Olaplex

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. március 11.

Ár:   13 000 Ft
Kategória:   Samponok

Szabadalommal védett sampon hajkötés-sokszorozó molekulával, amely helyreállítja a haj egészséges belső szerkezetét. Az OLAPLEX 3-4-5 otthoni hajmegújító rendszer része.

• helyreállítja a haj károsodását
  • megakadályozza a haj szöszösödését
  • ragyogóan fényes, erős és egészséges hajat eredményez
  • színvédő hatással bír
  • szulfátmentes, parabénmentes, gluténmentes, vegán, dióféle-mentes

Ár: 6000 , Eladó: nooncsyka
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Dömös, fizetés: Bármivel
Ár: 7500 Ft , Eladó: Adele21
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges, postázni tudom előre utalás után

lampsfangirl

2021. április 16.

Nem volt annyira rossz állapotban a hajam a használata előtt sem, de így is sokat segített az állagán, kevésbé töredezett és valahogy a formája és az esése is szebb lett. Viszont zsírosította a hajam, ezért nem biztos, hogy újraeszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Theodora

2021. március 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Valóban érezni, hogy egy profi termékről van szó.
Először is, nagyon kevés elég belőle, mert jól habzik. Ilyen krémes állaga van, könnyen eloszlik. Jól tisztít, de nem szárítja ki a fejbőrt vagy a hajat. Utána érezhetően jobb állaga van a hajnak, szebb az esése, egészségesebbnek néz ki.
Festés után pár héttel ugyanúgy tartja a színét a hajam, szinte semmit nem kopott, eddig ilyen nem volt.
Szerintem ezt újraveszem.
Plusz pont, hogy nincs benne parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Nagyon elégedett vagyok vele. Valóban érezni, hogy egy profi termékről van szó.
Szerintem ezt újraveszem.
Plusz pont, hogy nincs benne parfüm.

preka

2021. március 19.

Alapvetően meg vagyok elégedve ezzel a samponnal (és a balzsamjával is, együtt használom a kettőt), nagyon kevés elég belőle (és nekem rengeteg hajam van), kellemesen semmilyen illata nincs, remekül táplálja és hidratálja a hajam és sokkal könnyebb kiszárítani. A hajam is rengeteget nőtt azóta, amióta ezt a kombót használom, valószínűleg sokat beleadott ez a kombó is.
Ami viszont hátrány, hogy iszonyatosan drága, viszont tényleg sokáig elég, mivel kevés kell belőle. A szőkített hajam amúgy nagyon szépen tartja magát azóta is, de eléggé beleremegett a pénztárcám, amikor megvettem őket. Nem tudom emiatt, hogy újravevős-e, mindenesetre teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Fanny20

2021. március 18.

Sokáig gondolkodtam megvegyem-e az ára miatt, meg persze, amiért vannak negatív vélemények is ilyen áron.. először a 3-asra ruháztam be, majd annyira megtetszett, hogy megvettem a 4-est illetve, az 5-öst. Ma próbáltam őket először, engem elsőre nagyon meggyőzött. Nem tudom a sampon mit tudna önmagában, de ilyen szép a hajam mosás után már rég volt. Az én hajam szőkített, töredezett, szálkás.. könnyen fésülhető lett, nagyon puha, fényes.. nekem egyáltalán nem nehezítette el a hajam, mint sok embernek. Egyenlőre 5-ös, később jövök update-elni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Yolandaa

2021. március 18.

2021.03.18
A 2. tubus utolsó 1/4-edénél járok, úgyhogy azt a konklúziót tudom levonni, hogy a hátközépig érő hajamra heti 1x-i hajmosással nagyjából 4 hónapig kihúzza a 250 ml-es kiszerelés. Múltkor használtam egy loreálos drogériásat, majdnem sírva fakadtam milyen sz*r vizes, csúszós állagú és fél tubus kell mire végre felhabzik!
Arról nem tudok megfelelően nyilatkozni, hogy miatta törik-e kevésbé (vagy hát mostmár szinte egyáltalán nem) a hajam, hiszen letettem a hajvasalót, rendes hajkefét vettem (tangle teezer), szatén párnahuzatra váltottam és hetente 1x hajpakolást teszek fel. Ja és nem gumizgatom stb. a hajam, ami megtörné. Hülyén hangzik ez a sok minden és lehet az olaplex nélkül is csodás hajkoronát lehetne növeszteni mindezekkel, de nagyon megszerettem a terméket, mert utána sokkal komfortosabban érzem magam és tényleg döbbenetes számomra a különbség a hagyományos samponokkal összevetve! Nekem egyelőre állandó kellékem marad a fürdőszobában a balzsamjával együtt.

2020.11.09
Hosszabban a 3-4-5-ről a No.3 hajpakolásnál értékeltem.

Augusztus végén szereztem be és most fog elfogyni. Hátközépig érő festett szőke hajam van, különösebben nem szálkás, de engem nagyon meggyőzött a termék, hogy kifejezetten festett szőke hajra fejlesztették, így bízom a hosszú távú hatásában. A balzsamjával együtt használom. Mióta felfedeztem őket, kevésbé töredezik a hajam, de hozzá kell tennem, letettem a hajvasalót és a Difeel márkájú kókuszos hajpakolásra váltottam (a No.3 nekem nem jött be).

Az állaga nagyon sűrű, egy diónyi elég belőle, hetente 2x mosok hajat, felváltva használom a joico blond life violet samponnal. Imádom a krémes állagát és kellemes illatát, szívesen nyúlok érte és szinte várom a hajmosásokat, hogy használhassam:D
A termék nálam 5*, ha az árával nézem csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

2021.03.18

2020.11.09
Hosszabban a 3-4-5-ről a No.3 hajpakolásnál értékeltem.

A termék nálam 5*, ha az árával nézem csak 4*.

Yvaine

2021. március 6.

Up2: Nekem továbbra sincs olyan jó véleményem róla. Még jó, hogy csak ajándékba kaptam, mert saját magamnak nem fogom megvenni. Nem nagyon várom a hajmosásokat, mikor épp ez van soron (felváltva használom egy másik termékcsaláddal). Valahogy nincs jó tapintása a hajamnak már mosás közben sem, mintha olyan száraz lenne...ezt ugyanígy érzem, miután kicsit megtörölgetem. Sőt most pl kifejezetten irritálta a bőröm ez a sampon. Lehet hogy van benne olyan összetevő ami nekem mégsem jó.
Jól tisztít, valóban nem kell belőle sok, számomra ennyi az előnye.

Up: Nem tudom, hogy pl a kondicionálója nélkül mit tudna önmagában ez a sampon, de én ilyen szép összetevőkkel és ilyen árért elvárnám tőle, hogy többet nyújtson egy sima drogériás samponnál. Ezzel szemben nekem balzsamozás előtt ugyanolyan gubancos a hajam, nagy különbséget nem látok aközött, hogy ezzel mosom meg vagy egy "sima" samponnal. És a kondicionáló az ami helyre teszi a hajam, egyből kisimítja, szép lesz tőle stb.
Egyébként jó vele hajat mosni, jó az állaga, biztosan jól is tisztít, én az illatát is kellemesnek tartom. Még csak egy párszor használtam, nem tudom, hogy hosszútávon jobb lesz-e a hatása (vagy csak én nem veszem észre a hatást..?). De ha ugyanezt fogom tapasztalni akkor nem veszem újra, mert ahhoz, hogy semmi különöset ne csináljon a hajammal, nagyon drága...

Alig vártam már, hogy kipróbáljam.
Első használat: Szerintem én egy kicsit sokat nyomtam belőle, valóban kevés is elég. Megijedtem, hogy zsírosítani fogja, mert annak ellenére, hogy tényleg jól habzott, azt éreztem mintha elnehezítené a hajam. Szerencsére semmi ilyesmi nem történt, semmi nehéz, zsíros érzet nincs. De legközelebb kevesebbet fogok belőle használni. Miután megmostam a hajam, a No.5 kondicionálóját használtam pakolásként, kb. egy órát a hajamon hagyva. Az eredmény valóban puhább, selymes haj. Érződnek a jó minőségű összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Jól tisztít, valóban nem kell belőle sok, számomra ennyi az előnye.

Alig vártam már, hogy kipróbáljam.

esiorsi

2021. február 24.

Ez örökké elég lesz. Egy borsonyi kell a koldokom alá erő hajamra. Szeretem egyébként, sok benne a gyengéden tisztító és hidratalo összetevő

Egyetlen megjegyzés én csak a hajamra hasznalom fejborre nem mert van benne szilikon ami engem nem zavar, hisz JÓ fajta szilikon van benne, védi a hajszalakat a mechanikai serulesektol stb de a fejborom hisztis ha ilyet kenek rá. Oda csak egy clarifying sampon és nagyon boldogan “lélegzik”.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

RuzsnyomNiki

2021. február 12.

A tökéletes sampon! Rengeteget kísérleteztem samponokkal balzsamokkal, különösen a hajam szőkítése után, mert bár szépen fokozatosan szőkültem ki, ennek ellenére a szőkítés szerintem minden hajat megvisel valamelyest. Nem mondom, hogy csak magában a sampon csodaszer, de a balzsammal együtt tökéletes párost alkotnak. Rendkívül fényes és puha tapintású a hajam. Én most már lassan 1 éve csak ezt használom, és nem is szeretnék semmi másra áttérni. Festett, de egyébként erős szálú és elég sok hajam van. Nekem nem nehezíti el, nem zsírosítja, egyszerűen csak érzem, hogy feltölti élettel. Mint ahogy sokan azt írták is előttem, valóban első ránézésre kicsi a tubus, és drága, de nagyon kevés kell belőle. És most ami a fejedben van mennyiség, hogy mennyi az a kevés, azt még felezd meg :) Nekem sokáig kitart, míg egy drogériás sampont például locsolni kell.

Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Csak ajánlani tudom!

piroslili

2021. január 18.

A legjobb dolog, ami a hajammal tortent! Fantasztikus, tenyleg csodaszer. A karosodott hajambol alkotott csodat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

mimóza

2021. január 17.

Nagyszerű termék, valóban! Balzsammal együtt használom. Nagyon kevés kell belőle, jól habzik. A hajamat gyakorlatilag “visszaépítette”, így újra szép, fényes és puha az eddig szöszös, festékkel, vasalással, egyébbel roncsolt barna hajam. Az első pár alkalommal csak ezt használtam. Most, így pár hónap használat után váltogatom más termékekkel, minden második mosáskor használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Linoleate/ Oleate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Propanediol, PEG-8, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, PEG-4
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az Indiai eperfa, vagyis a noni gyümölcsének a kivonata. A noni gyömölcsének (és levelének) sokféle gyógyító tulajdonságot tulajdonít a polinéz kultúra, de a CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban használva csak bőrkondícionáló funkciót tölt be. Egy 2012-ben 49 résztvevővel (38-55 év közötti nők) végzett 6 hetes laboratóriumi kísérlettel igazolták, hogy a Noni kivonat jelentősen csökkentette az apróbb ráncokat, szarkalábakat és javította a bőr rugalmasságát. A vizsgálat során egyetlen résztvevőnél sem jelentkezett irritáció és több mint 90%-uk tapasztalt érzékelhető javulást a bőre állapotán.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Szövetösszehúzó és kelátképző (a krémben a víz révén jelen lévő fémionokkal reakcióba lépő és azokat stabilizáló) anyag.