Olaplex

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Notino-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Notino,

Szabadalommal védett sampon hajkötés-sokszorozó molekulával, amely helyreállítja a haj egészséges belső szerkezetét. Az OLAPLEX 3-4-5 otthoni hajmegújító rendszer része.

• helyreállítja a haj károsodását
  • megakadályozza a haj szöszösödését
  • ragyogóan fényes, erős és egészséges hajat eredményez
  • színvédő hatással bír
  • szulfátmentes, parabénmentes, gluténmentes, vegán, dióféle-mentes

Ár: -- , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Olaplex 3-4-5-6-7 hajápoló csomag
Ár: 35000 , Eladó: dordor
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Kartal, fizetés: csak postázni tudom, fizetés banki utalással vagy foxpost esetén utánvétellel
Ár: 7500 , Eladó: ildikeb
Állapot: Pár alkalommal használt, képen látható mennyiség hiányzik belőle , Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen Szegeden átvehető, ha a sampont és a balzsamot is viszed, akkor 14.000 Ft a kettő együtt. Foxposttal is tudom küldeni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szgabsi

2022. május 7.

Nekem majdnem fél évig elég volt egy flakon. Nagyon jót tett a hajamnak. Többen megdícsérték a gyönyörű színét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

alizsara

2022. május 6.

Lassan egy éve csak Olaplex termékeket használok, a hajam évek óta szőke és nagyon roncsolt. Én is kipróbáltam minden drogériás sampont, balzsamot, pakolást, mindennek bedőltem de az én tapasztalatom alapján néha tényleg érdemes beruházni jobb minőségű termékekre. Nekem lényegesen szebb tőle a hajam szerintem, könnyebben fésülhető és simább is, valamint jóval kevesebb kell belőle mint drogériás verziókból. Használom az Olaplex sampont, balzsamot, no3 és 6ot és az olajat is. Szerintem megéri a beruházást, lényeg, hogy tényleg nagyon keveset használjatok, ha nem akarjátok, hogy elnehezítse a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 6.

tzrn7u67

2022. május 3.

UPDATE:
Jelenleg lecseréltem más samponra, mert így fél év használat után már semmi húha érzést vagy ápolást nem tapasztaltam tőle, ami majdhogynem 10 ezret érne. Egy idő után megfigyeltem, hogy kb. 2 hetente muszáj volt másfajta sampont is beiktatni, mert néha úgy éreztem, hogy nem tisztít eléggé, sokszor hamar lelapult és zsírosodott. Bár tényleg mellette szól, hogy jó cuccok vannak benne és nekem egy tubus fél évig elég volt, de jelenleg nem érzem hiányát a hajápolási rutinomban.

Új kedvenc. Minden alkalommal 2x szoktam hajat mosni egymás után, hiszen az első mosás a zsírt és a koszt szedi le, míg a 2. mosás az, ami ténylegesen tisztít. Első mosásnál nem habzik fel olyan jól (de ez mindegyik samponra elmondható szerintem). A két samponozás között az NO.3-at szoktam beiktatni. Nagyon szép a hajam, puha, könnyed és egészséges, bár ez valószínű attól van, hogy 5 lépésből álló Olaplex hajrutinom van, amit hetente 1x alkalmazok és ezek összessége hat így a hajamra. Egyébként nincs festve, szőkítve, vasalva stb... a hajam, nincs különösebb problémám vele, így olyan nagy károkat nem kell rendbe tennie, illetve azt vettem észre, hogy rengeteg babahajam lett. Mivel 2x nyomok belőle 1 mosás alkalmával, kb. 12 adag hiányzik belőle és még mindig megvan a háromnegyede.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

UPDATE:

Vrnk

2022. április 30.

Nekem sajnos csalódás volt. Amikor ezzel a termékkel mostam hajat, hajmosás közben nagyon sok hajam hullott tőle, megfigyelem hogy ha más terméket használok akkor pedig nem hullik, csak ha az olaplexet használom, szóval a kísérletezés eredménye, hogy ez okozott erős hajhullást. Persze a fejbőrhöz gyengéd,de sajnos nem hozott várt eredményt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

kunzsuzsi

2022. április 20.

Költöttem már rosszabb dolgokra is a pénzem. Nekem a No. 3 után ez egy nagy csalódás volt, de nyilván, el fogom használni, bár semmit nem tesz hozzá a hajszerkezetem javításához. Valószínűleg túl sokat vártam tőle, de nekem nem hozta a megváltást. Szerintem samponból inkább valami költséghatékonyabbat érdemes választani az No. 3 mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Szilvus87

2022. április 3.

Tényleg kevés is elég belőle mert extra jól habzik. Ezzel lehet, hogy a legtöbb pozitívumát le is írtam. Balzsamjával (csak hajvégra) együtt használom, néhány mosás után valóban mintha erősebb lenne a hajam, de nagyon hamar lelapul, hamarabb zsírosodik. Egyszer már félretettem, hogy teszteljem valóban ez okozza-e és nem időjárás vagy egyéb környezeti hatások, aztán újra elővettem de ugyanaz az eredmény. Plusz mikor leálltam vele, eltűnt a kölcsönzött erő is, szóval olyan mintha csak a használat ideje alatt töltené fel a hajat “élettel”, nem javít az alap szerkezetén.
Azt is észrevettem, hogy a hajmosás másnapján nagyon viszket a fejbőröm tőle.
Száraz sampont bevetve elhasználom, de ehhez a hatáshoz képest túlárazott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 3.

Azt is észrevettem, hogy a hajmosás másnapján nagyon viszket a fejbőröm tőle.
Száraz sampont bevetve elhasználom, de ehhez a hatáshoz képest túlárazott.

Dorotii66

2022. március 31.

Eddig imádom. Imádom hogy tényleg csak egy borsónyi kell belőle, imádom az állagát, és imádom az illatát is. Nekem melírozva van az amúgy is vékonyszálú hajam, rajta sokat segített eddig. A fejbőröm zsíros, de szerencsére ezzel nem lett rosszabb a helyzet, sőt. Én első mosásra másik sampont használok, így nincs azzal gondom, hogy nem habzana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 31.

Meso0902

2022. március 23.

Életem legrosszabb samponja. Nekem soha semmitől nem hullott a hajam, de ettől azt vettem észre, hogy elég tekintélyes csomók jöttek ki hajmosáskor, plusz annyira zsírosított, hogyha reggel megmostam estére egy merő zsír volt a hajam. Ment a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 23.

Cseniko

2022. március 1.

Nagy csalódás:( Először a balzsamot vettem meg, az bevált szépen, ezen felbuzdulva beruháztam a samponba is. Olyan sok jót olvastam róla, azt gondoltam az én hosszú, vékonyszálú, száraz, szálkásodásra hajlamos természetes sötétszőke hajamra remek lesz.
Nem lett.
Iszonyatosan elkezdett hullani az amúgy is kevés hajam, egyértelműen kiszúrtam, hogy ettől a sampontól.:(
Visszatértem a Moroccanoil hydrating samponomhoz. Heti egyszeri hajmosó vagyok, szóval szó sem lehet arról, hogy túlhasználtan és tényleg 1-2 borsónyi gyönyörű hatalmas habot csinál, így nagyon gazdaságos, de nekem sajnos pénzkidobás volt. A környezetem is észrevette milyen fakó, élettelen lett a hajam hajmosás után.:(
Hogy ne kelljen kidobni azzal próbálkozok, hogy elsőnek kis mennyiségben ezzel mosom, kiöblítem, utána a Moroccanoillal. Utána az Olaplex balzsamot használom, majd az Orofluido arany pakolást. Így nagyon sokat enyhült a hajhullás és fényesebb is a hajam.
Nagy kár érte…

Up: annyira rosszat tett a hajamnak, hogy még így sem tudtam használni, ment a háztól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Nem lett.
Nagy kár érte…

baviki

2022. február 28.

Ez és a samponja megmentette a hajamat. Rengeteg sampont ésbalzsamot kipróbáltam már de egyik se tudta megszűntetni vagy mérsékelni a hajam töredezettségét, szárazságát. Hosszas keresgélés után akadtam rá az olaplexre és miután a fodrásznál nagyon látványos volt a kezelés beruháztam a balzsamra és a samponra. Else hittem, hogy nekem is lehet olyan "reklám hajam" de mégis lett. Rengeteget javult a hajam. Ég és föld az egy évvel ezelőtti állapotához és a mostanihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Propanediol, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-4
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Olaplex által szabadalmaztatott hatóanyag, mely kizárólag a márka kötéssokszorozó hajápoló termékcsaládjában található meg. Az összetevő képes helyreállítani a haj diszulfid-kötéseit, amelyek a hő-, mechanikai és vegyi hatással járó kezelések során bomlanak fel. Könnyen fésülhetővé, rugalmassá, puhává és fényessé teszi a hajat.

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.