka

2020. január 20.

Az árához képest én többet vártam tőle. Balzsamjával együtt használom és nekem zsíros, sőt korpás lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

fruzi112

2019. december 21.

“Karaibrahimgil” Szerintem a szőkített hajad érdekében ne akard “kiváltani” a balzsamot semmivel. Ha nem 2-5 cm rövid az ember haja, a balzsam sajnos szűkségszerű és ez a minimum amit megtehetsz az igénybevett hajadért. Eleve a szőkített haj 5x annyi àpolást kíván mint egy normàl jo állapotú festetlen haj. Ha ragaszokodsz az olaplexhez (ami sztem k. jó és a sajàt hosszú szőkített hajam ápolásából és remek állapotából kiindulva) javaslom 2 havonta a fodrászatokban elérhető kezelést, illetve az olaplex “hair perfector” No. 3-asát, amit minden 3. mosás előtt szoktam használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 21.

karaibrahimgil

2019. december 21.

A jó vélemények hatására vettem meg, festett szőke, zsíros tövű, száraz végű hajra. Nem egyszerű jó sampont találni, amely nem szárít tovább. Az Olaplex 4-től hasonlót vártam, de nem vagyok lenyűgözve: a balzsam használatát nem váltja ki, a hajam továbbra is gubancolódik tőle, látványos változást nem veszek észre a végein sem, habár második mosást követően könnyen habzik, és kellemes illatú lesz tőle a hajam. Ennyi pénzért kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

trisy14

2019. október 26.

Sok drága sampon kipróbáltam már amik az én hajamnak nem voltak jók ,ezért sokat gondolkodtam ,hogy megvegyem-e,az ára miatt de nem bántam meg. Egyszer használtam még csak a 3-as és a balzsamjával együtt ,de nagyon szép lett a hajam tőle. Nagyon kevés kell belőle.Szárítás után mindig vasaltam a hajam ,hogy ne legyen olyan szálkás, de most nem kellett!Újraveszem az biztos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 26.

royne

2019. október 23.

A fodrászom ajánlására vettem meg, a szőkített hajamhoz ideális, nagyon pici mennyiség is elég belőle. Szuperül visszatáplálta a száraz hajamat,nagyon meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

Kriszcsu93

2019. május 22.

Már pár használat után is érezhetően jobb lett a hajam szerkezete. A balzsammal együtt használom. Viszont az ára miatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

szns

2018. december 29.

Imádom! Nagyon jó az illata, nem zsírosít, és nagyon-nagyon puha, fényes, egészséges lesz tőle a hajam😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Propanediol, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-4
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.