Olaplex

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 7 850 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jirka, az összetevőket feltöltötte: nyuuuucatcat, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Cosibella.hu, 7 850 Ft

Szabadalommal védett sampon hajkötés-sokszorozó molekulával, amely helyreállítja a haj egészséges belső szerkezetét. Az OLAPLEX 3-4-5 otthoni hajmegújító rendszer része.

• helyreállítja a haj károsodását
  • megakadályozza a haj szöszösödését
  • ragyogóan fényes, erős és egészséges hajat eredményez
  • színvédő hatással bír
  • szulfátmentes, parabénmentes, gluténmentes, vegán, dióféle-mentes

Water / Aqua Sodium Lauroyl Methyl Isethionate ti Cocamidopropyl Hydroxysultaine ti Potassium Cocoyl Glycinate ti Disodium Cocoyl Glutamate ti Sodium Lauroyl Sarcosinate ti I eu Potassium Cocoate Decyl Glucoside ti Glycereth-26 h 0 0Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate Cocamidopropylamine Oxide ti Disodium Laureth Sulfosuccinate ti Glycol Distearate eo I eu Sodium Cocoyl Glutamate ti Methyl Gluceth-20 h Acrylates Copolymer PEG-120 Methyl Glucose Dioleate ti I eu 0 0Amodimethicone szil Citric Acid kh Sodium Lauryl Sulfoacetate ti Polyquaternium-10 Ethylhexylglycerin Divinyldimethicone/Dimethicone Copolymer Polyquaternium-11 Trisodium Ethylenediamine Disuccine Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride C11-15 Pareth-7 ti I eu Laureth-9 eu Glycerin h 0 0Trideceth-12 ti I eu C12-13 Pareth-23 ti I eu C12-13 Pareth-3 ti I eu Hydrolyzed Vegetable Protein Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol Panthenol eo I v 0 0Acetic Acid Tetrasodium EDTA Pentasodium Triphosphate Sodium Hydroxide Disodium EDTA Helianthus Annuus Seed Oil eo Tocopherol a I v 2 2Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Pseudozyma Epicola/Camellia Sinensis Seed Oil Ferment Extract Filtrate Pseudozyma Epicola/Argania Spinosa Kernel Oil Ferment Filtrate Quaternium-95 Propanediol h Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract PEG-8 h Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract Punica Granatum (Pomegranate) Extract a Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract i Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract Origanum Vulgare Leaf Extract Morinda Citrifolia Fruit Extract Artium Lappa Root Extract a Peg-8/ SMDI Copolymer Sodium Hyaluronate h 0 0Palmitoyl Myristyl Serinate Sodium Polyacrylate eo Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Biotin v Benzoic Acid ta Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Potassium Sorbate ta Sodium Benzoate ta Parfum/Fragrance i Citral i Hexyl Cinnamal i Limonene i

Ár: -- , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 7 850 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 100ml
Ár: 3970,-Ft , Eladó: naibar
Állapot: BONTATLAN, Helyszín: Budapest II.ker, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost (+1499,- Ft), packeta (+1290,-Ft)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

malacki

2024. május 13.

Az elejen szerettuk egymast,az utobbi idoben teljesen kiszaritja a hajamat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Az elejen szerettuk egymast,az utobbi idoben teljesen kiszaritja a hajamat

Bella9622

2024. április 25.

Heti max 3 alkalommal mosok hajat.
Kb. 3 éve használom ezt a sampont a balzsamjával együtt, de folyamatosan váltogatom más termékekkel.
Én személy szerint imádom, nagyon sokáig elég, így nem sokallom az árát, alaposan tisztít, szeretem, hogy tiszta’ illata van, viszont amikor csak ezt használtam észrevettem, hogy hozzászokott a fejbőröm és az addigi wow hatások egy idő után elmaradtak. Akkor szoktam elővenni, amikor meggyötörtnek érzem a hajam, nekem így tökéletesen működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 25.

Heti max 3 alkalommal mosok hajat.

KSzilvi1987

2024. április 1.

Sokat vártam tőle, viszont nagy csalódás volt. Semmi extrát nem nyújtott, sőt, olyan zsíros maradt tőle a hajam mintha szinte hajat se mostam volna. Szerencse, hogy csak kis kiszerelésben vettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 1.

hippiesaur

2024. március 10.

A kondicionálóval együtt használtam. Nagyon jól habzik és tisztít, jó az illata. Nálam okozott egy kis hajhullást sajnos, úgyhogy nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 10.

Candy21

2024. február 3.

Nem bírtam ki, hogy ne próbáljam ki jó sampon de nem estem hasra bár az én hajam nem festett viszont nagyon szöszösödik vártam a csodát de nem jött. Szépen tisztít ki tudom vele tolni a hajmosást csak valahogy nem lett a kedvencem a balzsamja jobban tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 3.

Zsuzska1979

2024. január 29.

Nagyon szeretem ezt a sampont. A no.5 balzsamjával együtt használom, és nagyon puha, és egészséges tőle a hajam. A no.3at is használom hetente egyszer. Szintén nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 29.

Monic

2024. január 22.

Szeretem sampon. Festett szőke, a hajvégem töredező félhosszú hajam van. Mivel a Cocochoco tartós hajegyenesítő kezelés miatt ami nekem nem hogy nem jött be, de darabokban szakad le, és törik miatta a hajam, már végső elkeseredésemben vettem Olaplex termékeket. Nem irritálja a fejbőröm, ami nálam fontos szempont volt, nem szárítja a hajam. Tényleg kevés elég belőle, és nagyon könnyen habzik. Puha, fényes lesz tőle a hajam. Kellemes az illata. Kb 1 hónapja használom, azt nem tudom még hogy mennyire hatásos, mert már mindent is rákenek és használok a hajamra, csak hogy ne törjön ilyen durván. Ártani biztos nem árt, ezért használom tovább és reménykedem hogy ez is hozzájárul majd a javuláshoz. Az ára sajnos nagyon drága, negatívumként ezt említeném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 22.

Colette221

2024. január 19.

Könnyen zsírosodó, alul száraz, lelapuló hajam van.

Eddig csak szemezgettem ezzel a samponnal, mert az Olaplex 4C tesóját használtam, de az brutál kiszárította a hajamat. Mikor megvettem, inkább ezt a 4-est ajánlotta a hölgy. Kár, hogy akkor nem hallgattam rá… :)

Ez sokkal jobb, mint a kék flakonos. Fényes lesz utána a hajam, alul pedig nem száraz. Mintha kicsit emelne is rajta, illetve nem zsírosodik tőle jobban.

5 percig fent szoktam hagyni, utána alaposan lemosom.

Biztos, hogy újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 19.

Könnyen zsírosodó, alul száraz, lelapuló hajam van.

5 percig fent szoktam hagyni, utána alaposan lemosom.

Biztos, hogy újra fogom vásárolni!

leylo7

2023. október 16.

Nagyon jó. Erősebb és szebb lett a hajam, kevésbé szöszösödik. Viszont sok hajra igenis kell belőle mennyiséget tenni. Nekem nem habzik annyira, csak amikor még használni kezdtem. 4 csillag, mert mintha jobban kopna tőle a hajamon lévő festék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

Szofi80

2023. október 9.

Nagyon sok pénz egy samponért, de elképesztő sokáig elég és imádja a hajam.
3-4-5 rendszerben használom, de sampon az alfája omegája.
Tövénél zsírosodó, végeknél száraz, töredezett, balayage hajamra használom. Gyönyörű fényes, kevésbé törik, puha és egyre hosszabb mióta erre váltottam. Tényleg borsónyi elegendő mert elképesztően falhabzik, éppen ezért nekem egy flakon 9 hónapig is kitartott heti két mosással -így már nem is olyan drága…
Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 9.

Nagyon sok pénz egy samponért, de elképesztő sokáig elég és imádja a hajam.
3-4-5 rendszerben használom, de sampon az alfája omegája.
Mindenképpen újraveszem.

Antioxidánsok: Tocopherol, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Artium Lappa Root Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycereth-26, Methyl Gluceth-20, Glycerin, Propanediol, PEG-8, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Biotin

Emolliensek: Glycol Distearate, Panthenol, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glycol Distearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, C11-15 Pareth-7, Laureth-9, Trideceth-12, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Potassium Cocoyl Glycinate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Decyl Glucoside, Cocamidopropylamine Oxide, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Glutamate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Lauryl Sulfoacetate, C11-15 Pareth-7, Trideceth-12, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3
Illatanyagok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Parfum/Fragrance, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene
Tartósítószerek: Benzoic Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Vízben jól oldódó, kókuszdióból származó enyhe, gyengéd felületaktív anyag. Gazdag, dús habot képez, kellemes utóérzete van a bőrön és könnyen leöblíthető vízzel. Szulfátmentes.

Hajápoló, felületaktív anyag. Egyes források szerint az érzékeny bőrre is használható tisztító, tonizáló, emollient alkotó.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Kókuszolajból és glutaminsavból származó tisztítószer, mely segít enyhe, de gazdagon habzó tisztító formulák létrehozásában. Az összetevő emulgeálószerként is szolgál vagyis segíti az összetevőket, hogy jól keveredjenek és sima textúrát alkossanak egymással. Paula Begoun szerint a kemény víz lágyítására (a felesleges ásványi anyagok eltávolítására) is használják, lehetővé téve, hogy a tisztítószerek teljes mértékben kifejthessék hatásukat.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Szintetikus polimer, amely a Polyethylene Glycol (más néven PEG) ismétlődő egységeiből jön létre. Az összetevőt a kozmetikumokban oldódást elősegítő (segíthet a vízben nehezen oldódó anyagok vízbázisú formulákká történő oldásában) és viszkozitásszabályozó szerként használják. A PEG-8 egyúttal vízmegkötő anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

A banán gyümölcséből nyert kivonat. Bőrkondicionáló hatású összetevő. Valószínűleg némi antioxidáns hatása van a bőrre.

A szurokfű levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, bizonyos források szerint pedig antibakteriális és antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint érzékenyítő hatással lehet a bőrre.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Hivatalos funkcióbesorolása antioxidáns. Szintetikus összetevő, mely meggátolja az oxigénnel való reakciókat, melyek a telítettlen zsírsavak avasodását okozzák. Megakadályozza a nem kívánt színváltozásokat a kozmetikumokban. Zsírokat és olajokat tartalmazó termékekben működik a legjobban.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.